18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Premiera Wiedźmina

StulejkaiBezrobocie • 2015-05-20, 00:18
Jako że jestem patriotą postanowiłem zakupić tą grę w dniu premiery, bo niecodziennie spotyka się sytuację w której polacy są na równi z amerykanami i cały świat czeka z niecierpliwością na ich dzieło :-D Byłem około 20 minut przed czasem i kiedy dotarłem na miejsce moim oczom ukazał się wielki tłum, słychać było szum, wrzaski, slowa wiedźmin, wiedźmin otwórzcie wreszcie... atmosfera była tak gęsta jak kadzidła w grze Max Payne podczas ostatecznej konfrontacji z Jackiem Lupino. Około 40% ludu stanowiły gimgówna ze swoimi tatełami i mamełami i przy rodzicach zachowywali się w miare grzecznie, natomiast wiekszą część stanowili kuce w wieku od 20 do 30 lat. Akurat miałem nieprzyjemność stanąć sobie obok takiego i powiem wam, że nie zwróciłem nawet uwagi na niego ale tak stoje pare sekund i nagle do mojego nosa dociera ostry zapach potu i niemytych gdzieś od tygodnia jajec :samoboj: . Spoglądam na niego i widzę faceta około 27 lat z zaawansowanymi zakolami i mimo tego wlosami spiętymi w kucyk, ryj aż czerwony od pryszczy, ramiona jak gałązki i czarna koszulka z napisem gdy sie urodziłem to diabel powiedział o kurrwa konkurencja :lol: Ale to jeszcze nic! Okazało się, że trzymał miejsce dla swojego kolegi i gdy go tylko zobaczył krzyknął: Łukasz!!! Tutaaaaj!!! i buchneło mu z ryja takim smrodem, że ledwie tam ustałem nie mdlejąc. Jego kolega też dobry struksy, marynarka i wyglad jak pan kleks bródka, wąsy i czupryna na bitelsa. A jak zaczęli pierrdolić to rany bąbel w kółko można było slyszeć optymalizacja, zerrikańscy czarownicy, jedynka była genialna, a dwójka ch*jowa, wydajność, karta graficzna, no kurrwa mać! Ten co doszedł to ponoć wydal na nowego kompa 2 pensje i kupił go tylko z myślą o tej grze, a ten drugi tak się wczuł, że zaczał mu tlumaczyć dlaczego jedynka ma lepszy system walki i udawał, że trzyma w reku miecz i napierrdala się z wyimaginowanymi przeciwnikami :idzwch*j: Ludzie aż się odsuwali bo bez wątpienia stulejarz wpadł w jakiś trans. Ale to jeszcze nic! W tej chwili doszedł do nich 3 kompan gruby jak 120 kg wpie**alajacy cheesburgera wypisz wymaluj Patryk rozgwiazda ze Spongeboba. Tylko slyszalem od tego wieprza HOHOHOHO HYHYHYHYYH WIEDZMIN JEEEEEEEE. Nagle wieprz zrobił lubieżny uśmiech i powiedział: CIEKAWE JAKIE DZIEWCZYNKI BEDA W TEJ CZESCI HIHIHI. Tamci dwaj tez jakby się zarumienili. Ja postanowilem porobić beke i zagadalem do niego: Fajnie by było być takim wiedźminem i tyle r*chać, co? a ten: NOOO STAAAARYYYY i dalej do niego: a ty co? masz jakąś swoją Triss Merigold? (gruby wygladał na 30 lat) a ten: no jeszcze nie i wyraźnie towarzystwo spoważniało i posmutniało, dodał jeszcze minute potem że na razie o tych sprawach nie myśli i że jeszcze ma czas. Stulejarz z kucem zaczął gadać za to, że jego ideałem zawsze była shani ciekawe ile upojnych chwil spedził z jej kartą seksu z pierwszej części. W ten oglosili, że otwieraja premiere i swolocz rzuciła się jak po darmowe telewizory, dopiero po okolo pól godziny się mogłem dopchać po swój egzemplarz.

Shoun

2015-05-20, 14:05
Mi z Ubisoftem kojarzy się wspaniały Prince of Persia, którego to mieli okazje zj***ć i wytworzyć wyrób growopodobny pod nazwą Assasin's Creed.

icelandico

2015-05-20, 14:08
A kto zwraca uwagę na to z jakiego kraju pochodzi gra, kupując grę ? To ma jakiekolwiek znaczenie ? Amerykaniec czy Chińczyk na pewno kupując Wiedźmina myśli "Wow, gra z Polski, muszę tam jechać na wakacje! Na pewno super kraj!".
PS: Nie, nie gram w gry.

pi...........ja

2015-05-20, 14:50
A ciekawe ilu z tych patriotów przeczytało Wiedźmina.

The_Generat

2015-05-20, 14:59
Ciekawe ilu umie czytac.

dashadow

2015-05-20, 16:21
Ptoon napisał/a:



To mam dla ciebie takie małe ćwiczenie umysłowe. Kojarzysz firmę UBISOFT? Pewnie tak, każdy kto chociaż trochę kiedyś w coś grał kojarzy.
Pamiętasz jakąś grę tej firmy?
.
Mnie pierwsze do głowy przychodzi Assassin's Creed, ale nie trzeba być nerdem i nolifem żeby wymienić jeszcze kilka.
.
Wiesz że ubisoft jest z Francji, a assassin to wielkie dzieło Francuzów? Pewnie nie... bo nikogo nie obchodzi skąd jest gra, nie ma prawdziwych aktorów, nie ma prawdziwych miejsc, tłumaczy się domyślnie na angielski i tyle.



ale k***a odkrycie - ubisoft jest francuskie, ucz mistrzu. naprawdę myślisz że nikt nie wie, że cd projekt jest polskie? to mam dla ciebie małe ćwiczenie umysłowe - który wyraz jest polski - projekt, czy project?

Al...........rt

2015-05-20, 16:27
Ehh debile.

Wiedźmin jest polski. Nie tylko CDP, ale seria jest kojarzona z Sapkowskim, potwory występujące również są słowiańskie a nie jakieś popie**olone ogry i gobliny prosto z japoni.

Jak nie odróżniasz przereklamowanej Mody na Sukces od Ubisoftu od Wiedźmina to gratuluję.

rhar

2015-05-20, 16:38
Płeć SinCorE
Jestem patriotą bo kupiłem grę.. nosz k***a mać


Kolega napisał - jestem patriotą więc kupiłem polską grę, a nie - kupiłem polską grę więc jestem patriotą. Czytaj ze zrozumieniem.

voidinfinity

2015-05-20, 16:58
@up

Generalnie też mnie dziwi ból dupska o to.

k***a mać!

W najogólniejszym sensie, patriotyzm jest postępowanie w zgodzie z racją stanu danego kraju (nawet jeżeli jest to wspieranie polskiego producenta/dystrybutora czy wreszcie pisarza).

Zresztą odebrałem to z przymrużeniem oka, ale większość chyba "buldupi" bo z torrentów ściągnęła i poczucie ich tożsamości narodowej zostało naruszone :krejzi:

IMO każda rzecz, (o złożoności większej niż tona ziemniaków) która została wytworzona przez Polaków, jest powodem do zadowolenia, do bycia dumnym z tego j***nego grajdoła tysiąca i jednej klęski.

kaktus83

2015-05-20, 17:32
t27z napisał/a:

Największy plus wyjścia tej gry na rynek to możliwość zarobku na akcjach CDProjekt

Od tych gier już wam się w głowach popie**oliło.



No tak, pewnie kupiłeś jak większość domorosłych inwestorów na samym dołku ma początku maja i sprzedałeś 18 maja w dzień przed premierą.

Światłocień

2015-05-20, 18:27
Cytat:

Wiesz że ubisoft jest z Francji, a assassin to wielkie dzieło Francuzów? Pewnie nie... bo nikogo nie obchodzi skąd jest gra, nie ma prawdziwych aktorów, nie ma prawdziwych miejsc, tłumaczy się domyślnie na angielski i tyle.
Więc co do tego świata co czeka z niecierpliwością na wiedźmina, to owszem hype jest, wszyscy o tym mówią, ale jak 10% połączy to w jakikolwiek sposób z Polską to będzie dobrze.


Mów za siebie. Ja szanuję Pepików za Mafię i Finów za Maxa Payne'a. Nie wszyscy są tak niespostrzegawczy jak Ty.

Treter

2015-05-20, 18:59
Ja tam wolałabym kupić Wieśka z moim facetem, wspólnie obr*chać ten zakup, a potem pograć na zmianę na naszym zajebistym kompie.
Niestety, nie mam pieniędzy ani na kompa, ani na Wiedźmina. Pozostało mi obr*chać moją biedę :D

joung

2015-05-20, 19:01
Cytat:

niemytych gdzieś od tygodnia jajec



Zawsze się zastanawiałem skąd ludzie takie porównania biorą :)

Gr00baz

2015-05-20, 19:19
To masz pecha, ale z tego co wyczytałem to myślę, że to jeden wielki ch*jowy fejk. Byłem na nocnej premierze Wiedźmina i przez cały czas wszyscy kulturalnie się zachowywali, dzieciaków z rodzicami może widziałem pięciu a reszta to normalni ludzie nawet parę przedstawicielek płci piękniejszej się znalazło no i jeden dziadek na oko 70 lat, który uśmiechnięty wychodził z Wiedźminem w ręku.

Mecowaty

2015-05-20, 20:06
Opowieści sfrustrowanego dresa :)

miszczcieniu

2015-05-20, 20:19
pie**olicie, Wiedźmin dobra książka (w grę nie grałem), a patriotyzm ma różne formy, jedną z nich może być wspieranie gospodarki (chociaż nie wiem na ile jest ta firma polska)

joung napisał/a:



Zawsze się zastanawiałem skąd ludzie takie porównania biorą :)


z autopsji :krejzi: