18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Premiera Wiedźmina

StulejkaiBezrobocie • 2015-05-20, 00:18
Jako że jestem patriotą postanowiłem zakupić tą grę w dniu premiery, bo niecodziennie spotyka się sytuację w której polacy są na równi z amerykanami i cały świat czeka z niecierpliwością na ich dzieło :-D Byłem około 20 minut przed czasem i kiedy dotarłem na miejsce moim oczom ukazał się wielki tłum, słychać było szum, wrzaski, slowa wiedźmin, wiedźmin otwórzcie wreszcie... atmosfera była tak gęsta jak kadzidła w grze Max Payne podczas ostatecznej konfrontacji z Jackiem Lupino. Około 40% ludu stanowiły gimgówna ze swoimi tatełami i mamełami i przy rodzicach zachowywali się w miare grzecznie, natomiast wiekszą część stanowili kuce w wieku od 20 do 30 lat. Akurat miałem nieprzyjemność stanąć sobie obok takiego i powiem wam, że nie zwróciłem nawet uwagi na niego ale tak stoje pare sekund i nagle do mojego nosa dociera ostry zapach potu i niemytych gdzieś od tygodnia jajec :samoboj: . Spoglądam na niego i widzę faceta około 27 lat z zaawansowanymi zakolami i mimo tego wlosami spiętymi w kucyk, ryj aż czerwony od pryszczy, ramiona jak gałązki i czarna koszulka z napisem gdy sie urodziłem to diabel powiedział o kurrwa konkurencja :lol: Ale to jeszcze nic! Okazało się, że trzymał miejsce dla swojego kolegi i gdy go tylko zobaczył krzyknął: Łukasz!!! Tutaaaaj!!! i buchneło mu z ryja takim smrodem, że ledwie tam ustałem nie mdlejąc. Jego kolega też dobry struksy, marynarka i wyglad jak pan kleks bródka, wąsy i czupryna na bitelsa. A jak zaczęli pierrdolić to rany bąbel w kółko można było slyszeć optymalizacja, zerrikańscy czarownicy, jedynka była genialna, a dwójka ch*jowa, wydajność, karta graficzna, no kurrwa mać! Ten co doszedł to ponoć wydal na nowego kompa 2 pensje i kupił go tylko z myślą o tej grze, a ten drugi tak się wczuł, że zaczał mu tlumaczyć dlaczego jedynka ma lepszy system walki i udawał, że trzyma w reku miecz i napierrdala się z wyimaginowanymi przeciwnikami :idzwch*j: Ludzie aż się odsuwali bo bez wątpienia stulejarz wpadł w jakiś trans. Ale to jeszcze nic! W tej chwili doszedł do nich 3 kompan gruby jak 120 kg wpie**alajacy cheesburgera wypisz wymaluj Patryk rozgwiazda ze Spongeboba. Tylko slyszalem od tego wieprza HOHOHOHO HYHYHYHYYH WIEDZMIN JEEEEEEEE. Nagle wieprz zrobił lubieżny uśmiech i powiedział: CIEKAWE JAKIE DZIEWCZYNKI BEDA W TEJ CZESCI HIHIHI. Tamci dwaj tez jakby się zarumienili. Ja postanowilem porobić beke i zagadalem do niego: Fajnie by było być takim wiedźminem i tyle r*chać, co? a ten: NOOO STAAAARYYYY i dalej do niego: a ty co? masz jakąś swoją Triss Merigold? (gruby wygladał na 30 lat) a ten: no jeszcze nie i wyraźnie towarzystwo spoważniało i posmutniało, dodał jeszcze minute potem że na razie o tych sprawach nie myśli i że jeszcze ma czas. Stulejarz z kucem zaczął gadać za to, że jego ideałem zawsze była shani ciekawe ile upojnych chwil spedził z jej kartą seksu z pierwszej części. W ten oglosili, że otwieraja premiere i swolocz rzuciła się jak po darmowe telewizory, dopiero po okolo pól godziny się mogłem dopchać po swój egzemplarz.

idejakprzecinak

2015-05-20, 10:59
A ja tam leje na tego całego wieśmina, wolę żonę zabrać gdzieś i por*chać normalnie niż fapać do tekstur.

Ma...........gw

2015-05-20, 11:14
Piwko za Maxa Payne'a :) a w Wieśka sam chętnie bym pograł, ale konsolę trzeba kupić :(

Policeman

2015-05-20, 11:20
A naprawdę było tak: stulejarz [autor tematu] przechodził koło empiku z mamą pod rękę, powiedział "mamo też chce w wiedźmiocha pograć", matka przy wszystkich zdjęła mu gacie, dała 3 klapsy w dupe, krzycząc "gówniarzu mama nie ma na wódkę".

KONIEC

marcin921211

2015-05-20, 11:24
Idąc Twoim tokiem myślenia ja jestem odwrotnością patrioty i mam Polskę w dupie...

KoniecZartow

2015-05-20, 11:27
Ptoon napisał/a:



To mam dla ciebie takie małe ćwiczenie umysłowe. Kojarzysz firmę UBISOFT? Pewnie tak, każdy kto chociaż trochę kiedyś w coś grał kojarzy.
Pamiętasz jakąś grę tej firmy?
.
Mnie pierwsze do głowy przychodzi Assassin's Creed, ale nie trzeba być nerdem i nolifem żeby wymienić jeszcze kilka.
.
Wiesz że ubisoft jest z Francji, a assassin to wielkie dzieło Francuzów? Pewnie nie... bo nikogo nie obchodzi skąd jest gra, nie ma prawdziwych aktorów, nie ma prawdziwych miejsc, tłumaczy się domyślnie na angielski i tyle.
Więc co do tego świata co czeka z niecierpliwością na wiedźmina, to owszem hype jest, wszyscy o tym mówią, ale jak 10% połączy to w jakikolwiek sposób z Polską to będzie dobrze.



CDPR na każdym kroku podkreśla swoją przynależność do naszego kraju, nie wstydzi się tego, wręcz przeciwnie. Jesteśmy bardziej rozpoznawalni na świecie dzięki nim, niż dzięki naszym politykom, co akurat wyszło nam na dobre :lol: co wizyta kogoś ważnego, to nawet taki głupi premier czy prezydent, dają wieśka w prezencie, zaznaczając, że to nasze dzieło. Niezależnego polskiego studia, które z małej firmy, weszło do czołówki najlepszych z branży elektronicznej rozrywki. Na premierę wiedźmina zostali zaproszeni vlogerzy z całego świata, począwszy od naszych gamoni, po np. Angry Joe. Myślisz, że oni nie robią nam reklamy? Jesteśmy postrzegani coraz częściej jako instytucja, która nie robi nic na odpie**ol. Nieważne jaka branża, jacy ludzie. Jeśli robią to dobrze, a inni odbierają gotowy produkt i są zachwyceni, jestem na tak.

voidinfinity

2015-05-20, 11:28
Historia poruszająca.

Ale, że tak się zapytam - po ch*j kupować w dzisiejszych czasach coś w pudełku? Nie szkoda czasu? :lol:

Aberracja

2015-05-20, 11:29
Gdybym napisał, że się nowym dziełem CDPR nie jaram, to bym skłamał, bo fabularnie ma być bezpośrednią kontynuacją historii Sapkowskiego. Kontynuacją, w której podobno sam Sapkowski maczał palce, dlatego jaram się tym jak flota Stannisa. Jednak zgodzę się też z tym, że podniecenie tą grą w Internecie osiągnęło granice absurdu (co prawdopodobnie chciał osiągnąć CDPR, przesuwając co chwile datę premiery), a za granicą mało kto tak naprawdę wie, że to polski produkt.

Tych od "leje na tego całego wieśmina" pewnie po prostu nie stać na porządną maszynę i żal dolne partie ciała ściska, tworząc ogromne zapotrzebowanie na wszystkim znaną maść.

Tak jeszcze swoją drogą, mamy 2015 rok, na co komu 6 płyt DVD z grą, jak można kupić cyfrowo?

Ruchacz_Dmuchacz

2015-05-20, 11:36
Wiedźmin 3 może i fajny ale optymalizacje to ma koncertowo sp***oloną (tak, mam za słaby komputer).

donradman

2015-05-20, 11:46
Dziś ściągnąłem pirata, jak moja maszyna udźwignie Wiedźmina to kupuję oryginał, robiłem tak samo z poprzednimi częściami gry.

An...........or

2015-05-20, 12:02
idejakprzecinak napisał/a:

A ja tam leje na tego całego wieśmina, wolę żonę zabrać gdzieś i por*chać normalnie niż fapać do tekstur.



Nie każdy musi liczyć każde 200 zł, a jeszcze mniej osób interesuje gdzie weźmiesz swoją grażynę :idzwch*j:


Swoją drogą trzeba być ładnie przegranym w życiu by czuć się lepszym bo się gra/nie gra w gry. Ładnymi zerami muszą być niektórzy tam @UP.

A styl pisania "autora" przypomina trochę takiego jednego przygłupa,co tu każdemu z plemnikiem przy niku obciągał, elgłupawy się zwał. Czyżby funty za opie**alanie gał w anlgy się skończyły i trzeba było wrócić do obciągania na sadolu?

The_Generat

2015-05-20, 12:21
"Jako że jestem patriotą postanowiłem zakupić tą grę w dniu premiery, bo niecodziennie spotyka się sytuację w której polacy są na równi z amerykanami i cały świat czeka z niecierpliwością na ich dzieło"


Jestes idiota, nie patriota... pOLAKU

idejakprzecinak

2015-05-20, 13:29
Antalor napisał/a:



Nie każdy musi liczyć każde 200 zł, a jeszcze mniej osób interesuje gdzie weźmiesz swoją grażynę :idzwch*j:



No i nie każdy musi wydawać te 200zł na grę. Dlatego mówię, że mam inne priorytety a się przypie**alasz i od grażyn wyzywasz.

Swoją drogą... bóldupisz, że ktoś ma swoją grażynkę a ty dalej polerujesz knota do tekstur. Powodzenia.

Farkraj

2015-05-20, 13:38
A nie można pogodzić obu rzeczy i wrócić z pudełkiem do grażyny i wspólnie obr*chać nowy zakup? :D

PimpMyDick

2015-05-20, 13:56
Ta gra jest do dupy, książki spoko, ale gra, to jakieś gówno, którym nie wiadomo z jakiej przyczyny się jarają rzesze ludzi. Fajnie, że Polska jakieś sukcesy odnosi, ale ten tytuł w ogóle mnie nie urzekł. Dodam, że zacząłem grać w jedynkę i dwójkę, trójki jeszcze nie mam, bo w ch*j przegięcie z ceną, ale jak to poleci w dół czy tam ktoś mi konta użyczy na STEAMie to zagram. Może zmienię zdanie. Ale wątpię.