18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawidłowo umiejscowiony koran

Shavot • 2013-12-25, 11:28
Takie gówna w życiu nie widziałem :szczerbaty:




nie moje, zaj***ne z yt

pozdrawiam ciapatych :snajper2:

Andrzej07

2013-12-25, 11:36
no i co ???? gów*o nie spłynęło, ale próbuj dalej :)

kr...........81

2013-12-25, 11:36
prawidłowe umiejscowienie ich wiary nie popieram ani ich ani katolików obydwie te wiary i tym podobnę są chore i gówno warte pozdro dla świątecznych sadoli :D

BongMan

2013-12-25, 11:54
Nie poznaję was, "ludzie". To jest jednak książka, a niszczenie książek jest jedną z największych możliwych manifestacji głupoty. Poza tym myślicie, że niszcząc koran zaszkodzicie ciapatym? Nie. Po prostu pokażecie, że jesteście j***nymi debilami i burakami, jak szwaby które podczas wojny paliły książki. Przykro mi jak na to patrzę.

PS:
Bardziej zaszkodzisz ciapatemu jeśli koran przeczytasz, zrozumiesz i wykorzystasz przeciwko niemu, a nie spuścisz go w kiblu.

queke3arena

2013-12-25, 11:55
Do gazu k***a!
A co do filmiku, zapraszam na główną!

Hail propaganda anty-k***omuslimska.

Andrzej07

2013-12-25, 11:59
Cytat:

Bongmanie co prawda to prawda, dobrze prawisz spuszczając w kiblu książke nic nie zdziałamy a jedynie zatkamy latrynę. A niszcząc książke hm no skoro ktoś zapłacił za to gów*o jego sprawa, ja bałbym sie tego świnstwa dotknąć. Drodzy sadolowie jeśli chcecie zaszkodzić muslimowi poznajcie się z którymś bedzcie goscinni na 10 minut zaproponujcie coś dobrego do jedzenia i picia a w jedzeniu szyneczki nałóżcie czy cos, a potem mu powiedzcie by sie zgorszył :P

Shavot

2013-12-25, 12:03
BongMan napisał/a:

Nie poznaję was, "ludzie". To jest jednak książka, a niszczenie książek jest jedną z największych możliwych manifestacji głupoty. Poza tym myślicie, że niszcząc koran zaszkodzicie ciapatym? Nie. Po prostu pokażecie, że jesteście j***nymi debilami i burakami, jak szwaby które podczas wojny paliły książki. Przykro mi jak na to patrzę.

PS:
Bardziej zaszkodzisz ciapatemu jeśli koran przeczytasz, zrozumiesz i wykorzystasz przeciwko niemu, a nie spuścisz go w kiblu.



Koran jak biblia i talmud to stek bzdur, które ktoś w pocie dupy napisał aby kontrolować buractwo.
Szacunek to ja mogę mieć do encyklopedii czy nawet do j***nego zmierzchu w porównaniu z koranem czy innym religijnym gównem.


itd itd

Gardzę religią :ok:

Smutas

2013-12-25, 12:42
Ciekawe czy któryś z tych krytyków islamu w ogóle czytał Koran? Czy raczej to zbyt gruba książka jak na ich możliwości.

Kiper_lp

2013-12-25, 12:52
na pewno każdy zna arabski... koran przetłumaczony na jakikolwiek inny język poza ciapackimi gryzdołami to już nie koran

Catacombe

2013-12-25, 12:53
Smutas napisał/a:

Ciekawe czy któryś z tych krytyków islamu w ogóle czytał Koran? Czy raczej to zbyt gruba książka jak na ich możliwości.



Wystarczy im że naczytali się głupot z internetu o tym jak nawołuje do nienawiści i zmyślonych lub wyrwanych z kontekstu cytatu.

bloodwar

2013-12-25, 12:56
Andrzej07 napisał/a:

Bongmanie co prawda to prawda, dobrze prawisz spuszczając w kiblu książke nic nie zdziałamy a jedynie zatkamy latrynę. A niszcząc książke hm no skoro ktoś zapłacił za to gów*o jego sprawa, ja bałbym sie tego świnstwa dotknąć. Drodzy sadolowie jeśli chcecie zaszkodzić muslimowi poznajcie się z którymś bedzcie goscinni na 10 minut zaproponujcie coś dobrego do jedzenia i picia a w jedzeniu szyneczki nałóżcie czy cos, a potem mu powiedzcie by sie zgorszył :P



Jeżeli muzułmanin wejdzie w "przypadkowy" kontakt ze świniną to nie popełnia grzechu, musi to być świadomy kontakt poczyniony z dobrej woli.

rockface123

2013-12-25, 13:12
Tak czy siak spłukując w kiblu koran obrażacie ich j***ne uczucia religijne a o to właśnie chodzi :krejzi:

j***ć ciapaków