18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawidłowo umiejscowiony koran

Shavot • 2013-12-25, 11:28
Takie gówna w życiu nie widziałem :szczerbaty:




nie moje, zaj***ne z yt

pozdrawiam ciapatych :snajper2:

JesseJames

2013-12-25, 17:07
takie gowno ze az nie chce sie splukac

wojtax

2013-12-25, 17:26
قنبلة زرعت بالفعل

BędęRzygał

2013-12-25, 21:03
Shavot napisał/a:



Czytałem stary i nowy testament w myśl powiedzenia "Poznaj wroga poznaj siebie"

Zniszczyć wszystkie religie.

Czas wrócić do oddawania czci prawdziwym potęgom... tak jak przed chrztem Polski.

:swinia: ciapaki :swinia:


Skoro czytałeś to zwracam honor. Jesteś rodzimowiercą?
Tylko że napisałeś w jednym poście żeby zniszczyć wszystkie religie i jednocześnie o powrocie do słowiańskich kultów, więc chyba nie do końca kumam twój sposób myślenia. Niemniej co do tego, że większość współczesnych religii jest ch*ja warta, to się zgadzam

Shavot

2013-12-25, 23:09
BędęRzygał napisał/a:


Skoro czytałeś to zwracam honor. Jesteś rodzimowiercą?
Tylko że napisałeś w jednym poście żeby zniszczyć wszystkie religie i jednocześnie o powrocie do słowiańskich kultów, więc chyba nie do końca kumam twój sposób myślenia. Niemniej co do tego, że większość współczesnych religii jest ch*ja warta, to się zgadzam



Przez rodzimowiercą rozumiem to, że zostałem wychowany w rodzinie katolickiej, zgadza się, chociaż nikt nigdy na mnie nie kładł nacisku, abym szedł do kościoła. Dostąpiłem wszystkich sakramentów, od chrztu do bierzmowania.
/edit

No i oczywiście w 19 roku życia dokonałem aktu aposyazji. ;-)

Moją subiektywną opinią jest to że tak naprawdę jesteśmy zależni od sił natury, co by się nie działo na tym polegamy. Nie rozpatruję tego co było przed chrztem polski jako religii tak jak Ty. Może się źle wyraziłem pisząc "słowiańskich kultów". Miałem na myśli najprostsze oddawanie czci siłom natury. Tak jak Indianie, aby przybyły bizon na prerię tańczyli wokół wielkiego ognia wznosząc modły do Wielkiego Ducha.

Dobrze napisane, większość współczesnych religii. Jakbym miał się na coś zdecydować to bym wybrał Buddyzm. Z dala od wszystkich, wyłącznie z samym sobą. Pasuje do mojej natury,

A ten cały post to wynika z tego, że wyjebauem ze szwagierem i ojcem 1l wódy bo siostra jest w ciąży! :samoboj:
Jak dobrze, że jest fajerfoks, który poprawie błędy.

k***a, będę wujkiem :idzwch*j:

Kuchimo

2013-12-25, 23:12
Nie zgadzam się. To jest broń na poziomie równym do poziomu intelektualnego (jeżeli tak to można nazwać) tych idiotów

Shavot

2013-12-25, 23:13
Kuchimo napisał/a:

Nie zgadzam się. To jest broń na poziomie równym do poziomu intelektualnego (jeżeli tak to można nazwać) tych idiotów



Można jaśniej? Albo jestem zbyt nietrzeźwy albo piszesz jak debil

Bobikufel

2013-12-26, 19:55
Kto ci k***a bon gman piwa za te komentarze daje? rodzina?
pamiętaj że jedyne co można wykorzystać przeciwko muslimom to karabiny i rakiety... w sumie jak byś napisał książkę to nie wiem czy cokolwiek dało by się z niej wynieść...

sqn2142

2013-12-27, 00:40
BongMan napisał/a:

Nie poznaję was, "ludzie". To jest jednak książka, a niszczenie książek jest jedną z największych możliwych manifestacji głupoty. Poza tym myślicie, że niszcząc koran zaszkodzicie ciapatym? Nie. Po prostu pokażecie, że jesteście j***nymi debilami i burakami, jak szwaby które podczas wojny paliły książki. Przykro mi jak na to patrzę.

PS:
Bardziej zaszkodzisz ciapatemu jeśli koran przeczytasz, zrozumiesz i wykorzystasz przeciwko niemu, a nie spuścisz go w kiblu.



Ja nie widze zadnego problemu Bongman... Wez tak zrob jak proponujesz, tylko pojedz do nich i wykorzystaj koran przeciwko nim. Ciekawe ile czasu zajmie zanim obetna ci glowe. Tylko najgraj filmik bo chcialbym zobaczyc. Ty oczekujesz dla nich zrozumienia i rozmowy. Niestety oni niszcza koscioly, nawet cmentarze poleglych zolnierzy.