18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy Polak

ZyZeL88 • 2014-03-16, 17:23
Popełnił błąd i jeszcze chce w ryj dać


prawie Rosja

wiesiors4

2014-03-16, 17:27
Rowerzysta mógł pie**olnąć cwaniakowi na ostudzenie. A jak z niego taka c**a jest to nie powinien się do niego odzywać i nie zaczynać :D jak powiedział A to powinien też powiedzieć B :lol:

Schizo

2014-03-16, 17:27
Jak mnie to wk***ia w kierowcach na naszych drogach. Nie dość, że zajedzie Ci drogę bo nie myśli to jeszcze ma pretensje i rzuca się z łapami jak mu się uwagę zwróci.

Tacy idioci nie powinni mieć prawka.

Gacus91

2014-03-16, 17:28
p*zda to z rowerzysty, wyskakuje między samochodami, a jakby go potrącił to byłby wielki płacz i lament, że rowerzyści są wszędzie, patrz w lusterka :evil: Niech się nauczą jeździć normalnie, skręcać na skrzyżowaniach gdzie jest pełna widoczność, a jak nie ma to przez przejście dla pieszych rower przeprowadzać. Podsumowując nie dość że pedał to konfident.

Gharotief

2014-03-16, 17:29
Typowa kłótnia z polszy, widać katolstwo się bogaci i kupuje kamerki, moda z JewUSA, kamerowac i kamerować... A sytuacja porażka, dwa intelektualne orangutany... :/

Pewnie z Katowic.

RockyWood

2014-03-16, 17:29
oo jak się rowerzysta postara to kierowca dostanie za czynny napad :D cóż..

no ale to trzeba wniosek o ściganie zgłosić.

Bila

2014-03-16, 17:48
Pedał w szaliczku,myśli że jak nagrywa to w morde nie wyłapie,straszne kurewstwo na tych ulicach.

kawałchuja88

2014-03-16, 17:48
Wk***iają mnie ci cykliści, kierowca powinien zaj***ć mu jego własną kamerą w łeb.
To po ch*j jeździ rowerem skoro potrzebuje takiej samej przestrzeni jak samochód?
p*zda i menda społeczna z tego rowerzysty, typowy konfident.
Oby dostał nie jeden raz wpie**ol.

anatomopatolog

2014-03-16, 17:57
Spójrzcie imbecyle i znawcy, że frajerek z auta zastawił drogę i uniemożliwił lewoskręt jadącym z naprzeciwka.

WolF

2014-03-16, 18:02
Nie dość, że z rowerzysty c**a i konfident, to jeszcze ch*ja miał do gadania. Jak nie ma jak przejechać, to niech stoi i grzecznie czeka, aż samochody przejadą. Poza tym stanął tak, że gość z Omegi go i tak nie widział, więc zapewne nie stanął tak specjalnie.
Wcale się nie dziwię reakcji gościa z Omegi, też bym się wk***ił jakby mi jakiś gamoń, pajacował koło samochodu.

en...........an

2014-03-16, 18:11
Ja powiem tak. Rowerzysta wymagał ch*j wie czego i że każdy mu będzie robił miejsce jak karetce na sygnale.

Nie mniej laluś z omegi powinien dostać w te okularki za cwaniactwo.

Poza tym ten na rowerze skręcał w lewo na posesje i ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa pojazdom z naprzeciwka.

Krupnykowsky

2014-03-16, 18:16
p*zda w szaliku, mama kupiła rejestratorek i ruszył na podbój ulic. Wpie**ala się w zamiast grzecznie poczekać na swoją kolej, jeszcze odpie**ala jakieś dziwne teatry bo cwaniak nagrywa... ch*j mu w pysk i kij w szprychy, j***ć rowerzystów pozdrawiam.

lukedevil

2014-03-16, 18:16
rowerzysci swiete krowy j***ne. jezdza jak by drogi dla nich tylko byly. fakt ze film jest prawdo podobnie z lodzi ,wiec wiem ze trudno z nimi wyrobic w tym slicznym miescie.

alex88

2014-03-16, 18:29
Jak można mieć pretensje do kolesia z omegi ? Rowerzysta to jakaś ciapa, słychać po głosie.