18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy Polak

ZyZeL88 • 2014-03-16, 17:23
Popełnił błąd i jeszcze chce w ryj dać


prawie Rosja

Wypo

2014-03-16, 18:29
Kierowca podjechał sobie do następnego pojazdu bo pojazd ustawiony do lewoskrętu i tak zablokował wjazd. Rowerzysta wjechał zza samochodu, szkoda że tak wolno, mógł zza samochodu wjechać na pas i byłby hard :D

Songo71

2014-03-16, 18:32
Cwaniakuje, bo ma kamerkę. Jakby nie miał to nawet by nie pisknął, bo po ryju by dostał i nie miałby dowodów. Sra żarem, jakby nie wiadomo czym jechał. Cwany konfident i tyle.

naczelny

2014-03-16, 18:39
po pierwsze to w tamtym miejscu nie ma skrzyżowania tylko wjazd na parking, przez chodnik. jak ktoś ma wątpliwości to niech sobie poszuka na google maps, to jest w łodzi przy polibudzie. Oto dlaczego powinny być wymagane jakieś uprawnienia na rower, raz że kretyn nie ma racji, a dwa że jeszcze pyskuje. Wg mnie typ z omegi ma stalowe nerwy że mu nie przyj***ł w pysk. szkoda ze mu nie wyjechał pod koła to jeszcze by za zderzak zapłacił.

colboy20

2014-03-16, 18:40
Smiechłem z debila na rowarze. samochodem nie mogl by tak zrobic a chce byc traktowany jak auto to niech sie zachwuje jak by jechał samochodem. zawraca p*zda miedzy samochodami i zajezdza droge tak to on praktycznie zajechal by droge facetowi w oplu bo opel jechal swoim pasem

czaha

2014-03-16, 18:41
k***a czy tylko ja widze jak pajac definitywnie zaslania cala uliczke? czyli popelnia wykroczenie bo uniemozliwia skret w lewo, obojetnie czy jade rowerem, motocyklem czy samochodem chce tam k***a skrecic i debil powinien to respektowac i zostawic tyle miejsca zeby auto sie zmiescilo. Wylatuje z ryjem powinien w niego dostac, szkoda tylko ze rowerzysta p*zda...

rigsuit

2014-03-16, 18:41
Czasami rowerzyści czują się jak osobówki, i po części blokują ruch na ulicy. Powinni wypie**alać jeździć chodnikami, bo raczej na chodniku nikogo nie pie**olną...

Barca1

2014-03-16, 18:42
Znafcy wszedzie tylko powiedzcie mi bo ja tam nie dojzalem 2 pasow ruchu, a wiec dlaczego ten w omedze wyprzedza z prawej strony?

pawlo8

2014-03-16, 18:43
Odezwały się c**y... dobrze że nagrywał, takie cwaniaki jak ta k***a w okularach nauczą się kultury jak dostanie wyrok za napaść. Jak dla was rowerzysta to konfident to następnym razem nie płaczcie że w polsce jest ch*jowo.

mdl90

2014-03-16, 18:43
Debil po co zapisuje numery skoro to nagrywa i jeszcze z 5 razy powtórzył....

Matii9

2014-03-16, 18:46
No zajebiste pretensje macie do rowerzysty. Zarówno burak z opla jak i Ford powinni poczekać przed zjazdem. Zawsze ktoś może chcieć zjechać i co? Zatrzyma się na środku drogi i będzie czekał, aż ci się ruszą, jak z tyłu będzie ktoś mało rozgarnięty to nie wyminie go wiec zrobi się korek i znów będziecie k***ować jakie te drogi są ch*jowe jak przez światła nie umieją jeździć itd.

Black Snake

2014-03-16, 18:50
@Barca1, mam nadzieję, że nie masz prawka/karty rowerowej/motorowerowej. Wyprzedza bo k***a MOŻE! Samochód, który jest wyprzedzany ma kierunkowskaz w lewo więc może go wyprzedzić z prawej. Poza tym widzę tylko i wyłącznie winę rowerzysty w tym miejscu. To nie było skrzyżowanie - nie musiał zostawiać przejazdu. Poza tym nie widział go bo zasłonił go pickup. Nienawidzę takich j***nych cwaniaków-pedałów z kamerką.

@pawlo8, tak jest to konfident. Za nagrywanie i donoszenie za takie coś powinni pindole obcinać (o ile taka c*pka go ma). k***a jutro do szkoły pojadę i jeszcze taka ciota mnie nagra jak jednym kołem musnąłem linię ciągłą i doniesie na mnie?

viader80

2014-03-16, 18:56
Jeden większy burak od drugiego. koleś w szaliczku skręcając w lewo ustępuje jadącym z naprzeciwka i dobra wola tych co jadą prosto żeby go wpuścić. ( dobrze że miał mało miejsca między samochodami bo jakby szybciej się przecisnął to by na harda trafił). koleś w samochodzie chyba okres miał że taki nerwowy, typowy wiesiek co k***ami i ch*jami rzuca na prawo i lewo i pierwszy do bitki. ps autor wyłączył możliwość komentarzy na youtube bo pewnie bał się krytyki :)

morbek

2014-03-16, 18:56
Według mnie ten chłopak który jedzie rowerem po trasie nie wyznaczonej do tego powinien dostać Mandat, a ten facet który prowadził czeka go Art. 217, prawo nie boli pisząc że jest "Konfidentem" Świadczy to że k***a jesteście matołami którzy na podobną sytuację by Przepraszali jak Pkp

bisfhcrew

2014-03-16, 18:57
k***a same matoły rowerzyści tu piszą. Jakby w łodzi(czy każdym innym mieście) ayta miały robić odstęp co bramę to na odcinku 500m zmieściło by się dziesięć aut. Brama wjazdowa to nie skrzyżowanie, a co do filmu to rowerzysta powinien ustąpić wszystkim pierwszeństwa.

paka2000

2014-03-16, 18:58
Czy mi się zdaje, czy gość w aucie miał pierwszeństwo? Przecież to rowerzysta przekracza linię jezdni i to chyba ten pajacowaty rowerzysta powinien ustąpić pierwszeństwa? A to, że jest na rowerze i się przestraszył, a do tego sapał, to niech mu nie będzie dziwnym, że mu ryja obijają