18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy mężczyzna

phrontch • 2020-10-15, 08:02
zadba o to, aby kobiecie nie gniła wątroba (ostatnie 10 sekund)




dsads

2020-10-15, 18:47
bedzie w pussy denajdddd

Justynka99

2020-10-15, 21:14
Eknen napisał/a:

W zasadzie nie ma a jednak są skoro el prezydent ułaskawił pedofila ze względów ekonomicznych, bo jego ofiary przymierały z głodu a maltretowana konkubina dostała nakaz eksmisji z mieszkania oprawcy . Ponadto nie można eksmitować byłego małżonka z mieszkania, które stanowi jego majątek osobisty. W takich przypadkach np w Niemczech państwo ma obowiązek w ciągu kilkunastu dni od wyroku udostępnić kobiecie lokal socjalny. U nas oczywiście taka zmaltretowana , niezaradna kobita musi sobie radzić sama czyli pozostać z pojebem, który ją bije. Ponadto jeśli taki zjeb udowodni, że nie stać go na wynajęcie mieszkania , to do eksmisji dojedzie tylko i wyłącznie jeśli gmina zapewni mu lokal socjalny. Szach Mat.



Prezydent ułaskawił pedofila wyłącznie dlatego, ze pedofil był we właściwej partii. Na podstawie art. 11a ustawy o przeciwdziałaniu przemocy sąd podejmując decyzję o wydaleniu sprawy przemocy z mieszkania nie bada w ogóle kwestii jego własności, ani nawet koligacji rodzinnych. W zupełności wystarczy fakt wspólnego zamieszkiwania. Nie ma wtedy żadnego obowiązku wskazania lokalu zastępczego.

bakus1233

2020-10-16, 00:35
Daje to pole do popisu kobietom, które manipulacje wysysają z mlekiem matki. Mogą grać ofiary i zgodnie z prawem wyrzucić faceta z jego wlasnego mieszkania. Dobre prawo :mrgreen:

Zbysław

2020-10-16, 11:06
bakus1233 napisał/a:

Trochę mocniejszy klaps w tyłek na otrzeźwienie można zrozumieć, ale żeby bić robiąc szkody na ciele (nawet najgorszej suki), to trzeba być totalnie zj***nym ch*jem
Ja wiem, że kobiety potrafią często wk***ić, ale bycie mężczyzną polega na panowaniu nad emocjami i nie można się dać sprowokować kobiecie.



pie**olisz, jebła się z innym to w ryj i adijos

pytolsky

2020-10-17, 11:58
Justynka99 napisał/a:

Częściowo się zgadzam - tak też czasem bywa. Mam kontakt z tego typu przypadkami, bo jestem na stażu w kancelarii prawnej, która zajmuje się w ogromnej części tego typu sprawami rodzinnymi. Z jednej strony taka przemoc psychiczna też istnieje, z drugiej strony to po prostu linia obrony w naprawdę większości spraw o pobicie żony, przy czym najczęściej te objawy przemocy psychicznej to np. "nie podała obiadu", "nie posprzątała", albo "wyszła z domu i nie powiedziała gdzie". Przypadek, gdzie ta "przemoc psychiczna" jest prawdziwą przemocą psychiczną, a nie odmową wykonania polecenia Wielkiego Pana Męża zdarza się może raz na 100 spraw.



Aha. Więc na stażu (który zazwyczaj trwa jakiś miesiąc) gdzie zapoznałaś się rzetelnie podejrzewam z iloma - trzema, czterema sprawami góra - i prawdopodobnie też nie jesteś w tych sprawach zbyt bezstronna (a biorąc pod uwagę poziom rozumowania - prawdopodobnie również niezbyt biegła), wyrobiłaś sobie opinię na jakiś temat. W dodatku zupełnie wbrew statystkom (mężczyźni są ofiarami przemocy w zbliżonym stopniu co kobiety - 43% wg danych za 2007 rok, zaś zgłaszana jest marginalna część - wg danych Policji z tego samego roku tylko 4,1% sprawców to kobiety). Idź być przygłupią feministką gdzie indziej.