18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Prawdziwy mężczyzna

phrontch • 2020-10-15, 08:02
zadba o to, aby kobiecie nie gniła wątroba (ostatnie 10 sekund)




janlew

2020-10-15, 08:06
Nie chciała dać buziaka, to chociaż wpie**ol obskoczyła

Tranquillum

2020-10-15, 08:11
Nie oceniam.. Nie wiadomo co on ma z nią.. Też mam nieraz ochotę zaj***ć mojej w ryj..

kubol

2020-10-15, 08:18
Tranquillum napisał/a:

Nie oceniam.. Nie wiadomo co on ma z nią.. Też mam nieraz ochotę zaj***ć mojej w ryj..



...ale sie boisz, ze ci odda?

:mrgreen:

Znawca_Cipek

2020-10-15, 08:20
Koszulka- wpie**olka zobowiązuje.



Cudze chwalicie, swego nie znacie

Goldi85

2020-10-15, 09:05
ja sie chłopu nie dziwie sam się sobie dziwie ze się powstrzymuje żeby swojej kobiecie nie przypie**olić. . Nikt nie potrafi wk***ić faceta tak jak jego baba !!

McQurwa

2020-10-15, 10:08
Damski bokser, jakie to k***a romantyczne

bakus1233

2020-10-15, 10:32
Trochę mocniejszy klaps w tyłek na otrzeźwienie można zrozumieć, ale żeby bić robiąc szkody na ciele (nawet najgorszej suki), to trzeba być totalnie zj***nym ch*jem :-D
Ja wiem, że kobiety potrafią często wk***ić, ale bycie mężczyzną polega na panowaniu nad emocjami i nie można się dać sprowokować kobiecie.

plastic

2020-10-15, 10:47
c**a. takimi ciosami wyprowadzanymi z łokcia to można tylko kobiete albo menela powalić.

LuckyPunch

2020-10-15, 11:41
Tranquillum napisał/a:

Nie oceniam.. Nie wiadomo co on ma z nią.. Też mam nieraz ochotę zaj***ć mojej w ryj..



Ja pie**ole... jakim j***nym zerem jesteś ... jak ci z nią zle to po ch*j z nią jesteś.. jesyes pewnie zwylke frajerzyna co lepszej nie dostanie a i tak pewnie ta twoja ryja ma jak stara k***a

Rozchędażacz

2020-10-15, 11:45
Tranquillum napisał/a:

Nie oceniam.. Nie wiadomo co on ma z nią.. Też mam nieraz ochotę zaj***ć mojej w ryj..



Bo widocznie jesteś zbyt tępy

plastic

2020-10-15, 11:52
LuckyPunch napisał/a:

Ja pie**ole... jakim j***nym zerem jesteś ... jak ci z nią zle to po ch*j z nią jesteś.. jesyes pewnie zwylke frajerzyna co lepszej nie dostanie a i tak pewnie ta twoja ryja ma jak stara k***a



Rozchędażacz napisał/a:

Bo widocznie jesteś zbyt tępy




też kiedyś byłem takim lewaczkiem, jak wy. zero doświadczenia, przekładanie telewizora na życie 100% itp.

a potem poznałem smczaki z życia pewnej rodzinki - baaardzo pracowitych i bardzo bogatych rolników z pobliskiej wsi. Znałem ich całe życie. Porządni ludzie, porządnie wychowali syna i choć zawsze czuć było od nich pewien rodzaj wiejskiej prostoty, to w żaden sposób im to nie ujmowało, przynajmniej w moich oczach.

Kobieta opowiedziała mi kiedyś, ile razy to się pokłócili do takiego stopnia, że prali się po ryjach (on i ona kawał konia), szarpali. ale nigdy, nawet w najgorszych momentach związku, nigdy nie pomyślała, żeby go zostawić, bo są małżeństwem na dobre i złe i wszystko muszą razem przetrwać.

śmieszne, patetyczne wiejskie prostaki, od których powinniśmy się uczyć z pokorą.

htp

2020-10-15, 12:20
plastic napisał/a:

też kiedyś byłem takim lewaczkiem, jak wy. zero doświadczenia, przekładanie telewizora na życie 100% itp.
a potem poznałem smczaki z życia pewnej rodzinki - baaardzo pracowitych i bardzo bogatych rolników z pobliskiej wsi. Znałem ich całe życie. Porządni ludzie, porządnie wychowali syna i choć zawsze czuć było od nich pewien rodzaj wiejskiej prostoty, to w żaden sposób im to nie ujmowało, przynajmniej w moich oczach.
Kobieta opowiedziała mi kiedyś, ile razy to się pokłócili do takiego stopnia, że prali się po ryjach (on i ona kawał konia), szarpali. ale nigdy, nawet w najgorszych momentach związku, nigdy nie pomyślała, żeby go zostawić, bo są małżeństwem na dobre i złe i wszystko muszą razem przetrwać.
śmieszne, patetyczne wiejskie prostaki, od których powinniśmy się uczyć z pokorą.



Czego mam się uczyć? Rozwiązywanie problemów przez pranie się po ryju z kobietą?
Łatwo wlać babie, jak wk***ia. A któryś się odważył podskoczyć do faceta, który też wk***ia?

plastic

2020-10-15, 12:29
htp napisał/a:

Czego mam się uczyć? Rozwiązywanie problemów przez pranie się po ryju z kobietą?



masz się k***a uczyć, ze wspólne życie może przynieść wartości o wiele większe, niż spór, w którym np. ona zagrała ci na nerwach z braku lepszej broni, a ty jej zaj***łeś w ryj, po czym ona cie podrapała itp. takie rzeczy po prostu czasem się zdarzają i są problemem, który trzeba razem pokonać.
Moi starzy nie potrafili, a ta rodzinka tak. Oceniam to z łatwością, bo bardzo długo nad tym myślałem.
Oczywiście są przypadki, w których takie sytuacje są głównym elementem związku - wtedy ja nie widzę w tym sensu, ale każdy jest inny.

Justynka99

2020-10-15, 12:36
plastic napisał/a:

masz się k***a uczyć, ze wspólne życie może przynieść wartości o wiele większe, niż spór, w którym np. ona zagrała ci na nerwach z braku lepszej broni, a ty jej zaj***łeś w ryj, po czym ona cie podrapała itp. takie rzeczy po prostu czasem się zdarzają i są problemem, który trzeba razem pokonać.
Moi starzy nie potrafili, a ta rodzinka tak. Oceniam to z łatwością, bo bardzo długo nad tym myślałem.
Oczywiście są przypadki, w których takie sytuacje są głównym elementem związku - wtedy ja nie widzę w tym sensu, ale każdy jest inny.



Tak, spory zdarzają się w każdym związku i to normalne. Różnica polega na tym, że w stadzie małp takie spory są rozwiązywane siłą, a w ludzkiej rodzinie - rozmową.