18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwa skala agresji na Krymie

Bociek • 2014-03-05, 00:29
Na załączonych zdjęciach możemy zobaczyć jak Rosja agresywnie okupuje miejsce zamieszkane w 60% przez swoich obywateli




















sard

2014-03-05, 00:39
Jak się policzy żołnierzy z jednostek wojskowych, które stacjonują na Krymie to faktycznie będzie 60% ruskich :)

Zarammoth

2014-03-05, 00:40
Czyli chcesz powiedzieć, że jakby nam na kresy wpie**olił się jakiś sąsiad, który ma na naszym terytorium na konkretnym obszarze więcej niż 50% obywateli własnej narodowości to nic złego się nie stanie?

peniseusz

2014-03-05, 00:42
to nie jest ruska okupacja, widzicie jakieś k***a naszywki narodowe? sam putin dziś potwierdził że to nie ruscy żołnierze

Bociek

2014-03-05, 00:43
Zarammoth, nieładnie zmieniać swoje komenty po tym jak już ktoś się do nich odwoła :)

Dajmy na to że jesteś prezydentem kraju którego ludność stanowi ponad 50% ludności jakiejś autonomicznej republiki, to gdyby im coś zagrażało to olałbyś ich totalnie?

Darki72

2014-03-05, 00:44
Jakie konusy :D

Zarammoth

2014-03-05, 01:23
Bociek napisał/a:


Dajmy na to że jesteś prezydentem kraju którego ludność stanowi ponad 50% ludności jakiejś autonomicznej republiki, to gdyby im coś zagrażało to olałbyś ich totalnie?


To niech ta ludność wraca do swojego kraju jak się czuje zagrożona, a jednocześnie nie czuje się rodakami. Jeżeli np. jest na terytorium Polski od urodzenia to jest obywatelem Polski i ch*j do tego obcym państwom.

Dajmy na to, że sobie jacyś ciapaci zrobiliby enklawę - wybrali jedną wieś, miasto czy region i tylko tam się osiedlali. Gdyby była ich większość to wtedy mają prawo sprowadzić sobie armie z rodzimego kraju do naszego?

Bartek1991

2014-03-05, 01:27
k***a, zawsze jak patrze na ruskich wojskowych, w hełmach czy czapkach to się zastanawiam:
oni mają takie małe głowy czy mają kompleks i noszą za duże czapki?

k***a każdy tak nosi, nawet hełmy, jak zielone iglo...

Bociek

2014-03-05, 01:55
Zarammoth, nie wiem czemu sadistic tak popiera banderowców. Twoje argumenty są z dupy wzięte bo Krym był rosyjski do 1954r. Bardzo byś potępiał pomysł przywrócenia Polsce kresów jeśli kresy same by tego chciały?
Krym jest republiką autonomiczną, jeśli większość chce dołączyć do Rosji no cóż, przecież właśnie majdan walczył o demokrację co nie?

I fakt, mają wielkie hełmy, ale K6-3 jest akurat bardzo ciekawym hełmem

ulifont

2014-03-05, 03:10
kolejne propagandowe foty z ruskiego portalu.Putin jest naprawę zły, co ma jeszcze zrobić żeby dotarło do waszych małych móżdżków, że to kawał sk***ysyna?

~CanesPL

2014-03-05, 03:20
Bociek, na żadnym zdjęciu nie ma K6-3.

Ek...........em

2014-03-05, 07:01
peniseusz napisał/a:

to nie jest ruska okupacja, widzicie jakieś k***a naszywki narodowe? sam putin dziś potwierdził że to nie ruscy żołnierze



Mam nadzieje że to sarkazm z twojej strony (jeśli tak to wybacz - nie wychwyciłem).

Na Krymie mamy ruskich żołnierzy. Poznać można po języku, którym się posługują, tablicach rejestracyjnych pojazdów oraz setkach, k***a jego mać, nagrań dziennikarzy z całego świata, które pokazują cały ten desant, ruchy wojsk.

Jeśli wierzysz w to co mówił Putin to zapewne również dajesz wiarę w to, że Ruscy wkroczyli do Ukrainy aby bronić obywateli rosyjskojęzycznych przed naćpanymi Polakami.
Putin używał retoryki niczym wujek Stalin. Aż mnie ciary przeszły jak usłyszałem tą j***ną propagandę, marionetkowych dziennikarzy, którzy pytali tylko o to co wódz chciał żeby mówili. Nikt z dziennikarzy się nie wcinał, nie dopytywał. Pokornie słuchali kilkunastominutowych "odpowiedzi" Putina i udawali że to jest interesujące, robili prowizoryczne notatki. To była pieprzona farsa i jeśli dajesz wiarę w cokolwiek tam przez Putina wypowiedzianego.. to gratuluję...

peterpod1990

2014-03-05, 07:13
jeżeli ktoś w to uwierzy że tam jest tak pięknie to jest głupszy niż admini kwejka -.-

mementomori

2014-03-05, 07:16
k***a! Nikt jeszcze nie napisał, że j***łby rudą w każdą dziurę? j***łbym.