18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwa skala agresji na Krymie

Bociek • 2014-03-05, 00:29
Na załączonych zdjęciach możemy zobaczyć jak Rosja agresywnie okupuje miejsce zamieszkane w 60% przez swoich obywateli




















quark

2014-03-05, 09:33
Zarammoth napisał/a:

Wrocław też od zawsze był niemiecki. Kiedy więc zgoda na wojska Niemieckie na Dolnym Śląsku?



No cóż, polecam troche poczytać.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Historia_Wrocławia#Przynale.C5.BCno.C5.9B.C4.87_pa.C5.84stwowa_i_administracyjna_Wroc.C5.82awia_od_wieku_VIII_do_XXI

Załozony przez Czechów, później należał głównie do Polski przechodząc czasem na rzecz Czech lub Węgier ale zawsze na krótko. Dopiero w 1620 roku Wrocław przeszedł na rzecz Habsburgów a później należałe do Prus i Niemiec z małą przerwą (w 1807 roku) na rzecz Napoleona. Po wojnie Wrocław dano Polakom.

Teraz pytanie? Czy Wrocaław powinien być Czeski (bo oni załozyli miasto) czy Polski bo prawie od początku przez ponad 600 lat nalezał do nas i po wojnie nam go dano, czy jest Niemiecki bo ledwo ponad 300 lat należał do Niemiec?

Nie rozumiem nigdy pie**olenia, że Wrocałw był od ZAWSZE Niemiecki. zgadzam się, na pewno dobrze się rozwinął w czasach gdy był Niemiecki ale pierwsze prawa miejskie, targowe i inne nadali Polacy w średniowieczu.

1. Nie, nie jestem z Wrocławia.
2. Po prostu nie lubie głupiego pie**olenia.
3.Nastepnym razem jak ktoś wytacza taki głupi argument niech się dokształci.

PegasiBierzeWDupe

2014-03-05, 09:43
Śmieszne są trendy Sadistica - niedługo będzie go można przemianować na Nowa Sadystyczna Prawica
tłuką się na Ukrainie - ch*j w nich, swołocz, banderowcy, mordercy, nieroby
Ruscy wchodzą na Krym - olaboga ruscy wkroczyli, Putin sk***ysyn! I jednych i drugich tak nienawidzicie że macie zaburzony światopogląd

TomdeX

2014-03-05, 09:57
Po pierwsze, ruscy żołnierze nie mają naszywek ze względu na to, że jeśli Ukraińcy zabili ich, lub byłby jakiś konflikt (przy przejmowaniu przez nich jakiś baz) to wtedy Putin umywa ręce, bo nie działali pod banderą Rosji.
Po drugie, robią sobie sweet focie itd. tylko i wyłącznie ze względu na to, żeby nie siać paniki i dodatkowo mają zapewne taki rozkaz, jednak kiedy nadejdzie rozkaz rozstrzelać, lub przejąć dany punkt to równie dobrze ta rodzina, co robiła sobie zdjęcie może wejść pod lufę i żołnierz bez wahania zastrzeli ich.

mik777pl

2014-03-05, 10:11
Mnie tylko zastanawia gdzie podział się główny agent rosyji na Sadolu DUST DEVIL prawdopodobnie to jego 67 konto i tak teraz się ujawnia :D

cebul1617

2014-03-05, 10:34
Ja tylko zauważyłem, że ci żołnierze mają tam taką sławę, że laski im same do łóżek się pchają :D

LICH0

2014-03-05, 11:42
Ale propagandowe zdjęcia :homer: !!!! Zdjęcia z moskiewskimi pachołkami robili sobie pro-rosyjscy mieszkańcy Ukrainy!!! Użyjcie mózgów!

Ja...........04

2014-03-05, 12:18
"k***a! Nikt jeszcze nie napisał, że j***łby rudą w
każdą dziurę? j***łbym." czytam komentarze i tylko czekam aż ktoś o niej wspomni. 8-)

bimbastah

2014-03-05, 12:34
Co jak co ale hełmy to ruscy maja ch*jowe.

Jakub12404 napisał/a:

"k***a! Nikt jeszcze nie napisał, że j***łby rudą w
każdą dziurę? j***łbym." czytam komentarze i tylko czekam aż ktoś o niej wspomni. 8-)



Przecie ona ma ryj jak tranzystor :-P

Bociek

2014-03-05, 12:34
CanesPL napisał/a:

Bociek, na żadnym zdjęciu nie ma K6-3.


Wiem, po prostu stwierdzamże to fajny ruski hełm, może źle się wysłowiłem :)

Evans

2014-03-05, 13:08
Przeciez to nie ruskie żołnierze oni poszli do sklepu i kupili sobie mundury, kałachy a pozniej poszli do lokalnego dilera samochodów i kupili opancerzone wozy, taki spontan.

Marshal

2014-03-05, 13:24
Nie zebym sie czepial ale ludzie ogolnie wola spokoj niz sie napie**alac, a wojo (jakiekolwiek) ktore pokazuje swoja obecnosc powoduje to ze nie bedzie na Krymie "Majdanu v2.0".
Takze jak dla mnie to poprostu jest instynkt samo-zachowawczy

f4l4f3l

2014-03-05, 13:29
jeszcze nikt nie strzela ale to i tak ruska propaganda

bary110

2014-03-05, 14:05
kolejny rosyjski bot
wypie**alaj

Bociek

2014-03-05, 14:08
bary110 napisał/a:

kolejny rosyjski bot
wypie**alaj


Poproszę bana na wynos dla tej pani :mrgreen:

prawyalt

2014-03-05, 14:52
Myślę, że sporo użyszkodników nie ma pojęcia, jak wygląda propaganda i z czym mają do czynienia właśnie w tym momencie. Mianowicie, ktoś chce Was zerżnąć w mózg, wmawiając że to dobrze, że Sowieci chcą zająć Krym. Szkoda tutaj rozwijać dyskusję na tematy polityczne, kiedy większości się wydaje, że wojna wygląda tak :jezdziec:
A niżej przykład "punktu widzenia", który część powinna znać.