18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwa skala agresji na Krymie

Bociek • 2014-03-05, 00:29
Na załączonych zdjęciach możemy zobaczyć jak Rosja agresywnie okupuje miejsce zamieszkane w 60% przez swoich obywateli




















Jankovicz

2014-03-05, 07:31
Heisenberg na ostatnim zdjęciu po prawej :O najwidoczniej wziął sprawy we własne ręce :)

no może na przedostatnim, wybaczcie, wczoraj ostatki

Dezeus

2014-03-05, 07:35
Władmir i ty na sadolu siedzisz?

xway

2014-03-05, 07:52
Nie ma to jak wrzucić zdjęcie wesołych rusków z Krymu robiących foty z żołnierzami ruskiej armii.
Pokażcie mi tu na zdjęciu chodź jednego Ukraińca!

arekkomp

2014-03-05, 07:52
aż się zalogowałem aby skomentować artykuł
- jakich k***a 60 % SWOICH obywateli??!! to są obywatele Ukrainy, niepodległego państwa, narodowości rosyjskiej!! idąc tą logiką bez problemu powinniśmy logicznie uzasadnić oderwanie kawałka Londynu, Irlandii i niektórych miast hamburgerowskich - tam też jest trochę naszych obywateli. :/

InnyName

2014-03-05, 08:05
Nie chce mi się czytać komentarzy ale...




Ludzie czy wy k***a nie rozumiecie tego, że Krym jak i cała ukraina zawsze, ale to k***a zawsze była Rosji ?
Ja pie**ole, zeby tego nie widzieć trzeba oglądać chyba 24/7 TVN.
20tys osób się k***a zesrało i nagle wojna światowa, to tak jak pedały by się zbuntowali i wyszli na ulice,
Niech ktoś sobie jedzie na Krym, zobaczy jakie są tam nastroje, albo ktoś kto był przed wojną, na krymie każdy ma nasrane na tą Ukraine, zapytaj kogoś kto pracował bądź mieszkał na Ukrainie, każdy j***ny cwe* powie Ci, że jak ukraina straci ten j***ny krym to wszyscy się ucieszą, bo w Rosji tyle o ile się jakoś lepiej żyje, ukraina to j***na bieda i dzicz, wystarczy pojechać do Lwowa, a tu się nasuwa kolejna myśl.

Co za k***a idiota chce ten j***ny Lwów, co tam k***a jest prócz 1 miasta i j***nej dziczy, nic tam k***a nie ma, 22kkm2, j***nej w dupe sp***olizny i dziczy afrykańskiej w kolorze białym, na ch*j nam większe państwo jak j***ne downy z brakiem mózgu nie potrafią ogarnąć tego co mamy,

eh

Shaggy93

2014-03-05, 08:16
Ekspertem napisał/a:



Mam nadzieje że to sarkazm z twojej strony (jeśli tak to wybacz - nie wychwyciłem).

Na Krymie mamy ruskich żołnierzy. Poznać można po języku, którym się posługują, tablicach rejestracyjnych pojazdów oraz setkach, k***a jego mać, nagrań dziennikarzy z całego świata, które pokazują cały ten desant, ruchy wojsk.

Jeśli wierzysz w to co mówił Putin to zapewne również dajesz wiarę w to, że Ruscy wkroczyli do Ukrainy aby bronić obywateli rosyjskojęzycznych przed naćpanymi Polakami.
Putin używał retoryki niczym wujek Stalin. Aż mnie ciary przeszły jak usłyszałem tą j***ną propagandę, marionetkowych dziennikarzy, którzy pytali tylko o to co wódz chciał żeby mówili. Nikt z dziennikarzy się nie wcinał, nie dopytywał. Pokornie słuchali kilkunastominutowych "odpowiedzi" Putina i udawali że to jest interesujące, robili prowizoryczne notatki. To była pieprzona farsa i jeśli dajesz wiarę w cokolwiek tam przez Putina wypowiedzianego.. to gratuluję...



ponad 60 procent cywilów na krymie mówi po rosyjsku. czy to znaczy że Rosjanie ich tam podrzucili ?? jebnij się w palnik.

arekkomp napisał/a:

aż się zalogowałem aby skomentować artykuł
- jakich k***a 60 % SWOICH obywateli??!! to są obywatele Ukrainy, niepodległego państwa, narodowości rosyjskiej!! idąc tą logiką bez problemu powinniśmy logicznie uzasadnić oderwanie kawałka Londynu, Irlandii i niektórych miast hamburgerowskich - tam też jest trochę naszych obywateli. :/


jakby w londynie 60 % było polaków to nie przeszkadzało by mi dołączenie go do Polski. poza tym to są ludzie którzy tam mieszkali jak były to jeszcze ziemie Rosyjskie więc nie dziwne że chcą do rosji. btw odbedzie sie referendum i po sprawie. bezkrwawo i demokratycznie Rosja odzyska krym

Kaszysz

2014-03-05, 08:27
krym ma autonomie, niech zrobią głosowanie i lud wybierze do kogo się przyłączyć.

Zarammoth

2014-03-05, 08:34
Wrocław też od zawsze był niemiecki. Kiedy więc zgoda na wojska Niemieckie na Dolnym Śląsku?

Jak jakieś terytorium chce autonomii to należy się zgodzić? Taki Śląsk chce i różne mniejsze tereny w Polsce - tak jest na całym świecie, no i co? Oznacza to, że ma powstawać po 5 państw tygodniowo? Jeszcze trochę Polaków w Londynie czy Dublinie i możemy robić sobie tam autonomię?

A Krym należy do Ukrainy, nie jest autonomią z prawdziwego zdarzenia. To tak jakby powiedzieć, że województwo podkarpackie może sobie zagłosować za przyłączeniem do Ukrainy.

I za żadnymi Banderowcami nie jestem, nie wrzucaj mi tu czegoś, czego nie powiedziałem. Widać tobie odebrało zdolność logicznego myślenia.

Ek...........em

2014-03-05, 08:34
Shaggy93 napisał/a:


ponad 60 procent cywilów na krymie mówi po rosyjsku. czy to znaczy że Rosjanie ich tam podrzucili ?? jebnij się w palnik.



I co z tego, że większość mówi po rosyjsku? To ma niby stanowić usprawiedliwienie NAJAZDU na inny kraj i wojskową interwencję. Jeśli chcą oderwania Krymu od Ukrainy to należy przeprowadzić referendum, zorganizować się i wymóc na władzach w Kijowie odpowiednie decyzje.
Inny kraj nie ma prawa w to ingerować, do ch*ja wafla.



Shaggy93 napisał/a:


jakby w londynie 60 % było polaków to nie przeszkadzało by mi dołączenie go do Polski.



Co za płytkie myślenie. Ja pie**olę. :facepalm:

eryq

2014-03-05, 08:44
na większości z tych zdjęć jest ten sam wojskowy :D

obr113

2014-03-05, 08:50
Dla wszystkich, który wierzą w tę propagandę, wklejam zdjęcie ukazujące skutki okupacji Polski przez pomiot sowiecki.

CarloZ

2014-03-05, 09:03
Krym to AUTONOMIA, może ktoś z wypisujących tutaj bzdury politykierów to zauważy. Poszukajcie w internecie uregulowań na podstawie których ta autonomia istnieje i wtedy opowiadajcie te pierdy, którymi zjeba**y TVN -proamerykańska propaganda zasrywa Wam głowy. Ukraina to syf, złodziejstwo i bieda. Od tej Tymoszenko (teraz męczennicy z idiotyczną fryzurą) po Janukoeyczów, wszyscy kradli ile wlezie. Pomijam antypolskość Ukraińców bo to jasne jak słońce. Unia NIE CHCE Ukrainy, widać to teraz jak bardzo chce jej pomagać. USA dały miliard usd gwarancji Ukrainie, Europa dała jak na razie gówno czyli nic. Rosja dawała 15 mld natychmiastowej pożyczki...
Nie dziwię się wogóle rdzennej ludności Krymu że chcą powrotu do Rosji, po latach gównianej dominacji Ukrainy nad AUTONOMIĄ krymską - chcą po prostu lepszego życia. Widzą to doskonale angole i ich BBC pokazuje zupełnie inne obrazki niż ta pedalska sp***ol**na TVN, która w jakimś szale już na wszystkich swoich kanałach pie**oli 24h na dobę o Ukrainie.

Up OBR113

Wklej jeszcze koniecznie obrazki z :
1. Agresjii Niemiec na Polskę
2. Agresji USA na Irak
3. Walk bratobójczych w byłej Jugosławii
4. Wykańczającej się samodzielnie Syrii
5. Ataku USA na Hiroshimę
6. Wybijania żydów w Jedwabnem przez Polaków
7. Wybijania tysięcy Polaków przez UKRAIŃSKIE UPA
8. Czystek etnicznych w Serbii
9. Działań gen. Franco

.... I jeszcze wielu innych. Potem wymieszaj te focie, i spróbuj odnaleźć różnice. Potem powklejaj i wyślij do TVN, tam też pewnie pokażą

SunLee

2014-03-05, 09:05
Chciałbym byście na chwilę zatrzymali się i zastanowili nad tym postem. To właśnie jest przykład wpływania na opinię innego kraju.

Przeciwstawienie amerykanów na zdjęciu z rozwalonym samochodem i uśmiechniętych radzieckich żołnierzy, z dziećmi na rękach, otoczonych przez uśmiechniętych ludzi.

Pierwsza myśl - uch, amerykanie mordercy a na krymie ludzie cieszą się że "cywilizacja" radziecka zawitała.

Pod spodem oczywiście cała dyskusja.


To już nawet nie jest finezja. Ta propaganda jest tak prymitywna że zaczyna to po prostu być widoczne dla coraz większej grupy osób. Wiadomo od dawna że ruscy mają cały sztab od propagandy a internet jest kolejnym polem działania, tak jak kiedyś place w miastach czy gazetki.
I potem taki wania , może nawet studiujący w Polsce stara się wmówić że rosja która morduje wszystkie narody wokoło, łącznie z uciskaniem samych rosjan jest cool i spoko.

@Bociek - czy ty k... wierzysz, że to zadziała? W kraju który tyle wycierpiał od rosji, całe pokolenia wywiezione na sybir, zamordowane w katowniach, pokolenia stracone a kraj zacofany? I co, pokazujesz nam k... ruskich bandytów otoczonych wiankiem uśmiechniętych ludzi z kwiatami?? Przecież to już k... było! Stalin na zdjęciach dostawał kwiatki od dzieci i co - to ma znaczyć że nie był barbarzyńcą?

J4skier

2014-03-05, 09:26
Dbają o imidż.

zxcasdqwe

2014-03-05, 09:32
No nie mogę z takiej propagandy. U nas też było tak wesoło. Nie było mi dane żyć tamtych czasach, ale z tego co wiem do 89 ludzie nie wiedzieli co robić z tego szczęścia. Ameryka to też dziady co widzą we wszystkim swój interes i za niego bez problemu przejmą kontrole nad państwem, ale nikt mi nie wmówi ze kacapy mają dobre intencje.