18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawda o Arrinera - "Polskim supersamochodzie"

JÃ...........a. • 2012-05-19, 00:25
Swego czasu było głośną o "Polskim samochodzie sportowym", który to miał konkurować z takimi samochodami jak ferrari, lamborghini itp.
Po zalewie zachwytów, przyszedł czas na rozczarowanie :


pakicito

2012-05-19, 00:32
wow, odkryli ameryke, k***a kolumby!

makabrax

2012-05-19, 00:52
jako że to Polska i firma nawet miała swój debiut na giełdzie, to nie zdziwiłbym się gdyby chodziło tylko i wyłacznie o wypranie naprawdę dużej ilości kasy...

nikos

2012-05-19, 02:16
trochę kolesie pie**olą głupoty

1. Konstrukcja stalowa + laminat to nie oznacza że to replika. Chociaż większość replik tak się właśnie buduje.
2. To co że wloty są z corsy ? W innych autach też się stosuje takie gotowe elementy.
3. Silnik od audi. To ciekawe skąd mają wziąć silnik. Koenigsegg na początku brał silniki od forda (mocno je przerabiał ale nadal to były silniki forda).
4. Ciekawe która firma produkuje swoje samochody od początku do końca samodzielnie i w 1 zakładzie. Więc co się czepiają że korzystają z pomocy innych firm.

Teraz przedstawiÄ™ wam "replikÄ™"
Ariel Atom jest repliką według nich bo
1. Konstrukcja rurowa
2. silnik Hondy
3. amorki od motocykla

http://www.newconnect.pl/?page=get_ebi_file&id=16136
Raport firmy Veno za kwiecień 2012

i teraz powiedzcie czy ktoś robi repliki projektując je ze zmienną aerodynamiką w tunelu przy pomocy inżynierów wojskowych?


Na koniec chciałbym życzyć "reporterom" wielkiego zagrzybionego damskiego ku*asa w dupę.
Za kręcenie filmików typowo gnojących a nie mających żadnych realnych podstaw.

noe82

2012-05-19, 02:18
było k***a

Bimbeer91

2012-05-19, 07:47
To ch*j jadę lambo zamówić!

To_Nie_Ja

2012-05-19, 07:59
Jesteście żałośni! Wyśmiewacie wszystko, co polskie!

GINKO

2012-05-19, 08:34
ch*j z tego ze replika jak dobra furka i do tego tańsza niz te ferrari albo inne ja kupuje auto nie marke

Czeczeńczyk

2012-05-19, 09:49
@up prosze cie, w tej cenie masz o niebo lepszego nissana gt-r, który jest konkretną maszyną, a nie jakimś składanym bublem.Jak zwykle, k***a, Polacy odpie**alają fuszerke.

da...........li

2012-05-19, 10:16
ludzie k***a na pierwszy rzut oka widać że to ściągawa od lamborghini poza tym nie ma szans żeby jakaś nowa polska marka konkurowała z takimi jak lamborghini czy ferrari bo one na rynku istnieją wiele lat i są dużo bardziej znane i ludzie mają do nich zaufanie i owe marki mają prestiż czym nowo powstałe nie mogą się poszczycić , jakbym miał tyle kasy aby kupić ten samochód to wolałbym ferrari lamborghini albo nawet corvette bo one są rozpoznawalne. Wiecie od czego zaczynał założyciel lamborghini? od traktorów, jeśli chce się być kimś albo stworzyć dobrą markę produkującą jakiś produkt trzeba zaczynać od podstaw i po wielu latach widać efekty... a nie od razu od wysokich lotów nie sądzę żeby mieli wielu klientów od początku

Earth

2012-05-19, 10:26
Zacznijmy od tego, że design jest żałosny.

I od razu uprzedzę idiotów - tak zaprojektowałbym lepsze.

pakicito

2012-05-19, 10:39
@up
ja też jak byłem mały to kreśliłem lepsze:

minetek

2012-05-19, 10:42
nikos napisał/a:


http://www.newconnect.pl/?page=get_ebi_file&id=16136
Raport firmy Veno za kwiecień 2012


a czytałęś ten raport? jedno wielkie gówni ani jednego konkretu - rozpoczęto rozmowy, podpisano umowę o poufności - jeśłi według Ciebie to jest jakiś dowód to się k***a obudź albo przestać brać to gówno.

aha najlepszy punkt:
Kod:
12. Emitent otrzymał nowe oferty od dystrybutorów gotowych do dystrybucji supersamochodu Arrinera w różnych krajach świata.

chyba k***a trzeciego świata

borisklinga

2012-05-19, 10:54
z presezem burakiem firma daleko nie zajdzie, nigdy