18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Poznajcie Koran.

yogmean • 2013-01-31, 18:21
Witajcie Sadole :) Dziś coś z serji sadol uczy ale niestety nie bawi;/
Szukałem po tagach nic nie znalazłem. Zastanawiałem się czytając ten zj***ny koran, czy w ogóle coś o nim wiecie, czy tylko jest gUpi bo wszyscy tak mówią. Na końcu podam link do stronki gdzie jest cały po PL gdzie są
wersety propagujące:
niesienie pomocy innym (69)<-kto by się spodziewał :)
przemoc i brutalność (180)
tolerancję religijną (11)<- Nooooo :)
nienawiść do niemuzułmanów (349)

Wyciągnąłem też kilka wersetów wedle mojego uznania :
4:34 Mężczyźni stoją nad kobietami ze względu na to, że Bóg dał wyższość jednym nad drugimi, i ze względu na to, że oni rozdają ze swojego majątku. Przeto cnotliwe kobiety są pokorne i zachowują w skrytości to, co zachował Bóg. I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je! A jeśli są wam posłuszne, to starajcie się nie stosować do nich przymusu. Zaprawdę, Bóg jest wzniosły, wielki!
35:36 A tych, którzy nie uwierzyli, czeka ogień Gehenny. I nie zostanie postanowione, aby umarli, ani też nie doznają ulgi od męki. W ten sposób płacimy każdemu niewiernemu.
68:15 Kiedy mu są recytowane Nasze znaki, on mówi: "To są baśnie dawnych przodków!"
68:16 My napiętnujemy go na ryju!
76:4 Zaprawdę, przygotowaliśmy dla niewiernych łańcuchy, kajdany i ogień płonący.
2:191 I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili - Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. - I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! - Taka jest odpłata niewiernym!
4:56 Zaprawdę, tych, którzy nie uwierzyli w Nasze znaki, będziemy palić w ogniu. I za każdym razem, kiedy się ich skóra spali, zamienimy im skóry na inne, aby zakosztowali kary. Zaprawdę, Bóg jest potężny, mądry!
5:51 O wy, którzy wierzycie! Nie bierzcie sobie za przyjaciół żydów i chrześcijan; oni są przyjaciółmi jedni dla drugich. A kto z was bierze ich sobie za przyjaciół, to sam jest spośród nich. Zaprawdę, Bóg nie prowadzi drogą prostą ludu niesprawiedliwych!
8:39 Zwalczajcie ich, aż nie będzie już buntu i religia w całości będzie należeć do Boga." A jeśli oni się powstrzymają... to, zaprawdę, Bóg widzi jasno, co czynicie!
8:55 Zaprawdę, gorsi od zwierząt u Boga są ci, którzy odrzucili wiarę i nie wierzą;
2:223 Wasze kobiety są dla was polem uprawnym. Przychodźcie więc na wasze pole, jak chcecie, i czyńcie pierwej coś dobrego dla samych siebie. Bójcie się Boga i wiedzcie, że się spotkacie z Nim! A ty głoś radosną wieść dla wierzących!

A tu macie więcej ->PoznajKoran

Po przeczytaniu jeszcze bardziej znienawidziłem brudasów i ich ala Hitlertowskiego pragnienia władania światem.

Wkurwiacz Dwa Tysiące

2013-02-02, 21:30
ivra napisał/a:


"...Zło islamu jest spowodowane debilnymi ludźmi...


Chcesz mi powiedzieć, około miliard ludzi na świecie jest debilami? Fuck logic.

ivra

2013-02-02, 21:32
Cytat:

ivra napisał/a:

"...Zło islamu jest spowodowane debilnymi ludźmi...

Chcesz mi powiedzieć, około miliard ludzi na świecie jest debilami? Fuck logic.




I znowu! Pokaż gdzie tu jest napisane, że wszyscy muzułmanie to debile?

Wkurwiacz Dwa Tysiące

2013-02-02, 21:34
ivra napisał/a:




I znowu! Pokaż gdzie tu jest napisane, że wszyscy muzułmanie to debile?


Wiesz, co? Idź się prześpij, ew. wytrzeźwiej, nabierz siły i porozmawiamy jutro, dobrze?
Bo dziś za ch*ja nie można się z Tobą dogadać.

Magnic

2013-02-02, 21:35
Nie ma to jak temat o Koranie i jego głupocie w którym powstała wojna religijno-ateistyczna w której wszyscy się kłócą kto jest głupszy.
:idzwch*j:

korinogaro

2013-02-02, 21:36
ivra, nie trzeba było porównywać starego testamentu którego nikt nie przestrzega (bo jakoś nie widzę ludzi chodzących w ubraniach tylko z bawełny czy innego niemieszanego materiału, wydających córki na gwałt, mordujących gejów i niewiernych itd. itp. w imię wiary i na modłę nakazów starego testamentu) do koranu który jest równie zacofany mentalnie co stary testament i równie barbarzyński ale do którego zapisów stosują się ludzie w dzisiejszych czasach.

PS. Dostajesz zjeby nie dlatego, że powiedziałaś że islam jest cacy bo nikt Ci tego nie imputuje, tylko za zmieszanie pisma którego nikt nie realizuje z aktualnie realizowanym. Ogarnij się, otrząśnij ze swojego zacietrzewienia i zamiast robić z siebie debila i wmawiać innym że napisałaś coś innego (bo w tajemnicy mogę Ci powiedzieć, ze można przeczytać Twój pierwszy post bo on nie wyparował) przyznaj się do tego że byłaś w błędzie albo źle sformułowałaś swoje myśli. Wszyscy się od Ciebie wtedy odwalą.

ivra

2013-02-02, 21:47
Owszem warto przypomnieć pierwszy mój post, którego najwyraźniej nikt nie zrozumiał.

A tam jest ewidentnie napisane, że bez sensu jest przyczepiać się do Koranu, który jest najprawdopodobniej źle przetłumaczony i zinterpretowany, kiedy cały bezsens Islamu wynika z ludzi, którzy biorą wszystko dosłownie i nie potrafią należycie zinterpretować Koranu. Identycznie był z chrześcijanami w czasie krucjat i wojen religijnych, ale o tym nie wspominam, bo skoro historia najnowsza jest dla was zbyt dlatego to średniowiecze w ogóle przegrzeje wam mózgi.


A ja wierzyłam, że znajdzie się jakiś użytkownik, który zrozumie co napisałam, ale jak widać to zbyt duże wymaganie tutaj...
Cytując ofiarę takich debili jak dzisiejsi islamiści (i niektórzy użytkownicy tego forum) można tylko powiedzieć: "O, sancta simplicitas!"

ivra

2013-02-02, 21:58
Tak, bo od początku przypie**alacie się o coś czego zupełnie bez sensu.
Nie chodzi o to, że Stary Testament była przyczyną mordów, napaści, gwałtów, itp. 500 czy 1000 lat temu.
Nie chodzi o to, że Koran dziś jest tego przyczyną.

Chodzi o to, że obie księgi działają na tej samej zasadzie, złej interpretacji i zapewne mylnym tłumaczeniu, ale tego nikt z was nie potrafi zrozumieć.

lathiel

2013-02-02, 21:59
@ivra

k***a chodzi o to że właśnie jest o co się przyczepić do koranu, bo właśnie jest napisany tak że jest to tym sk***ielom na rękę. Dlatego traktują go dosłownie bo im na wszystko k***a pozwala a świat nie kiwnie zaj***nym palcem bo trzeba być k***a tolerancyjnym. Koran to tylko j***na protekcja dla zj***nej ideologii która jest wszystkim muzułmanom na rękę. Pozwala im robić rzeczy niedopuszczalne przez innych pod pretekstem praktykowania wiary. To właśnie KORAN jest zły. Bo gdyby to była ideologia a nie "religia" zostałaby od razu zniszczona. Powtarzam jeszcze raz oni przestrzegają koranu bo przynosi im to zysk i nie są to debile które bezmyślnie podążają za słowem swojego boga tylko podążają za słowem proroka który napisał książkę tak by niosła jak najwięcej korzyści dla nich - inne religie = nie można panować nad innymi, nie ma możliwości do ekspansji = zaj***ć

korinogaro

2013-02-02, 21:59
Zwyczajnie mózg rozj***ny, ale czego ja się spodziewałem po kobiecie, przecież jesteście istotami tak upartymi i zapatrzonymi w siebie przed którymi nawet osły i pawie ustępują.
Olejmy historię i trzymajmy się dzisiaj. Jest rok 2013, czy chrześcijanie przestrzegają starego testamentu i oblewają ludziom twarze kwasem jak uważają że inni nie postępują zgodnie ze starym testamentem? Uwaga teraz będzie odpowiedź: NIE, NIE ROBIĄ TEGO. Czy muzułmanie przestrzegają koranu i oblewają ludziom twarze kwasem jak uważają że inni nie postępują zgodnie z koranem? Uwaga, ponownie odpowiedź: TAK, TAK WŁAŚNIE ROBIĄ.

PS. nie możemy się dogadać bo Ciebie interesuje to co ktoś mówi, a nie to co robi, a ja mam wyj***ne na to co ktoś mówi, a interesuje mnie to co robi. Widzisz różnicę? Ja stawiam na fakty i działanie, Ty na bajki i gadanie.

profilone

2013-02-02, 22:02
- cześć co czytasz?
- aaaaa...gówno jakieś

s_m

2013-02-02, 22:03
@ivra, ja zrozumiałam :) Niestety jednak to co napisałaś jest zbyt skomplikowane dla tych krzyżowców. Podobnie zresztą jak skonstruowanie wypowiedzi bez choćby jednego ch*ja w treści.

ivra

2013-02-02, 22:05
Cytat:

Zwyczajnie mózg rozj***ny, ale czego ja się spodziewałem po kobiecie, przecież jesteście istotami tak upartymi i zapatrzonymi w siebie przed którymi nawet osły i pawie ustępują.
Olejmy historię i trzymajmy się dzisiaj. Jest rok 2013, czy chrześcijanie przestrzegają starego testamentu i oblewają ludziom twarze kwasem jak uważają że inni nie postępują zgodnie ze starym testamentem? Uwaga teraz będzie odpowiedź: NIE, NIE ROBIĄ TEGO. Czy muzułmanie przestrzegają koranu i oblewają ludziom twarze kwasem jak uważają że inni nie postępują zgodnie z koranem? Uwaga, ponownie odpowiedź: TAK, TAK WŁAŚNIE ROBIĄ.

PS. nie możemy się dogadać bo Ciebie interesuje to co ktoś mówi, a nie to co robi, a ja mam wyj***ne na to co ktoś mówi, a interesuje mnie to co robi. Widzisz różnicę? Ja stawiam na fakty i działanie, Ty na bajki i gadanie.



Widać, że interesuje ciebie to co ktoś robi, anie pisze, bo z tego co piszesz nie ma żadnego związku z tym co ja piszę. Twój post jest jedynie napisaniem, że muzułmanie są głupi, z czym się zgadzam i co napisałam w pierwszym poście...
I oczywiście musisz dodać, że wszystkie baby są popie**olone i powinny znaleźć się w kuchni.

Wkurwiacz Dwa Tysiące

2013-02-02, 22:09
ivra napisał/a:

...Twój post jest jedynie napisaniem...



Czym? :shock:


ivra napisał/a:

I oczywiście musisz dodać, że wszystkie baby są popie**olone i powinny znaleźć się w kuchni.



Oczywiście, że nie! Ich miejsce znajduje się również w łóżku.

ivra

2013-02-02, 22:14
Brawo, Wk***iacz Dwa Tysiące, gdy już brak argumentów, trzeba się zacząć czepiać składni i błędów stylistycznych...

A z twoim podejściem do kobiet, to jedyne jakie znajdziesz w łóżku to te za 50 zł.