18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pozdrowienia z przeszłości

fryca88 • 2012-10-19, 02:09
Kartka z kalendarza Łąkowskiego na 1936 rok



i inne ciekawostki








Ro...........ce

2012-10-19, 07:03
Te obrazki wyglądają jak by robili je ludzie z jakimś upośledzeniem umysłowym. Prymitywna, tępa propaganda antysemityzmu. Wiadomo że to było dawno ale ch*j im na ryje.

fryca88

2012-10-19, 07:05
Rodzice napisał/a:

Te obrazki wyglądają jak by robili je ludzie z jakimś upośledzeniem umysłowym. Prymitywna, tępa propaganda antysemityzmu. Wiadomo że to było dawno ale ch*j im na ryje.



e tam zajebiste są,Żydzi jak prawdziwi...

LICH0

2012-10-19, 08:53
Antysemityzm nie wziął się znikąd.

eligurf

2012-10-19, 08:58
Jednoznacznie pokazuje to że Jedwabne, Kielce i inne, wynikało z podszeptów wrogich sił. Polacy od zawsze miłują Żydów.

icek Berg

2012-10-19, 09:36
Przypomniał mi się KMN chyba rozmowa z ojcem ......"niemcy zabiorą nam ziemię, żydzi kamienice, a pedały nas wyr*chają..."

Tw...........ir

2012-10-19, 09:41
teraz znowu tak by sie przydało! i za jednym zamachem wszystkie inne ścierwa!

Shinigami4

2012-10-19, 09:47
czyżby znowu trzeba było w piecach rozpalać?..

Hu...........ia

2012-10-19, 10:02
To dzisiaj takie popie**olone czasy. Nie było dysleksji, tylko debil. Nie było gejów, tylko pedały. Nie było dyskalkulii, tylko matoł. Nie było rasizmu i antysemityzmu, tylko "tudzież ewentualni kandydaci na złodziei lub wyzyskiwaczy (odpowiednio)".

trebeter

2012-10-19, 10:18
Wiecie kto to jest antysemita ?
- osoba ktorej nie lubia zydzi

MCL

2012-10-19, 10:29
Żydzi jak żydzi, to bezduszne sk***ysyny żerujące tylko na kasie. Wujek Adolf miał rację, powybijać było to ścierwo, to teraz by się nie panoszyły takie sk***iele jeden z drugim. Co nam z tego przyszło że ukrywaliśmy sk***ysynów przed Hitlerowcami w 2WŚ? Ano to że teraz nas te k***y oskarżają o holokaust i żądają odszkodowań. Więc szczerze pie**olę to żydowskie ścierwo i bardzo żałuje że Hitlerowi nie udało się tych k*** wybić. Dbają oni tylko o własne dupy.

anonymousm

2012-10-19, 10:33
Jak jeszsze jakiś historyk będzie utrzymywać, że Gross to kłamca, to dam mu linka do tego tematu. Tylu kandydatów do palenia stodół z Polakami pochodzenia żydowskiego...

kmieciuz

2012-10-19, 10:37
Hehehe. Sadistikowe prawicowe napinacze. Żydzi dalej będą robić swoje - czyli zarabiać dobre pieniądze dzięki swojemu sprytowi i inteligencji. A wy dalej będziecie zapie**alać za minimalną krajową i zbiorowo trzepać gruchę nad pseudonaukowymi wypocinami ujka Adolfa i innych życiowych niedorajdów.

Uprzedzając argumentację napinaczy - Tak wiem, każdy z was zarabia po 10k zł na rękę legalnie. Śmiem w to wątpić. A bajki to mogę czytać co najwyżej swoim przyszłym dzieciom.