18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pozdrowienia z przeszłości

fryca88 • 2012-10-19, 02:09
Kartka z kalendarza Łąkowskiego na 1936 rok



i inne ciekawostki








anonymousm

2012-10-19, 10:55
Dla mnie antysemityzm to przyznanie się do poczucia niżsości wobec Żydów. Że jak się nie zmoblizujemy, nie napniemy, nie odzyskamy, nie zmożemy, to oni zawsze, choć w mniejszości, będą od nas lepsi, będą rządzić, będą lepiej zarabiać i nas rolować. Ja tam nie czuje się gorszy od Żydów, czuję, że antysemici są gorsi. Takie ludziki specjalnej troski.

Magik2501

2012-10-19, 11:18
@Libertinus
ooo to to. Nigdy nie było takich prześladowań innej narodowości. Nikt tak nie prześladował Belgów, Hiszpanów czy innych Mongołów. A Żydów ZAWSZE. W razie wojny i jakiegoś ludobójstwa najpierw brano się za Żydów. Żydowska ludność zawsze była nielubiana. To nie wzięło się znikąd.

smoke86

2012-10-19, 11:40
Ech, się rozmarzyłem

wojtek95do

2012-10-19, 13:00
Żydy pie**olone park w moim mieście przejęli. Bramy stawiają i zakaz wejścia jest. Gdzie my teraz biedni będziemy chodzić na wagary?

artur_sz13

2012-10-19, 13:30
Warto jednak pamiętać, że oprócz ogólnej niechęci do żydów w CAŁEJ EUROPIE to polscy królowie przyjęli ich do siebie gdy nikt nie chciał i żydów najwięcej zginęło w Polsce bo tu ich było najwięcej i było im najlepiej. Co do niechęci. Warto pamiętać, że oprócz tej standardowej niechęci którą prezentują plakaty przedwojenne, żydzi podczas wojny nagrabili sobie kolaboracją z ruskimi. Jak macie argumenty odnośnie antysemityzmu apropo tych zdjęć to wyszperajcie jak ludność w polsce witała Armię Czerwoną która chciała "zaopiekować się swoimi" po 17 września. Polacy płakali a żydzi skakali z radości...

I fakt wg mnie antysemita to ten którego nie lubią żydzi. Bo jak żydzi jadą po Jezusie czy po Maryji to jest cicho i nikt nic nie robi a jak jakiś żart o żydach to antysemityzm.

Ps: gdzieś czytałem że te "polskie obozy koncentracyjne" to też ich robota. Komuś w latach 90 który amerykański ważny żyd powiedział że dopóki Polska nie zapłaci za mienie żydów pozostawione po wojnie to oni będą siać taką propoagandę na zachodzie. Dlatego też obecnie Amerykanie gówno wiedzą o historii Polski w czasie IIWŚ. Wiedzą o holokauście i o powstaniu w gettcie . Mylą z nim Powstanie Warszawskie, myślą że żydzi walczyli za Warszawę. I nic nie wiedzą o cierpieniach Polaków podczas wojny przez zakłamaną historię a wręcz przeciwnie uważają że Polacy prawie tak jak Norwedzy się poddali. A trzeba pamiętać że na ziemiach polskich Niemcy za ratowanie żydów karali ŚMIERCIĄ a na zachodzie nie i i tak tamci im gówno pomogli, najwięcej ratowali w Polsce

fryca88

2012-10-19, 14:08
artur_sz13 napisał/a:

Warto jednak pamiętać, że oprócz ogólnej niechęci do żydów w CAŁEJ EUROPIE to polscy królowie przyjęli ich do siebie gdy nikt nie chciał i żydów najwięcej zginęło w Polsce bo tu ich było najwięcej i było im najlepiej. Co do niechęci. Warto pamiętać, że oprócz tej standardowej niechęci którą prezentują plakaty przedwojenne, żydzi podczas wojny nagrabili sobie kolaboracją z ruskimi. Jak macie argumenty odnośnie antysemityzmu apropo tych zdjęć to wyszperajcie jak ludność w polsce witała Armię Czerwoną która chciała "zaopiekować się swoimi" po 17 września. Polacy płakali a żydzi skakali z radości...

I fakt wg mnie antysemita to ten którego nie lubią żydzi. Bo jak żydzi jadą po Jezusie czy po Maryji to jest cicho i nikt nic nie robi a jak jakiś żart o żydach to antysemityzm.

Ps: gdzieś czytałem że te "polskie obozy koncentracyjne" to też ich robota. Komuś w latach 90 który amerykański ważny żyd powiedział że dopóki Polska nie zapłaci za mienie żydów pozostawione po wojnie to oni będą siać taką propoagandę na zachodzie. Dlatego też obecnie Amerykanie gówno wiedzą o historii Polski w czasie IIWŚ. Wiedzą o holokauście i o powstaniu w gettcie . Mylą z nim Powstanie Warszawskie, myślą że żydzi walczyli za Warszawę. I nic nie wiedzą o cierpieniach Polaków podczas wojny przez zakłamaną historię a wręcz przeciwnie uważają że Polacy prawie tak jak Norwedzy się poddali. A trzeba pamiętać że na ziemiach polskich Niemcy za ratowanie żydów karali ŚMIERCIĄ a na zachodzie nie i i tak tamci im gówno pomogli, najwięcej ratowali w Polsce



Polecam koledze książkę "Przedsiębiorstwo holocaust",paradoksalnie autorstwa Żyda,doktora Normana Finkelsteina,który jest uważany za żydowskiego rewizjonistę,podważa w sposób dość rzeczowy mit holocaustu,jest zdecydowanym przeciwnikiem syjonizmu i żydowskiego fałszu.

Sote

2012-10-19, 14:16
Miałem coś napisać odnośnie żydostwa i rządzących naszym pięknym krajem ale boję się że mi popełnią samobójstwo :samoboj:

Meri

2012-10-19, 14:19
Libertinus napisał/a:

Antysemityzm nie wziął się znikąd.



No jasne, wzial sie z tepoty, kompleksow, zazdrosci, glupoty i braku tolerancji dla innych ludzi. Dokladnie tak samo jak rasizm i seksizm.

fryca88

2012-10-19, 14:30
Meri napisał/a:



No jasne, wzial sie z tepoty, kompleksow, zazdrosci, glupoty i braku tolerancji dla innych ludzi. Dokladnie tak samo jak rasizm i seksizm.



Brawo,jesteś mędrcem pokroju Sokratesa...Faraon w Egipcie już im zazdrościł,królowa Hiszpańska także i car w Rosji,no i Hitler ten im najbardziej zazdrościł...

artur_sz13

2012-10-19, 15:23
fryca88 napisał/a:



Brawo,jesteś mędrcem pokroju Sokratesa...Faraon w Egipcie już im zazdrościł,królowa Hiszpańska także i car w Rosji,no i Hitler ten im najbardziej zazdrościł...



Hitler im nie zazdrościł... On ich pytał co ma robić :) . W końcu podcza wojny amerykańskie banki należące do żydów KREDYTOWAŁY działania Hitlera nawet po tym jak poszły przecieki o obozach.

Nie oszukujmy się tak jak w sucharze że do ameryki trafili ci murzyni którzy byle na tyle głupi by wpaść w pułapkę lub wódz ich sprzedał za garść błyskotek tak samo i tu w obozach nie zginęli przypadkowi żydzi tylko ci biedniejsi na których bogaci się wypieli. Kto miał uciec ten uciekł

AxesPL

2012-10-19, 15:46
Więcej jak by sie dało znaleść to bym prosił :)

Gizmo112

2012-10-19, 16:03
No i co k***a? Zle jest?

Crowell

2012-10-19, 16:29
Libertinus napisał/a:

Antysemityzm nie wziął się znikąd.



Jak każdy inny rodzaj dyskryminacji - ze strachu lub niewiedzy, z ignorancji, zazdrości i własnych kompleksów.

arekwroclaw

2012-10-19, 17:25
Jak gospodarka kuleje to się szuka wspólnego wroga... teraz prawie Żydów w Polsce nie ma i co klasa robotnicza dalej narzeka :)

fryca88

2012-10-19, 17:32
arekwroclaw napisał/a:

Jak gospodarka kuleje to się szuka wspólnego wroga... teraz prawie Żydów w Polsce nie ma i co klasa robotnicza dalej narzeka :)



No to pojechałeś po bandzie,jest i to co coraz więcej,bo coraz więcej przyznaje się do swoich korzeni,teraz już nie muszą się kryć,teraz chcą być z tego dumni,chcą zabierać i rewidować,a kolejna podobna szajka czeka już w Usraelu,ze swoimi żądaniami,a jak nie to krzyk będzie,że naziści i tak odda się powoli kamienice,place,ulice,ajwaj!