18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pozdrowienia z przeszłości

fryca88 • 2012-10-19, 02:09
Kartka z kalendarza Łąkowskiego na 1936 rok



i inne ciekawostki








anonymousm

2012-10-19, 17:44
Fryca Heil Hilter,
coś ci te anaboliki mózg wyżarły. Co to znaczy, że teraz się nie muszą kryć. To znaczy, że za PRL-u musieli się kryć? To co to za żydokomuna była, skoro musieli się przed władzą kryć. Chyba że musieli się kryć przed ludem, to znaczy, że lud miał władzę. Ostatnią falę antysemityzmu w Polsce zorganizowali komuniści z odłamu "chamów" (tzw. "puławianie"). Myślisz jak cham i komunista z ugrupowania "Grunwald".
W ogóle zacznij obronę polskości od nauki stawiania znaków przestankowych, głupia pało. Potem przestań kłamać i będzie git.

sadyk

2012-10-19, 18:01
Żydzi wyjechali do Izraela (jak na pierwszym plakacie) jak Narodowcy chcieli i tym samym Polska w końcu stała krajem miodem i mlekiem płynącym.

kawkaman

2012-10-19, 19:13
za komuny rządzili żydzi tylko skrycie a teraz bez pardonu cały ten chory kapitalizm prowadzą żydzi. Ciągle żydzi, do k***y nędzy...

fryca88

2012-10-19, 20:09
anonymousm napisał/a:

Fryca Heil Hilter,
coś ci te anaboliki mózg wyżarły. Co to znaczy, że teraz się nie muszą kryć. To znaczy, że za PRL-u musieli się kryć? To co to za żydokomuna była, skoro musieli się przed władzą kryć. Chyba że musieli się kryć przed ludem, to znaczy, że lud miał władzę. Ostatnią falę antysemityzmu w Polsce zorganizowali komuniści z odłamu "chamów" (tzw. "puławianie"). Myślisz jak cham i komunista z ugrupowania "Grunwald".
W ogóle zacznij obronę polskości od nauki stawiania znaków przestankowych, głupia pało. Potem przestań kłamać i będzie git.



Dałem Ci piwo,napij się,bo pie**olisz głupoty.W 68' zrobiono psuedo czystki,ale nie zapomnij kogo towarzysze z ZSRR nam z chęcią podrzucali do obsadzania stanowisk.Plan zakamuflowanych przechrztów się sprawdzał,dobrym przykładem jest Stolzman-Kwaśniewski i jemy podobni.Kiedyś tyko mówiono cichaczem ten Żyd,tamten Żyd,kiedy Bubel pokazywał swoją listę większość ludzi pukała się w czoło,dziś otwierasz Wikipedię i czytasz Mazowiecki,Michnik,Geremek,Urban i wielu innych nagle ma żydowskie korzenie.Czemu całkiem niedawno było cicho,nikt nie chciał kamienic,nagle Kwach i jego szajka otwarli puszkę Pandory i się zaczęło,tak miały k***a być.Kto miał za komuny ma i dziś,komuna pozornie tylko skończyła się dzięki Bolkowi co przez płot skakał,komuna skończyła się ekonomicznie.Gospodarka centralnie sterowana to był od początku niewypał i każdy ekonomista o tym wiedział,dlatego próbowano znaleźć łatwe rozwiązanie,zresztą to nie temat do dyskusji z takim ciulem,co mu jarmułka na oczy spada jak z nerwów klepie w klawisze na klawiaturze.No i nie ucz mnie ortografii i interpunkcji,bo to nie j***ne forum dla polonistek.

karygwronkkinog

2012-10-19, 20:10
Crowel nie organizuj wszystkiego w jedna kupke....kupka pedalow to co innego, kupka kolorowych to tez cos innego a kupa gowna jakim sa zydzi to zupelnie inna sprawa...ja nie mam kompleksow ani nikogo sie nie boje a ten post jest na to przykladem! wiec pie**ol sie j***ny zydzie!

hogg

2012-10-19, 22:50
MCL napisał/a:

Żydzi jak żydzi, to bezduszne sk***ysyny żerujące tylko na kasie. Wujek Adolf miał rację, powybijać było to ścierwo, to teraz by się nie panoszyły takie sk***iele jeden z drugim. .



Tępy ch*ju, wujek Adolf wyselekcjonował Słowian jako następne ścierwo do wybicia żeby powiększyć "lebensraum" i nie uważał nas z wiele lepszych od Żydów, więc zanim powiesz, że ten austryjacki bękart miał w czymkolwiek rację, przemyśl to sześciokrotnie i się doucz.

kmieciuz

2012-10-19, 22:54
@anonymousm, kiedyś się chyba razem napijemy piwa.
Słuszna uwaga - przed wojną Żydzi dawali alibi wszelkiego rodzaju niepowodzeniom wśród Polaków. Wierzono, że brak Żydów niejako z automatu sprawi, iż Polska stanie się pierwszą gospodarką świata. Żydów nie ma już od dekad (ostatni wyjechali w '68), a w Polska z tego powodu nie stała się europejskim tygrysem. Może czas włączyć myślenie i wziąć się do roboty ?

dashrek

2012-10-19, 22:56
fryca88
Jakby to powiedzieć. Hm... u mnie w lubuskim jest mało polskich rolników. Ziemie wykupili Holendrzy, Duńczycy, Niemcy. W sposób pośredni poprzez małżeństwa z Polkami, i w sposób bezpośredni. Znam taki przypadek, że Polka dla kasy i dla ziemi, ożeniła się z kolesiem, a potem się rozwiodła i na podstawie luk prawnych zdobyła ziemię tylko dla siebie.

anonymousm

2012-10-20, 00:33
Fryca 88
No, opowiedz mi, jakie są twoje wyobrażenia na temat gospodarki. Chętnie się pośmieję, ty żałosny ćwierćinteligencie, spędzający życie między siłownią i trzepaniem konia do jakichś antysemickich blogów. Jesteś biedny, bo jesteś głupi i leniwy, żadni Żydzi nie musieli cię psuć życia. Sam codziennie się pogrążasz. Tak więc opowiedz mi, co sądzisz o gospodarce, jak pogodzisz pogląd, że ZSRR nam zrzucał Żydów na stanowiska, z faktem, że pierwszą rzeczą, jaką Stalin zrobił po wojnie, była antysemicka czystka. Opowiedz mi jeszcze o twoim świecie, jak przygryzając język, składasz jakiś ochłap informacji z kretyńską plotką, żeby jeszcze podtrzymać iluzję, że to jacyś mityczni oni cię skrzywdzili, a nie ty jesteś do dupy.

Romand

2012-10-21, 07:20
Chciałbym na marginesie tej niebywale uprzejmej dyskusji zauważyć:

1. Gdyby w 1936 roku autorzy tych karykatur zdobyli władzę i zrealizowali swój program przesiedlenia wszystkich polskich Żydów do Palestyny to żaden z nich nie ucierpiałby od holocaustu a państwo Izrael miałoby dziś kilkadziesiąt milionów obywateli więcej.

2. Rasizm z pewnością nie może być przejawem nieudacznictwa, ponieważ Żydzi z pewnością nie są największymi nieudacznikami na świecie... ;)

3. Nie ma potrzeby spierać się o obecność i wpływy Żydów w PL - dzisiejsza nauka pozwala w prosty sposób (analiza grup haploidalnych http://www.eupedia.com/europe/european_y-dna_haplogroups.shtml ) określić kto jest Żydem. Wystarczy wprowadzić obowiązek takich badań dla polityków i urzędników aby raz na zawsze obalić mit o Żydach rządzących Polską ;)
Na Węgrzech już pojawiła się taka inicjatywa - pewien polityk zrobił sobie dobrowolnie, na własną rękę takie badania aby wykazać, że nie jest Żydem. Dziwnym zbiegiem okoliczności został natychmiast uznany za antysemitę... ;)

rusofil

2012-10-21, 23:26
Antysemityzm to kretynizm, idiotyzm i ignorancja, która wzięła się z pustych łbów napinaczy. Najlepiej zwalić wszelkie winy na jakąś grupę etniczną, to takie eleganckie i szybkie. Jak widac, Polacy zawsze byli takimi pustakami, którzy nie mogli się pogodzić z tym, że komuś powodzi się lepiej. Ja pie**olę, co za kraj. Ale w Polsce normą jest przysrywanie się do wszystkiego co inne (a przy okazji normalne). Polacy nienawidzą żydów, Cyganów, Rumunów ani nikogo dookoła, nie dostrzegając własnych przywar. k***a, ludzie, ogarnijcie się, kretyni.

Crowell

2012-10-23, 08:33
karygwronkkinog napisał/a:

Crowel nie organizuj wszystkiego w jedna kupke....kupka pedalow to co innego, kupka kolorowych to tez cos innego a kupa gowna jakim sa zydzi to zupelnie inna sprawa...ja nie mam kompleksow ani nikogo sie nie boje a ten post jest na to przykladem! wiec pie**ol sie j***ny zydzie!


Badania potwierdzają, że podświadomie biali ludzie boją się czarnych i jeśli tu można mówić o nieuzasadnionym strachu (nawet nasi kochani gimbusi są bezpieczni przecież tam nie ma prądu) to żydzi zawsze mieli smykałkę do biznesu, a w biały i durny plebs to uderzało.
Co do gejów po prostu boisz się o swoją dupę.