18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pozdrowienia dla Sadistica od obrońcy ciapatych

Ziemniakowąż • 2013-08-17, 16:17
Przeglądam sobie dziś w przypływie nudy jakieś ch*jowe stronki, a tu kozojebca albo przynajmniej ich podwładny pięknie pozdrawia Sadistica. No to podsyłam wam pozdrowienia :wtf:





Tu oryginał
:facepalm:

Edit: Po wejściu na profil naszego ciapatego kolegi okazuje się, że wcześniej żalił się na ojca geja :amused:

komar87

2013-08-17, 22:55
Osobiście znam kilku muslimow i powiem szczerze ze,bardzo fajne chłopaki. Jeśli jesteś dla nich OK to oni są tez spoko,pomogą,podtrzymają na duchu,o nic nie proszą,nie negują i nie namawiają do swojej wiary,wiedza ze jestem ateista i maja to w dupie .Ale to jest ta grupka w Norwegii która jest w porządku.Sa tez pojeby którzy przyjechali z dupy i pierwszy raz kibel widzieli.Ogólnie mówiąc brudasy,którzy maja frytki zamiast mózgu i próbują ci wpi**dolić swoje przekonania do głowy.kiedy mowie ze mam w dupie ich religie i każda inna reagują agresja.Właśnie takich k***wow nienawidzę

Raxo110

2013-08-17, 23:01
Przynajmniej mamy pozdrowienia :D

shite

2013-08-17, 23:24
kolo może i jest pedałem albo kozojebcą, ale tak się składa ze ma racje odnośnie zamachów z 9/11 wy tępe ch*je. edukujcie się to nie boli

Achajos

2013-08-18, 00:04
"11 wrzesnia nie było żadnego zamachu" debile tępe"
OOOO JA PIEEERDOLE xDDD

skallagrim

2013-08-18, 02:32
byłem tolerancyjny lecz w imię "zrozum potem hejtuj", zagłębiłem się w ich kulturze... I tylko jedno mam do powiedzenia, usłyszę obok siebie powtarzane często "ALLAHU AKBAR", a moja tolerancja pójdzie się kicać....

@komar87
Był kiedyś wywiad na ten temat na sadisticu o ile dobrze pamiętam. Przyznaję chciałbym paru takich poznać by móc zgłębić ich pogląd polityczny (gdyż to nie religia) i ocenił bym ich takowy tok myślenia... Ale nie spodziewałbym się rewelacji...

di...........os

2013-08-18, 04:14
Noxford napisał/a:

@dionizodoros
Czyli to jest Twój post na tej stronie! Aha wydało się! A ja bym chętnie zmarnował trochę czasu i posłuchał o tym jacy jesteśmy głupi :D
O najmądrzejszy panie świata, otaczają Cię sami debile. Musisz czuć się źle z myślą że jesteś najbardziej inteligentną formą życia na tej planecie. Uważaj żebyś materii nie zaczął zaginać swoim umysłem.




Nie byłoby ci tak wesoło gdybyś był w moim ciele :) . Na tej stronie nie trudno czuć się jak na bezmyślnej wyspie - gdzie co drugi poucza każdego o własnomyślność, jednocześnie kopiując komentarz innego własnomyślnego.


Niechaj ci będzie uświadomione, że islamistów w zagęszczeniu więcej niż pięciu na dziesięć tysięcy Polaków w Polsce nigdy nie będzie (czasów bardzo przyszłych pod uwagę przy tym brać nie zamierzam) - i ta histeria nic do tego nie ma. I niech twa głowa uwolni się od zbędnego balastu zmartwień: emocja zdarzenie przyciąga, przyjemność pokusę, zło zaś zło.

Eliot Imperio

2013-08-18, 11:47
Przecież nikt nikomu w chate nie zagląda i nie będzie go napie**alać za jego wiare. Przynajmniej ja taki nie jestem, do momentu jak mi nie łazą kobiety w burkach i nie chcą się modlić na ulicach, uznają że są w obcym kraju i się dostosowują to wszystko jest okej. Ale w momencie kiedy ja idę ulicą z koleżanką w spódnicy, a ciapata baba jej każe się ubrać sama będąc w burce, to już troszkę przegięcie. A mają już u nas takie rzeczy miejsce, działo się to ze 3 dni temu na rynku we wrocławiu. Nie po to wróciłem z anglii, żeby znowu mieć brudny kraj śmierdzący Curry albo innymi ch*jstwami. Oczywiście posłaliśmy w jej stronę soczyste wypie**alaj do pakistanu i poszliśmy dalej. Niestety, kierowca autobusu nie bił brawo ;(

rew123321

2013-08-18, 21:58
co do 9/11 to się zgodzę, że jest to naciągane jak majtki na młodej Grycance...

korinogaro

2013-08-18, 23:56
Nie jestem kozą to mnie j***ć nie będzie.

ni...........go

2013-08-20, 00:20
Nie trzeba być Sherlockiem, żeby zauważyć, że to j***ny ciapaty imigrant. ch*j mu w dupę i na imię.