18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pozdrowienia dla Sadistica od obrońcy ciapatych

Ziemniakowąż • 2013-08-17, 16:17
Przeglądam sobie dziś w przypływie nudy jakieś ch*jowe stronki, a tu kozojebca albo przynajmniej ich podwładny pięknie pozdrawia Sadistica. No to podsyłam wam pozdrowienia :wtf:





Tu oryginał
:facepalm:

Edit: Po wejściu na profil naszego ciapatego kolegi okazuje się, że wcześniej żalił się na ojca geja :amused:

Glugsti

2013-08-17, 20:44
W dupie to mam co on myśli, oni przyjeżdżają do nas do Europy się osiedlać i się rozmnażać, chcą nas wyj***ć stąd pacyfistycznie, tak jak to było u Indian, tylko hamerykańce przelewali więcej krwi od początku, a ja nie chce aby następne pokolenia żyły w strachu albo w rezerwatach.

Tassadar

2013-08-17, 20:49
Znam islamistę i to nie jednego, na tej podstawie twierdzę że mają sprane mózgi są fałszywi dwulicowi a w dodatku cech*je ich fanatyzm religijny ponadto nie nadają się do życia w naszym społeczeństwie gdyż ich święta wymagają dużego poświęcenia i zaangażowania w sprawę przez co nie są w stanie wykonywać swoich obowiązków należycie. Długo by wymieniać.

Gogul

2013-08-17, 20:52
pewnie pokłocił się z kozą i takie skutki. :amused:

Lord_Rzeźnik

2013-08-17, 20:56
Niestety nie mogę tam dodać komentarza z niewiadomych przyczyn, wklejam go zatem tutaj. Mam nadzieję (aczkolwiek jestem realistą i wiem , że raczej do tego nie dojdzie) ,że ten ktoś to kiedyś przeczyta i uświadomi sobie, jakim jest kretynem.

Kolego, mogę się założyć ,że większość z nas opiera się na podstawowych informacjach zawartych w świętej księdze tej religii- owszem, jak najbardziej religii miłości, ale do wyznawców islamu, którzy nie łamią praw w niej zawartych- poj***nych praw w dodatku! Księga ta zawiera szereg instrukcji, jak sprawić aby to właśnie islam był dominującą religią. Opowiada o tym, jak za pomocą podstępu, hipokryzji i ogólnie- nieczystych zagrywek zdobyć władzę i później tępić niewiernych, jak szkodniki. Przykład: jeśli muzułmanin(nie) jest w mniejszości (lokalnie) to może, a nawet powinien udawać przyjaciela niewiernego, żeby zdobyć jego zaufanie, a później wbić mu nóż w plecy. Wszystko (to już moje subiektywne zdanie) jest stworzone tak ,żeby islam był trudną do wytępienia i groźną zarazą. Więc ,jeśli wierzysz w jakiegoś innego boga lub bogów, to (z całym szacunkiem dla wszystkich wyznawców nieszkodliwych dla ludzkości religii) zapie**alaj się do nich modlić o to, żebyś ty, twoje dzieci/ wnuki/(n*) prawnuki nie chodziły ubrane w szmaty do ziemi i nie miały zamiast mózgu koranu.

Szalej

2013-08-17, 21:17
Niewiem dlaczego ale czuje sie dumny. czyli jednak cos sie zdziałamy

Puszale

2013-08-17, 21:34
Znam sporo islamistów, najbardziej podobają mi się rodzinne spacery ciapaków do centrów handlowych XD cyrk na kiju

wajnona

2013-08-17, 21:39
tak, znam, nawet sporo i podtrzymuję swoje stanowisko.

di...........os

2013-08-17, 21:42
Ale wy jesteście głupi... Sami nawet nie wiecie jak bardzo... Nawet wyłożenie na światło dzienne składników waszej głupoty nie mam sensu - to skutkowałoby jedynie waszym pustym śmiechem. Pustym z niezrozumienia. Najbliższe 10 lat zrewiduje waszą tępotę.

Viking87

2013-08-17, 21:46
Kolo ma bół dupy i próbuje sobie jakoś wytłuamczyć dlaczego jego koza go zdradza.

Majozen

2013-08-17, 21:53
Walić ciapatych, nienawiść do nich nie wzięła się z dupy, tak jak do murzynów czy żrących gruz cyganów. Dla mnie to są kozojebcy którzy by tylko chodzili i strzelali do każdego, kto nie jest ciapatym lub nie wyznaje islamu


Ten post miał na celu obrazić ciapatych i im podobnych, wszelkie zażalenia proszę kierować pod adresem www.zus.pl

vassili

2013-08-17, 21:56
Ojciec "gej"? Jaki ojciec, taki syn...

COOLfonxD

2013-08-17, 22:07
Witam.Znam paru Islamistów i to naprawdę poj***, jak byłem w Egipcie miałem szansę poznać kilku.

KMD

2013-08-17, 22:22
Gdybym anty-islamu miałbym się nauczyć z telewizji, to albo bym nie wiedział, że taka religia istnieje, albo uznawałbym ją za religię pokoju.

Noxford

2013-08-17, 22:39
@dionizodoros
Czyli to jest Twój post na tej stronie! Aha wydało się! A ja bym chętnie zmarnował trochę czasu i posłuchał o tym jacy jesteśmy głupi :D
O najmądrzejszy panie świata, otaczają Cię sami debile. Musisz czuć się źle z myślą że jesteś najbardziej inteligentną formą życia na tej planecie. Uważaj żebyś materii nie zaczął zaginać swoim umysłem.