18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pożar windy w akademiku

night_ZG • 2012-10-05, 21:31
Bablion - akademik AGH.

Studenciaki popili, wsadzili na ostatnim piętrze krzesło do windy, podpalili i kazali zjechać windzie na dół. Nie dojechała. :D


jaro1

2012-10-05, 21:39
W DS 5 w szczecinie jest fajny patent z windą, jak się nogą wciśnie listwę aluminiową w progu to winda staje, dużo osób o tym nie wie i jak się to zrobi to są obesrane na rzadko ;d

dumad

2012-10-05, 21:47
kilka razy spadałem windą z 28 na 25 piętro, pierwszy raz było grubo ale później już wiedziałem że winda jest bezpieczna nawet gdy spada :D uczucie fajne ale mogłaby spadac 10 w dół to byłoby wesoło jak w wesołym miasteczku :D

rockface123

2012-10-05, 23:08
@up właśnie po takiej małe awarii ... mam uraz w psychice co do tych elektrycznych sk***ysynów.

kotorminator

2012-10-06, 07:46
@jaro1

Każda winda ma takie zabezpieczenie.

nevmano

2012-10-06, 11:33
@up w nocy ze środy na czwartek

ololola

2012-10-06, 11:35
A ja za to miałam przyjemność podróżować windą z parteru na 10 piętro około 20 minut. Jechała 0,0001 km/h ;) Najgorzej bo na ostatnim siku. No i pozostawiłam po sobie dużą kałuże :D

orzechccc

2012-10-06, 11:47
@jaro1 tak jest w kazdej windzie bez zasuwanych drzwi i jest to zabezpieczenie zeby kogos nie uszkodzilo jakby tam noge/reke wetknal wiec ze tak powiem patent jak ch*j

@ololoa wiemy ze wy p*zdy nie jestescie w stanie kontrolowac potrzeb fizlologicznych no bo w koncu tobie sie chce siku i ch*j taki bol ze nie wytrzymasz te 10min i trza sie zlac w windzie

Fedek

2012-10-06, 11:55
Fajna impreza była? k***a, ale mam ból dupy! Studiuje takie gówno, chleje za hajs matki i niszczy jeszcze co popadnie. Studenckie ścierwo! Ja jak chciałem studiowac to musialem sie sam utrzymać, ale ch*ja da umoralnianie takiego odpadu jak studenci dzienni mieszkający w akademikach i "hehe piffko", albo "ale balet był nie chlopaki o k***a jaki melanz jestesmy tacy fajni". k***a, jak mnie denerwują takie ochłapy społeczne, które później uważają się za wykształconą elitę narodu.

pakicito

2012-10-06, 12:01
niszczyć akademik to tak jak nasrać sobie do łóżka

Trollu

2012-10-06, 12:01
a teraz będą zapie**alać po schodach, bo 2 windę zamkną dla zasady ^^

kolosialdo

2012-10-06, 12:07
" podpalili i kazali zjechać windzie na dół." Wiesz może coś więcej jak ją zmusili do jazdy. :smile: Pewnie nakrzyczeli

MiśUszatek

2012-10-06, 12:31
Fedek napisał/a:

Fajna impreza była? k***a, ale mam ból dupy! Studiuje takie gówno, chleje za hajs matki i niszczy jeszcze co popadnie. Studenckie ścierwo! Ja jak chciałem studiowac to musialem sie sam utrzymać, ale ch*ja da umoralnianie takiego odpadu jak studenci dzienni mieszkający w akademikach i "hehe piffko", albo "ale balet był nie chlopaki o k***a jaki melanz jestesmy tacy fajni". k***a, jak mnie denerwują takie ochłapy społeczne, które później uważają się za wykształconą elitę narodu.




Co ty jesteś? Myślisz, że 700 osób z akademika rzuciło się do spalenia windy?