18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pożar windy w akademiku

night_ZG • 2012-10-05, 21:31
Bablion - akademik AGH.

Studenciaki popili, wsadzili na ostatnim piętrze krzesło do windy, podpalili i kazali zjechać windzie na dół. Nie dojechała. :D


figur911

2012-10-06, 16:13
fedek o gowno ci chodzi . jak rzad kradnie miliony to takiej afery nie robicie. od tego sie jest studentem zeby szalec ,z winda troche przegieli ale ogolnie byla dobra impreza poza tym incydentem . a jesli studia mialyby byc platne to niech to kurewskie panstwo da nam zarobki adekwatne do naszych umiejetnosci. A do goscia od"elity" i tak moze sie zdazyc ze ten poj***ny student bedzie kiedys stal wyzej od ciebie na jakims stanowisku . ja wy nie odj***liscie nigdy konkretnej fazy to sie przymknijcie bo gowno na ten temat wiecie, najwiecej znow maja do powiedzenia osoby ktore same gowno robia a wszedzie musza wtracic swoje 3 grosze. gowno mnie obchodzi czy bedzie placila 1 osoby czy caly akademik za te winde , znajdzie sie winny to dobrze nie to trudno ...

pieto90

2012-10-06, 16:32
figur911 napisał/a:

fedek o gowno ci chodzi . jak rzad kradnie miliony to takiej afery nie robicie.


k***a, skąd wiesz? Nie generalizuj...

figur911 napisał/a:

od tego sie jest studentem zeby szalec


Na której uczelni wyższej w naszym kraju w przysiędze "szalenie", czy imprezowanie jest obowiązkiem studenta? Oświecę cię- w żadnej. Studentem jesteś po to, aby się kształcić i czerpać od informacje od kadry dydaktycznej.

figur911 napisał/a:

z winda troche przegieli ale ogolnie byla dobra impreza poza tym incydentem


Nikt nie mówi, że impreza była zła, chodzi tylko o sam fakt bezmyślnego zniszczenia windy.

figur911 napisał/a:

a jesli studia mialyby byc platne to niech to kurewskie panstwo da nam zarobki adekwatne do naszych umiejetnosci.


Tu się zgodzę. Pomysł z płatnymi studiami to idiotyzm, bo co to zmienia? Tępy przygłup, który ma bogatych rodziców będzie studiować. Ten naprawdę mądry i inteligentny może mieć biednych rodziców no i co wtedy? Studia już nie będą dla niego.

figur911 napisał/a:

ja wy nie odj***liscie nigdy konkretnej fazy to sie przymknijcie bo gowno na ten temat wiecie, najwiecej znow maja do powiedzenia osoby ktore same gowno robia a wszedzie musza wtracic swoje 3 grosze.


Twoja żelazna logika- nie mam prawa czegoś komentować, jeśli sam tego nigdy nie robiłem. Idąc dalej twoim tokiem rozumowania- nie wolno nam oceniać i komentować pracy polityków, urzędników, dziennikarzy itd. bo znakomita większość z nas nigdy nimi nie była. Ja pie**olę :lodowka:

gosucherry

2012-10-06, 17:33
Fedek napisał/a:

Przestańcie uświadamiać bo takie ochłapy społeczne właśnie jak Proximate nie znormalnieją dopóki sami nie zaczną zarabiać na swoje życie. Niech sobie pokrzyczy, powywala lodówke z 8. piętra to może biedak w końcu zaliczy jakąś zdesperowaną laskę, której to imponuje.



Wystarczy przeczytać kilka postów tego użyszkodnika by stwierdzić, że pan dojrzały zadufany w sobie mędrzec którego ego niemalże przerasta jego własną głupotę postuje tylko by się wymądrzać/wyśmiewać innych. Nabierz dystansu.

cygi89

2012-10-06, 20:38
@Fedek

w dupie byłeś, gówno widziałeś, jeb sie fredzie! pozdro od chłopaka z akademika, który dyma przez wakacje w anglii, zeby mieć za co życ.

studentAGH

2012-10-06, 22:03
Fedek i gordonviet:
Generalizowanie na zasadzie "wszyscy studenci to pijaki dla których głównym celem jest melanż i piwko" świadczy o waszych wąskich horyzontach i jest po prostu idiotyczne. Ja sam jestem na 5 roku jednego z trudniejszych kierunków AGH i przez całe studia mieszkałem na miasteczku i owszem, zdarzają się debile, tak jak tacy którzy to zrobili i powinno się ich wypie**olić z uczelni na zbity pysk, ale cała reszta studentów to naprawdę w porządku ludzie. Może ktoś (Fedek?) ma jakieś kompleksy z powodu tego że np. nie dostał się na studia albo zarabia mało z powodu marnego wykształcenia i żal mu dupę ściska jak patrzy na studentów?
@pocztapoczta Twój komentarz jest tak żenujący że aż przykro na niego patrzeć.
Pozdro dla normalnych studentów i nie-studentów którzy na podstawie kilku idiotów nie generalizują i nie piszą idiotycznych komentarzy na temat wszystkich mieszkańców miasteczka studenckiego, reszta niech sobie dalej leczy kompleksy.

evilinside

2012-10-06, 23:03
mieszkam w ds2 i jak dla mnie to chłopaki grubo przesadzili bo chyba sie nie spodziewaja konsekwencji ( 3 paragrafy juz maja jak w banku;) ). po za tym teraz przez tych idiotow cierpi caly babilon, nie ma wizyt, noclegow, i trzeba napie**alac z buta wiec pozdrawiam 15 pietro :]

Ramsey007

2012-10-06, 23:45
W akademikach zawsze mieszkało najgorsze bydło... Kumulacja tych, co do sandałów zakładają skarpetki i rechoczą jak świnie... Ja pie**olę... :/


konrad3112

2012-10-07, 00:44
Muszę się zgodzić z większością głosów, mimo, iż sam jestem studentem. Studiuję w swoim mieście, pracując i pomagając rodzicom, którzy pracują za dziesięciu nie mając chwili dla siebie. A te cwaniaki z akademików tylko chleją i latają po "baletach". Jeszcze się chwalą, że "on pracować nie będzie", a co. Oczywiście, są też świetni ludzie, którzy przyszli tam po wykształcenie i trzymają poziom.

studentAGH

2012-10-07, 12:52
Bzdury piszecie, to tak jakby wszystkich kibiców oceniać przez pryzmat grupki kiboli, jest ich dużo mniej niż normalnych kibiców ale są głośniejsi i bardziej widoczni, podobnie ma się rzecz ze studentami.
@Ramsey007 Dobrze że to napisałeś, teraz będę wiedział z kim mieszkałem przez całe studia, bo do tej pory wydawało i się że to w znacznej większości ludzie na poziomie, no ale przecież ty wiesz lepiej...

punk-rocker

2012-10-07, 18:16
A ja k***a mieszkam w tym akademiku na 15 piętrze i muszę cały czas zapie**alać z buta na 15. No ale fakt faktem że to musiał być jakiś k***a konkretny debil, bo stworzył niezłe zagrożenie dla mieszkańców no i przez niego windy nie działają :(