18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pożar windy w akademiku

night_ZG • 2012-10-05, 21:31
Bablion - akademik AGH.

Studenciaki popili, wsadzili na ostatnim piętrze krzesło do windy, podpalili i kazali zjechać windzie na dół. Nie dojechała. :D


WujekJac

2012-10-06, 12:31
Fedek no k***a widzę, że Ty to za to prawdziwa "elita" jestes ;)

Fedek

2012-10-06, 12:32
tak jak pisałem nic nie da umoralnianie tego ścierwa bo albo są "niewinni" albo do nich nie dociera jak zj***ni są i nikomu nie imponują poza sobą :/

pieto90

2012-10-06, 12:33
Mam nadzieję, że dojdą kto to i wypie**olą ich na zbyte pyski. Hołota nic nie uszanuje. Sam jestem studentem dziennym na państwowej uczelni i nie czaję swoich rówieśników, jest tyle gówniarstwa, że to głowa mała, tylko browary w głowie, r*chanie, gdzie by tu dzisiaj pójść. Prawda jest taka, że może 10% zależy na wykształceniu i zdobyciu jakiejś wiedzy, reszta przyszła bo albo rodzice kazali, albo po papier, bo fajnie mieć.
Ja pie**olę, na ch*j tacy ludzie "studiują"... :homer:
Rozumiem, że można iść na browar, zabawić się, ale to k***a nie może być motywem przewodnim w życiu!

Nerd

2012-10-06, 12:39
Byłem tam, ale jak dorwałbym sk***ysyna co to zrobił, to pewnie...nie... ch*ja bym zrobił, ale wandalizm mnie wk***ia.

@Fedek
po części się zgodzę, jednak tylko po części. Na takie "imprezy" - to było przypadkowe zbiegowisko ludzi, rzekomo miała być impreza integracyjna, więc sporo osób przyszło - pozwalam sobie rzadko. Nie mieszkam w akademiku i całe szczęście, melodia Janosika i bicie w garnki, codzienne krzyczenie "UJ na kolana" i "tak się bawi tak się bawi agh" jest może początkowo śmieszne, jednak po czasie czuję,że byłoby to irytujące. Współczuję mieszkańcom Kapitolu, gdzie mieszkają byłe "samogłoski" - studenci najlepszych kierunków na AGHu, które w przeciwieństwie do innych kierunków muszą się regularnie uczyć, aby się utrzymać.

Proximate

2012-10-06, 13:28
@Fedek

Zamknij p*zdę, pie**olisz bez sensu, to że ch*ju w domu siedzisz zamiast szaleć na imprezach akademickich z fajnymi dupami to już Twój problem, masz zj***ne życie? Trudno.
Co prawda z paleniem krzesła to lekkie przegięcie, ale akcje typu latająca lodówka i komoda z 8 piętra są na porządku dziennym.
My studenci jesteśmy popie**oleni, jak k***o nie umiesz tego zaakceptować to wyprowadź się na stancję do jakiejś starej p*zdy i tam sobie mieszkaj.

nevmano

2012-10-06, 13:42

k***a ciekawe co jeszcze

pocztapoczta

2012-10-06, 13:43
Tak to dziś wygląda, że w akademikach mieszkają bydlątka : )

chetek

2012-10-06, 13:48
@Proximate
Twoja edukacja powinna zakończyć się na podstawówce. System jest beznadziejny.

superfosfat

2012-10-06, 13:48
Proximate, Jesteś popie**olony, ale w sposób negatywny. Dobrze być popie**olonym pozytywnie. A komoda z 8. piętra jest na porządku dziennym bo za nią wandale nie płacą tępa dzido.
Tak to jest jak nie ma wojska i rozpieszczone bachory wylatują na studia i balują za hajs matki.

A Fedek przedstawił bardzo krytyczne zdanie, ale jednak prawdziwe... Studentów jest k***a za dużo, wśród nich pojawia coraz więcej debili, co widać załączonym powyżej obrazku.

matiqq

2012-10-06, 14:14
pieto90@

jesteś rudy?

!Timon

2012-10-06, 14:59
@Proximate

Ty jesteś popie**olony jak napisałeś. Ja jestem studentem i za popie**olonego się nie uważam. Robiłem sporo głupich rzeczy jak większość dzieciaków na I roku, ale teraz się tego wstydzę. To się nazywa dojrzewanie które jak widać niektórych omija.

Fedek

2012-10-06, 14:59
Przestańcie uświadamiać bo takie ochłapy społeczne właśnie jak Proximate nie znormalnieją dopóki sami nie zaczną zarabiać na swoje życie. Niech sobie pokrzyczy, powywala lodówke z 8. piętra to może biedak w końcu zaliczy jakąś zdesperowaną laskę, której to imponuje.

Explo

2012-10-06, 15:16
Byleby ta spadająca lodówa nie zaliczyła kogoś tam na dole. Do krótkiego przemyślenia: kto mieszka w akademikach? Na pewno nie ludzie z duzych miast, bo mają takie same/lepsze uczelnie u siebie. Wieśniactwo. Sory, ale w ten sposób dajecie o sobie znać.

go...........et

2012-10-06, 15:42
Proximate napisał/a:

@Fedek

Zamknij p*zdę, pie**olisz bez sensu, to że ch*ju w domu siedzisz zamiast szaleć na imprezach akademickich z fajnymi dupami to już Twój problem, masz zj***ne życie? Trudno.
Co prawda z paleniem krzesła to lekkie przegięcie, ale akcje typu latająca lodówka i komoda z 8 piętra są na porządku dziennym.
My studenci jesteśmy popie**oleni, jak k***o nie umiesz tego zaakceptować to wyprowadź się na stancję do jakiejś starej p*zdy i tam sobie mieszkaj.



Jakbyś pajacu miał studiować za swoje i do tego wynajmować mieszkanie to byś nie pie**olił takich głupot. Wy studenci jesteście szaleni? Wy się macie sk***iele uczyć, ja na to płacę 32% podatku miesiąc w miesiąc.
Ogólnie rzecz biorąc wszystkie studia powinny być płatne - z czesnego zwalniała by jedynie średnia >4,5. Od razu byłby odsiew śmiecia, które marnują kupę państwowej forsy na "fajne dupy".
Dla Fedka piwo a dla ciebie kop w dupę, żebyś się szmaciarzu ogarnął.

pieto90

2012-10-06, 16:11
matiqq napisał/a:

pieto90@

jesteś rudy?



Preferujesz facetów, że pytasz?
Ja po prostu znam umiar i na pewno alkohol, narkotyki, r*chanie nie jest w moim życiu motywem przewodnim, a jedynie dodatkiem.
Jak dla kogoś studiowanie to głównie sposób na zabawę to gratuluję podejścia... Potem pieniądze podatników zamiast iść np. na służbę zdrowia to idą na ludzi właśnie z takim podejściem, których od zwykłych absolwentów szkół średnich różni tylko to, że mają papier na ukończenie szkoły wyższej.

@Proximate, jesteś tak prymitywny, że chyba nie jesteś w stanie sobie tego uświadomić :amused: