18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pożar w berlińskim lesie Grunewald

Kriski • 2022-08-04, 16:18
Eksplozja w miejscu składowania amunicji.



Źródło

Pewnie przypadek.
Jako kibic Ukrainy mam mieszane uczucia.

maderfakermen

2022-08-05, 00:49
Janusz_k napisał/a:

Chłopcze ja cyca mietosiłem jak ciebie jeszcze na świecie nie było więc z czym do ludu, jak mażpisać głupoty to lepiej piwka się na pij, na zdrowie.
Pozostałym onucom odpowiadam, pamiętamy o Wołyniu ale to już historia, liczy się za to co jest teraz i jaka przyszłość nas czeka, dlatego trzeba się jednoczyć przeciwko wspólnemu wrogowi a nie rozdrapywać przeszłość.



ja pie**ole, weź ty k***a zamilcz polaczku. jak ty chcesz planować przyszłość, skoro przeszłość przestaje być ważna. Skoro Wołyń to historia i nie należy o niej przypominać, to tylko czekam na zakończenie ruskiej akcji na Ukrainie, żeby kolejnego dnia ogłosić: to już przeszłość, więc j***ć te ruskie zbrodnie, można zapomnieć.

Cytat:

historia, liczy się za to co jest teraz



j***ny internetowy geniusz się znalazł. I skończ pie**olić na lewo i prawo o jakichś onucach przygłupie. bo to już nawet nie jest nudne tylko żenujące i demaskujące typowego debila...

ps. usuń konto.

migaczsmigacz

2022-08-05, 01:07
stefan szufla napisał/a:

Sam żeś ukraińska onuca. Zadziwiające że każdy kto nie jest za bohaterską ukrainą musi być ruskim trollem, onucą szpiegiem czy Bóg wie kim jeszcze. Nie lubię ukrów za historie oraz już za dużo się naoglądałem ich pijackich mord gdy pracowałem w handlu, teraz tym bardziej się czuję jak gość we własnym państwie. I skończcie proszę tą retorykę że jak ukry padną to putin przyjdzie po nas, nikt po Nas nie przyjdzie bo jesteśmy w NATO (Tak wiem pewnie by się na Nas wypieli jak zawszę ale jednak jest to jakiś straszak) A po drugie Polska jest w Niemieckiej strefie wpływów. I dla jasności gdyby szwaby prowadziły wojnę z ruskimi to też bym się cieszył że ruscy giną mimo tego że szwabów mocno bardzo nie lubię.



Fakt, ty nie jesteś ruskim trolem a debilem

stefan szufla

2022-08-05, 01:14
migaczsmigacz napisał/a:

Fakt, ty nie jesteś ruskim trolem a debilem



Myśl se co tam chcesz na mój temat ale prawda jest taka że na tej całej "pomocy" się przejedziemy jak Zabłocki na mydle i dupę umoczymy.
A najlepsze jest w tym wszystkim to, że ukraincy biorą hajs z Polski i wywożą je do Ukrainy albo chodzą u Nas i świetnie się bawią.
I nie, nie cała Ukraina jest okupowana a tylko jej część tzn że mnóstwo ludzi żyje tam normalnie (to tak odnośnie tego wywożenia Naszych pieniędzy do nich)


discoteq

2022-08-05, 01:55
stefan szufla napisał/a:

I nie, nie cała Ukraina jest okupowana a tylko jej część tzn że mnóstwo ludzi żyje tam normalnie


Wydaje mi się, że żyje im się wręcz lepiej, hajs ze świata napływa, broń też, a jak czegoś brak to pojawia się pajac w "zielonej koszulce" i cyk myk, załatwione. k***a, "życie jak w Madrycie". Puszczą jakieś filmiki, niekoniecznie z czasów teraźniejszych, jeden jełop z drugim włączą "tefałpe", oglądną, i oddadzą wszystko co mają, albo nawet to czego nie mają... A "toto" łazi po świecie naj***ne jak czołgi i ma wyj***ne na jakieś tam wojny, bo jego (jej) tam nie ma.
Chyba ludzie nie rozumieją, że wojny są na całym świecie, mniejsze czy większe ale są, tylko są daleko od Nas, a są i takie bardziej krwawe. Nie rozumieją, że w tej chwili "dajemy" się wykorzystywać na max'a, a jak już nie będzie czego "brać" to wyjedzie "toto" do siebie zostawiając Nas z takimi długami, że Nasze dzieci jeszcze tego nie spłacą.
I pamiętajmy jedno, ta wojna nie wzięła się z niczego... :facepalm:

stefan szufla

2022-08-05, 02:05
discoteq napisał/a:

Wydaje mi się, że żyje im się wręcz lepiej, hajs ze świata napływa, broń też, a jak czegoś brak to pojawia się pajac w "zielonej koszulce" i cyk myk, załatwione. k***a, "życie jak w Madrycie". Puszczą jakieś filmiki, niekoniecznie z czasów teraźniejszych, jeden jełop z drugim włączą "tefałpe", oglądną, i oddadzą wszystko co mają, albo nawet to czego nie mają... A "toto" łazi po świecie naj***ne jak czołgi i ma wyj***ne na jakieś tam wojny, bo jego (jej) tam nie ma.
Chyba ludzie nie rozumieją, że wojny są na całym świecie, mniejsze czy większe ale są, tylko są daleko od Nas, a są i takie bardziej krwawe. Nie rozumieją, że w tej chwili "dajemy" się wykorzystywać na max'a, a jak już nie będzie czego "brać" to wyjedzie "toto" do siebie zostawiając Nas z takimi długami, że Nasze dzieci jeszcze tego nie spłacą.
I pamiętajmy jedno, ta wojna nie wzięła się z niczego...



Ludzie są głupi i próżni, chcą poczuć się "moralnie wyższymi/lepszymi" od innych Bo tylko to im daje łut nadziei że coś znaczą na tym świecie i że mogą coś zmienić.
A co do samych ukrów to szczerzę wątpie aby wracali do swojego k***idołka po wojnie, bo i po co ? skoro Polacy dają hajs za darmo i tu im się żyje lepiej niż na ukrainie przed wojną. A do tego nie trzeba nic odbudowywać. Szkoda też że nikt głośno nie mówi o tym, że cała masa ukrainców sp***oliła do Rosji na początku wojny, bo przecież jak to?
Ci wszyscy głupcy, co krzyczą o pomocy zapominają o jednej bardzo ważnej prawdzie życiowej że "dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane"

skywalker75

2022-08-05, 03:49
stefan szufla napisał/a:

Nie zesraj się. A o historii trzeba pamiętać



No to pamiętaj, że to ruski były, są i będą wrogiem Polski a nie Ukraińcy
Co do gazu to era ruskiego gazu w Europie dobiega końca, kupują go już tylko ci którzy się bezmyślnie uzależnili jak Niemiaszki czy Węgrzy i nie mają wyboru, bo nie są w stanie znaleźć szybko alternatywnych dostawców na taką skalę. Ale to się dzieje, Niemcy kontraktują już gaz z Afryki i przepraszają się z atomem, my wybudowaliśmy rurociąg Baltic Pipe o będzie gaz z szelfu norweskiego , do tego dochodzi LNG w Świnoujściu i nowe takie gazoporty w Europie. Jak po wojnie cena gazu spadnie to jkacapy żeby go opchnąć Chińczykom będą w gratisie bimber i onuce dorzucać

1bolek1

2022-08-05, 05:14
nie wiem, czy jest inna strona w necie tak bardzo strollowana przez ruskich

pochminick

2022-08-05, 05:46
nowynick napisał/a:

p*zdy to my jesteśmy, przestaliśmy kupować gaz z Rosji i zaczęliśmy kupować od niemców rosyjski gaz z niemiecką marźą. Brawo k***a my...



To Niemcy sprzedają gaz za granicę, mając w znacznej mierze puste magazyny?
Sprzedają za granicę, wprowadzając ograniczenia zużycia energii?
Sprzedają za granicę, nawołując do wspolnej polityki solidaarnościowej EU w kwestii dzielenia się gazem?
Sprzedają za granicę, sami będąc osrani z powodu niedoborów gazu?

W łeb się pie**olnij.

AbsolutnyBrakKarku

2022-08-05, 06:22
pochminick napisał/a:

To Niemcy sprzedają gaz za granicę, mając w znacznej mierze puste magazyny?
Sprzedają za granicę, wprowadzając ograniczenia zużycia energii?
Sprzedają za granicę, nawołując do wspolnej polityki solidaarnościowej EU w kwestii dzielenia się gazem?
Sprzedają za granicę, sami będąc osrani z powodu niedoborów gazu?
W łeb się pie**olnij.



To nie tak do końca bo teraz ruski im przykręcił, my od nich rewersem braliśmy ruski gaz przez 2-3 miesiące wojny gdy kupowali od ruskiego normalnie. Co do magazynów to podaje za Polsatem(mnie się tego sprawdzić nie chce) ale te nasze słynne magazyny pełne gazu to 3 mln m sześciennych to jest na full a Niemcy mają 21 mld sześć zapełnione w 50 %.

Pizdus

2022-08-05, 10:31
Janusz_k napisał/a:

Widzę że ruskie onuce się pokazały, czyżby internet wam włączyli. i pamiętajcie, onuce że pomagając ukraińcom pomagamy też sobie, bo jak nie to putek przyjdzie po nas, wtedy też będziecie krzyczeć o Wołyniu?



Tak sobie tłumacz pachołku ukra

Marcin360360

2022-08-05, 12:23
nowynick napisał/a:

p*zdy to my jesteśmy, przestaliśmy kupować gaz z Rosji i zaczęliśmy kupować od niemców rosyjski gaz z niemiecką marźą. Brawo k***a my...



Przeciez gaz będziemy mieć od października z Danii geniuszu.

maderfakermen

2022-08-05, 12:57
Marcin360360 napisał/a:

Przeciez gaz będziemy mieć od października z Danii geniuszu.



Wszystko na to wskazuje, że nie będziemy. Polecam zapoznać się głębiej z tematem. I nie chodzi tu o przyczyny techniczne, tylko kolejną nieudolność pisoskiego rządu.

discoteq

2022-08-05, 14:02
skywalker75 napisał/a:

No to pamiętaj, że to ruski były, są i będą wrogiem Polski a nie Ukraińcy
Co do gazu to era ruskiego gazu w Europie dobiega końca, kupują go już tylko ci którzy się bezmyślnie uzależnili... (blablabla)


Ruski i Ukraińcy to jedna i ta sama dzicz, wrogami są oboje, z tym, że jednego z tych wrogów mamy pełno w Naszym kraju, tylko czekać na efekty... :facepalm:
A co do gazu, poczytaj więcej i dokładniej, bo mało wiesz... ;)

----------

pochminick napisał/a:

To Niemcy sprzedają gaz za granicę, mając w znacznej mierze puste magazyny?
(blablabla)
W łeb się pie**olnij.


Poczytaj z tym powyżej... ;)

----------

Marcin360360 napisał/a:

Przeciez gaz będziemy mieć od października z Danii geniuszu.


A Ty poczytaj razem z tamtymi... :lol:

pochminick

2022-08-05, 14:32
discoteq napisał/a:

Ruski i Ukraińcy to jedna i ta sama dzicz, wrogami są oboje, z tym, że jednego z tych wrogów mamy pełno w Naszym kraju, tylko czekać na efekty...
A co do gazu, poczytaj więcej i dokładniej, bo mało wiesz...
Poczytaj z tym powyżej...
A Ty poczytaj razem z tamtymi...



Fantastico.
Tez życzę poczytania. To akurat łatwe.

Dodatkowo postaraj się pomyśleć. Z tym możesz mieć problem.

na...........pl

2022-08-05, 15:23
Najśmieszniejsze w tych ruskich onucach jest to że potrafią tylko powtarzać i czytać nagłówki - to że fakty się nie spinają to j***ć, ważne żeby przekaz szedł w świat :D W sumie żadna teoria wygłoszona przez prorosyjskie głosy tutaj nie jest zgodna z faktycznym stanem, tylko jakieś pie**olone urojenia xD Spinające się tak jak budżet przy rządach Konfederacji xD