18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pożar w berlińskim lesie Grunewald

Kriski • 2022-08-04, 16:18
Eksplozja w miejscu składowania amunicji.



Źródło

Pewnie przypadek.
Jako kibic Ukrainy mam mieszane uczucia.

Ziomee22

2022-08-04, 16:19
Tak p*zdy wolą spalić ammo niż dać ukrom

Ramiell

2022-08-04, 16:24
Super, jeszcze Niemcom za dedykuję ''Burn Baby Burn,,

nowynick

2022-08-04, 16:46
Ziomee22 napisał/a:

Tak p*zdy wolą spalić ammo niż dać ukrom



p*zdy to my jesteśmy, przestaliśmy kupować gaz z Rosji i zaczęliśmy kupować od niemców rosyjski gaz z niemiecką marźą. Brawo k***a my...

stefan szufla

2022-08-04, 17:15
Dobrze :) j***ć ukrainców za Wołyń, jak dla mnie to całe te sztuczne państwo może być skażone opadem radioaktywnym przez następnych paręset lat.

TrzyDwaJeden

2022-08-04, 17:36
nowynick napisał/a:

p*zdy to my jesteśmy, przestaliśmy kupować gaz z Rosji i zaczęliśmy kupować od niemców rosyjski gaz z niemiecką marźą. Brawo k***a my...



Ale oficjalnie nie kupujemy rosyjskiego gazu tylko nabywamy go na wolnym rynku XD

motorcycleman

2022-08-04, 17:37
Niemcy jak zwykle pragmatyczni. Szacun.

Janusz_k

2022-08-04, 17:45
Widzę że ruskie onuce się pokazały, czyżby internet wam włączyli. i pamiętajcie, onuce że pomagając ukraińcom pomagamy też sobie, bo jak nie to putek przyjdzie po nas, wtedy też będziecie krzyczeć o Wołyniu?


nowynick

2022-08-04, 17:51
TrzyDwaJeden napisał/a:

Ale oficjalnie nie kupujemy rosyjskiego gazu tylko nabywamy go na wolnym rynku XD



to mogliśmy kupować od Białorusinów, też ch*jnia ale lepsze to niż bogacić ssmanów...

baronturbina

2022-08-04, 17:59
nowynick napisał/a:

to mogliśmy kupować od Białorusinów, też ch*jnia ale lepsze to niż bogacić ssmanów...


Oczywiście musimy rozróżnić to ze gaz ziemny to nie LPG. Ziemny szedł od sowietow, LPG z morza północnego. Chyba ze rozpatrujemy Polski Gaz i Novatec to od ruskich ssają. Zaskoczyć nas może to ze oba są własnością ruską. Ale na całe szczęście ukry rozj***li szeroki tor i do euro terminal w Slawkowie oraz do Sosnowca LPG w beczkach nie dojedzie. Dojeżdża w europejskich albo autocysterna. Mimo to dalej jest psiku*as jak @Nowynick napisał.

stefan szufla

2022-08-04, 18:03
Janusz_k napisał/a:

Widzę że ruskie onuce się pokazały, czyżby internet wam włączyli. i pamiętajcie, onuce że pomagając ukraińcom pomagamy też sobie, bo jak nie to putek przyjdzie po nas, wtedy też będziecie krzyczeć o Wołyniu?



Sam żeś ukraińska onuca. Zadziwiające że każdy kto nie jest za bohaterską ukrainą musi być ruskim trollem, onucą szpiegiem czy Bóg wie kim jeszcze. Nie lubię ukrów za historie oraz już za dużo się naoglądałem ich pijackich mord gdy pracowałem w handlu, teraz tym bardziej się czuję jak gość we własnym państwie. I skończcie proszę tą retorykę że jak ukry padną to putin przyjdzie po nas, nikt po Nas nie przyjdzie bo jesteśmy w NATO (Tak wiem pewnie by się na Nas wypieli jak zawszę ale jednak jest to jakiś straszak) A po drugie Polska jest w Niemieckiej strefie wpływów. I dla jasności gdyby szwaby prowadziły wojnę z ruskimi to też bym się cieszył że ruscy giną mimo tego że szwabów mocno bardzo nie lubię.

Kriski

2022-08-04, 18:06
stefan szufla napisał/a:

Sam żeś ukraińska onuca. Zadziwiające że każdy kto nie jest za bohaterską ukrainą musi być ruskim trollem, onucą szpiegiem czy Bóg wie kim jeszcze. Nie lubię ukrów za historie oraz już za dużo się naoglądałem ich pijackich mord gdy pracowałem w handlu, teraz tym bardziej się czuję jak gość we własnym państwie. I skończcie proszę tą retorykę że jak ukry padną to putin przyjdzie po nas, nikt po Nas nie przyjdzie bo jesteśmy w NATO (Tak wiem pewnie by się na Nas wypieli jak zawszę ale jednak jest to jakiś straszak) A po drugie Polska jest w Niemieckiej strefie wpływów. I dla jasności gdyby szwaby prowadziły wojnę z ruskimi to też bym się cieszył że ruscy giną mimo tego że szwabów mocno bardzo nie lubię.



Też się naoglądałem pijackich mord, naszych rodzimych, polskich, ledwo do ch*jni europejskiej mogli do pracy pojechać to pokazali na co ich stać.
Możesz Ukraińców nie lubić ale lepsza z nimi granica jak z ruską hołotą.

stefan szufla

2022-08-04, 18:13
Kriski napisał/a:

Też się naoglądałem pijackich mord, naszych rodzimych, polskich, ledwo do ch*jni europejskiej mogli do pracy pojechać to pokazali na co ich stać.
Możesz Ukraińców nie lubić ale lepsza z nimi granica jak z ruską hołotą.



My już graniczymy z ruskimi i z Białorusią więc żadna nowość, a jeżeli każdy się tak boi to powinniśmy postawić płot na granicy z upadliną a za płotem zaminować ziemie

opółnocyuciebie

2022-08-04, 18:22
A ja jak mam komuś kibicować, to wybieram ruskich, bo ukraina i tak nie ma szans, a poza tym jedni i drudzy są tak samo pie**olnięci.

nowynick

2022-08-04, 18:23
stefan szufla napisał/a:

My już graniczymy z ruskimi i z Białorusią więc żadna nowość, a jeżeli każdy się tak boi to powinniśmy postawić płot na granicy z upadliną a za płotem zaminować ziemie



jak za płotem to minować, minować i minować aż do granicy z Chinami ;)