18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powitanie Tuska w Poznaniu

Sin_69 • 2013-04-21, 13:19
Kibice witają Premiera....wzruszyłem się



Osobiście nie znalazłem, jak było to do pieca....za polityczny post pewnie dostanę warn'a, ale ch*j tam

HariDee

2013-04-21, 19:15
Kibole gowno zrobia, jedyne co potrafia ci j***ni idioci to drzec ryja na meczach czy w miejscach gdzie przebywa tusk, ale nic innego nie zrobia. A sam tusk ma ich w dupie, bo nie sa zadnym zagrozeniem hahah

OwogaW

2013-04-21, 23:52
I gdzie sadole znajdziecie taki doping jak w poznaniu ? :D

TelewiZorro

2013-04-22, 02:02
nawet norek przyjechal (na poczatku) :>

astmuus

2013-04-22, 08:19
Z takim podejściem jakie prezentujesz - ten twój pseudo realizm i ch*jowe nastawienie jak u większości Polaków. Wolisz pie**olić, że nic się nie zmieni zamiast starać się coś zmieniać. Powiedz mi no, jak z takim podejściem ma się cokolwiek zmienić? To nie ludzie powinni bać się rządu - to rząd powinien bać się ludzi : ).

Aragon1988

2013-04-22, 12:49
'rząd obalą kibole' Dobre sobie, od jak dawna to śpiewają? Jakoś to obalanie im nie wychodzi, jedyne co umieją to obalić browara. Tusk ma poparcie części społeczeństwa (oczywiście komunistów, żydów, pedałów i całej V kolumny) i takie pajacowanie tego nie zmieni.

EdmundKemper

2013-04-22, 14:14
marco_polok napisał/a:

Wy to naprawdę jesteście aż takimi debilami? Przez takie akcje hord kibiców i okrzyki "Tusk matole ... obalą kibole" to tylko mu zwolenników przybywa, bo ludzie widzą dzicz, z którą trzeba zrobić porządek. Dorzućcie jeszcze burdy na stadionach i wszelkiej maści ustawki i już Tusk ma +3 do poparcia...



Bo trzeba myśleć samodzielnie, a nie ulegać stereotypom powielanym we wszelkiej maści mass mediach.

Hannibal_PL

2013-04-24, 13:10
@marna
Tak,Gdańsk bo tu studiuję. Ale adres ciągle poznański ;)