18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powitanie Tuska w Poznaniu

Sin_69 • 2013-04-21, 13:19
Kibice witają Premiera....wzruszyłem się



Osobiście nie znalazłem, jak było to do pieca....za polityczny post pewnie dostanę warn'a, ale ch*j tam

Numernabis

2013-04-21, 14:30
Jak się dzieje coś poważnego, to Tusk sp***ala, albo na wakacje albo do środka do budynku.

firer

2013-04-21, 14:33
Nie lubię Tuska i całej tej zj***nej bandy polityków z każdej frakcji, jednak sto razy bardziej nienawidzę tych popie**olonych kiboli czy ch*j wie kto to jest. Wyglądają jak jakaś pie**olona młodzieżówka radia maryja.

k1...........1c

2013-04-21, 14:38
nic nie chce mówić ale oni przynajmniej coś robia (kibice) a jakby choć co drógi internauta wyszedł na ulice to stało by tam 15x więcej osób...

BigHead6

2013-04-21, 14:39
Sama prawda tylko jakoś nie udało się go wrzucić do śmietnika :/

PanKupa

2013-04-21, 14:42
@firer
W przeciwieństwie do Ciebie, ci kibole przynajmniej coś robią.

bloodwar

2013-04-21, 14:46
Polacy muszą się jeszcze dużo nauczyć o demokracji - to, że na "przywitanie" głowy rządu lecą wyzwiska i groźby to wcale nie jest dobrze, bo świadczy o tym, że pozwolacie rządzić w swoim kraju człowiekowi i partii, którą wybrało ledwo 25% osób zdolnych do głosowania (troszkę ponad 50% przy frekwencji poniżej 50%) a reszta wyraza się o nim niepochlebnie, nie ma do niego zaufania i chciałoby jego odejścia, a mimo to ten człowiek dalej rządzi! Hussein, Kadafi, Łukaszenka, Kim Dzong Un, Putin, ajatollah Chamenei - oni wszyscy mieli (mają) poparcie ludu rzędu 80% (i większe), ludziom żyje się dobrze a mimo to zostali obaleni/nawołuje się do ich obalenia bo jakaś znikoma opozycja, poniżej 20% ludności nie jest dopuszczana do głosu i zyje jej się źle, u nas jest odrotnie i NIKT NIC NIE ROBI! Nie powinniście krzyczeć "Donald matole, twój rząd obalą kibole!" tylko "Narodzie, matole, samo się k***a nie zrobi!"

Hannibal_PL

2013-04-21, 14:47
mój poznań. <3 kocham <333

[ Komentarz dodany przez: marna: 2013-04-22, 08:40 ]
Skąd: Gdańsk

:wtf:

St...........ke

2013-04-21, 14:48
Co kibole? Drą ryja i nic więcej. Żadna partia, jaka by nie rządziła, nie polepszyłaby życia zwykłego Polaka. Oni tylko chcą się dorobić na ciepłej posadzie i udawać, że coś robią. Zresztą kiedyś Lepper mówił o tym, kto Polskę niszczył, prywatyzował itp. - PO, SLD i PiS. To mu później samobójstwo popełnili. Giertych też kiedyś wypominał fałsz i obłudę polityków PiS.

BrajanSynJessiki

2013-04-21, 14:55
Fikali fikali a teraz sie im stadion wali xD

torro

2013-04-21, 14:57
"Co ukrywa Tusk, że oddał dowody i śledztwo smoleńskie zabójcom prezydenta"
Ten transparent mówi najlepiej co za ludzie tam stali zgromadzeni. Chwilowa przepustka z oddziału zamkniętego bez klamek...

Blade ziele

2013-04-21, 14:58
bloodwar, powiem ci coś o Husseinie - zabity nie dlatego, że źle rządził i jako jedyny miał jaja utrzymać tą dzicz tylko amerykanie mieli chęć na ropę co wiesz. Obalili go nie jego obywatele tylko jacyś sprzedajni rebeliańci którzy pomogli ameryce okupować 10 lat ten kraj.
Kadafi - odrzucił pożyczki które bardzo chcieli mu wcisnąć i dlatego Libia została zniszczona. Pod Libią jest OCEAN słodkiej wody i jego planem było dać to ludom afryki ale zaraz po inwazji zostały te studnie głębinowe zniszczone a teraz k***y z Egiptu sprzedają im wodę którą oni mieli. Wyręczyli ich rebelianci którzy nie wiem "uwierzyli", że był on zły. Człowiek który postawił Libie na nogi, który dawał im energię, paliwo, wodę prawie darmo o ile nie za darmo.
Putin - wieczny władca, nie można go ruszyć. Po trupach do celu.
Kim - chce bronić swojego kraju bo tak mu mówi honor a teraz cały świat po nim pojeżdza.
Łukaszenka - chce byćtaki jak Putin.
ajatollah Chamenei - chce destrukcji Izraela, powodzenia z całego serca życzę :)

kunafis

2013-04-21, 15:02
za taką Polskę mogę walczyć

Numernabis

2013-04-21, 15:03
@steelmike
Tłuką się i drą ryja owszem, ale nie można im zapomnieć tego, że robią zbiórki i działają charytatywnie. Na każdym meczu spiker mówi np. - Dzisiaj zbieramy na nowy wózek dla chorego Dawidka i każdy kibol coś tam wrzuci.
Kibice Lechi Gdańsk nie raz uzbierali 25 tyś euro na operacje dla chorego chłopczyka. Po ostatnim wypadku autokaru, 11 tyś kibiców oddało krew. Nawet Arka Gdynia oddała krew dla Lechii Gdańsk mimo, że są wrogami na śmierć i życie.
Widzicie ich w złym świetle bo dobrze jest dla mediów stawiać ich w złym świetle, nikt nie mówi o tym co kibice zrobili dobrego
Wbrew pozorom to ludzie bardzo solidarni i nie można ich tak bezczelnie szkalować.

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków zorganizowało 6 marca w Starej Hali Wisły charytatywną imprezę dla Oli Grzyb i Michała Kołodzieja.
Ola Grzyb to obecnie 3-letnia dziewczynka, która urodziła się w 31 tygodniu ciąży. W wyniku niedotlenienia nastąpiło u niej uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego. Diagnoza – mózgowe porażenie dziecięce.

Michał Kołodziej kończy w kwietniu 21 lat. Podczas wypoczynku nad wodą w lipcu ubiegłego roku, skacząc do wody na główkę złamał kręgosłup. Podczas wypadku całkowicie zmiażdżony został 5 krąg szyjny, natomiast na rdzeniu wystąpiła rysa, która skutkowała przerwaniem kilkunastu nerwów. Po 16-tygodniowym pobycie w szpitalu w Brzesku oraz kilku prywatnych rehabilitacjach Michał odzyskał sprawność w rękach.

Takich sytuacji jest tysiące, wystarczy wpisac w google "Kibice Charytatywnie"

Ja też kiedyś myślałem źle o kibicach, ale poznałem kilku kiboli i prawda o nich okazała się całkiem inna.

torro

2013-04-21, 15:10
"Niezależna.tv" Szkoda, że niezależna od rozumu...