18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powitanie Tuska w Poznaniu

Sin_69 • 2013-04-21, 13:19
Kibice witają Premiera....wzruszyłem się



Osobiście nie znalazłem, jak było to do pieca....za polityczny post pewnie dostanę warn'a, ale ch*j tam

ApologiZZe

2013-04-21, 15:16
No to kiedy go obalicie, "kibole" ? Bo te przyśpiewki to ja słyszę od kilku lat, a postępów żadnych.

ti...........ax

2013-04-21, 15:23
Śpiewają że piękno footballu zniszczył. Oni k***a faktycznie tylko rozpie**ol robią jak nawet nie widzieli jak sie gra na boisku.

Mathiuser

2013-04-21, 15:25
Daeron napisał/a:

No to kiedy go obalicie, "kibole" ? Bo te przyśpiewki to ja słyszę od kilku lat, a postępów żadnych.



Dlatego właśnie należy siedzieć przed komputerem jak Ty cały czas i czekać aż kibice wypełnią swoją przyśpiewkę. Innej możliwości nie widzę.

Sacree

2013-04-21, 15:33
Kibole Wy to jesteście zj***ni. Sami siebie na wzajem napie**alacie , rodak rodaka. A tu k***a taka pojawia się niszcząca nasz kraj ,który przez pokolenia był krwią broniony.... Mogliście ch*ja chociaż kamieniem rzucić...
A tak to go tylko upewniacie w przekonaniu że jest nietykalny i może robić sobie co chce. Więc zamiast drodzy kibice napie**alać siebie za durne kluby , połączcie siły i napie**alajcie za POLSKĘ !

Raziel91

2013-04-21, 15:58
co tu dużo mówić....


astmuus

2013-04-21, 16:05
Zuku1916 napisał/a:



Ja tam rudego ch*ja nie popieram, ale Ty na prawdę jeszcze wierzysz w to, że inna partia Ci coś zmieni w tym kraju? Mogę się założyć, ze zmieni się władza i takie same komentarze pod innym filmikiem przeciwko premierowi X będziesz pisał, więc zluzuj zwieracze :roll:



Kolejny wielki apolityczny :roll: .

Partia Libertariańska ma szanse coś zmienić, ale z takim podejściem to i za 100 lat ch*ja się zmieni w tym kraju...

zielonydarian

2013-04-21, 16:08
ciekawe, wszyscy nienawidzą po,tuska rządu ale sondaże 40% poparcia, kto kłamie?

Zaethrael

2013-04-21, 16:28
Każdy.

ahhh ta elita Polskiej mentalności.
Tusk przed odejściem powinien jeszcze wszystkich tam spałować.
Prawda jest taka, że gdyby dał im amnestie za rozboje zamiast ich tępić to byś tam żadnego kibica w "obronie" Polski nie uświadczył.

androgenius

2013-04-21, 16:32
k***a tyle ludu na miejscu i nie dało się tłumem ruszyć, rozszarpać na strzepy rudego sk***ysyna i jego pomagierów? Nie raz już mówiłem, dajcie mi info na priv jak będzie jakieś większe ruszenie, duzy protest albo jakieś większe "spotkanie" z tym ch*jem to zrobię co trzeba, nawet jakbym miał iść lata j***ć. Teraz mam to już w dupie, bo za kilka tygodni wyjeżdżam i nie wracam. Mam tylko nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto ma jaja i odjebie najpierw jego a potem inni za jego przykąłdem wezmą się koejno za resztę.

ne...........fi

2013-04-21, 16:36
Akcja fajna ale zamiast drzeć morde z dziecinnymi rymowankami mogli by to inaczej zorganizować.

KoliaZzz

2013-04-21, 17:48
poprawne zachowanie społeczeństwa które odzwierciedla aktualny stan Polski i ich polityków :D

Zuku1916

2013-04-21, 18:05
astmuus napisał/a:



Kolejny wielki apolityczny :roll: .

Partia Libertariańska ma szanse coś zmienić, ale z takim podejściem to i za 100 lat ch*ja się zmieni w tym kraju...



z jakim podejsciem? wiesz jaka jest roznica miedzy nami? ja mam realistyczne podejscie do tego wszystkiego, a ty pewnie spinasz dupe po forach meczac sie w bazgraniu politycznych wypocin ktorych nikt potem i tak nie wezmie sobie do serca jakkolwiek rozsadnie by brzmialy. wiec finalnie nasz wklad w sytuacje polityczna tego kraju jest taki sam, z tym, ze ja nie bede mial rozstrojonych nerwow na starosc bo wiem, ze to zidiociale spoleczenstwo (z szacunkiem dla tych nielicznych ktorzy sa NA PRAWDE swiadomi sytuacji w kraju) nigdy nie wyjdzie z POPiSowskiego okregu

Su...........r0

2013-04-21, 18:07
Aż się ciepło na serduszku robi :)

POW667

2013-04-21, 18:10
@Numernabis

A nie sądzisz, że jest odwrotnie?
Każda korporacja czy organizacja udziela się charytatywnie, bo jest to PRowo pozytywne. Nawet grupy przestępcze organizują festyny, by społeczność ich właśnie z tym kojarzyła.
Po prostu można zauważać czyjś pozytywny wkład, ale przy tym nie można zapominać o złych czynach (opinia o kibolach z powietrza się nie wzięła, a materiały o nich na wyrobienie sobie własnego zdania zebrało chyba większość społeczeństwa).


A wyjście na ulicę z dziwnymi hasłami i wyśpiewywanie rymowanek (a co gorsza, porównywanie tego do walki powstańczej w czasie II WŚ - co już zakrawa o bełkot) nie zmieni sytuacji żadnego kraju.

fifi

2013-04-21, 18:56
ale syf