18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie pieszej w Gdyni

komar • 2013-12-31, 11:34
Sytuacja z 30.12 - sprawca uciekł - może ktoś zna sprawcę?

Poniżej opis pod filmem:

Cytat:

Zatrzymałem się żeby przepuścić panią na pasach i tak to się skończyło. Sprawca zwiał. Czerwone Mitsubishi Eclipse 2 generacji, po liftingu (okrągłe światła wstecznego w zderzaku), z krzywym podwójnym wydechem, alufelgami i teraz pewnie uszkodzonym lusterkiem kierowcy. Numery prawdopodobnie GA... Pewnie problemów z odnalezieniem nie będzie, bo ile takich może być w Trójmieście - jeden, może dwa. Czas zainwestować w kamerkę z lepszym trybem nocnym. Z tego co mówił lekarz z karetki, pani ma złamaną nogę...




MichaU

2013-12-31, 11:41
Poznaję tę osobę i wobec tego, że sp***oliła z miejsca wypadku nie mam skrupułów, żeby udostępnić jej profil ze znanego portalu.

kustoszpan

2013-12-31, 11:42
Złapać,do wora, wór do jeziora.

A swoją drogą jeśli złapią tego sk***ysyna, to i tak zapewne nie udowodnią że jechał pijany, albo naćpany.

cenius

2013-12-31, 11:46
Czemu zatem autorze nie pojechałeś za nim?
Ludzi do pomocy zebrało się troche, tyu mogles pocisnąć za pajacem.

Tak samo w innych przypadkach na filmiku, zapie**alasz za typem i przy dobrej okazji opie**alasz przez szybe.

Do tego dobrze nadaje sie jakieś cieżkie narzędzie pod ręką.

jawamen

2013-12-31, 11:51
Mało brakowało a z Lewej by jej auto przyj***ło :D To byśmy mieli materiał na Hard :D ..

Ale tak poza tym szkoda mi babki a gnojowi albo suce bo nie wiadomo sprzydał by sie wpie**ol !!

Fakerę

2013-12-31, 11:51
msnrc napisał/a:

Poznaję tę osobę i wobec tego, że sp***oliła z miejsca wypadku nie mam skrupułów, żeby udostępnić jej profil ze znanego portalu.



Ty trollu jeden :amused:

KwusheR

2013-12-31, 11:52
Nawet się nie rozejrzała czy coś jedzie... dumnie przez pasy.

MichaU

2013-12-31, 11:56
Psychopathic_fucker napisał/a:



Ty trollu jeden :amused:



Więc to byłeś Ty! :amused:

SA...........IT

2013-12-31, 12:07
Dlatego na drodze wielopasmowej lepiej się nie zatrzymywać przed przejściem.

Brzydkii

2013-12-31, 12:14
Kierowca ch*j zaj***ny, że na pasach wyprzedzał. Jednak pani mogła również łaskawie obrócić głowe w lewo i spojrzeć czy nic nie jedzie. Dodatkowych środków ostrożności nigdy za wiele.

ChybaTy1

2013-12-31, 12:58
Tu CSI Gdynia - Przejmujemy tę sprawę!

majsterklepka

2013-12-31, 13:13
widze ze polujesz na dobry materiał na sadistic :) pfff " staram się być uprzejmy " hahaha

RockyWood

2013-12-31, 13:30
Policja z radością przyjmuje tego typu materiały dowodowe. Jeśli sprawa jest nie jasna (np nie widać tablic a marka jest wiadoma) to ustalenie przestępcy to kwestia czasu. Jest monitoring, coraz więcej kierowców też przecież ma kamerki, znajdą się świadkowie.

A jak się znajdzie jakiś debil, który skwituje że "konfident" to życzę mu szczerze żeby kogoś z jego rodziny coś tak pie**olnęło na pasach i żeby wtedy nie było żadnego "konfidenta".

Xelius

2013-12-31, 14:29
Właśnie dlatego na Władysława IV nie zatrzymuję sie na pasach, bo kierowcy w naszym kraju to palanty i jak 1 sie zatrzyma na pasach to nie pomyślą i na drugim pasie jadą przed siebie.

Blurey

2013-12-31, 14:31
Ten co przepuszczał babe jest w tym wypadku winnym i jakbym był na miejscu wypadku, to buta by ode mnie dostał.