18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie pieszej w Gdyni

komar • 2013-12-31, 11:34
Sytuacja z 30.12 - sprawca uciekł - może ktoś zna sprawcę?

Poniżej opis pod filmem:

Cytat:

Zatrzymałem się żeby przepuścić panią na pasach i tak to się skończyło. Sprawca zwiał. Czerwone Mitsubishi Eclipse 2 generacji, po liftingu (okrągłe światła wstecznego w zderzaku), z krzywym podwójnym wydechem, alufelgami i teraz pewnie uszkodzonym lusterkiem kierowcy. Numery prawdopodobnie GA... Pewnie problemów z odnalezieniem nie będzie, bo ile takich może być w Trójmieście - jeden, może dwa. Czas zainwestować w kamerkę z lepszym trybem nocnym. Z tego co mówił lekarz z karetki, pani ma złamaną nogę...




Aneta18

2013-12-31, 16:00
Chcialbym, zeby tak gimbejs z sadola wytluklo na przejsciach dla pieszych.


ale tak sie nie stanie.




























Bo to kryjacy sie po chatach ,przestraszeni, maloletni amatorzy bicia strazaka po kasku.

Legion_SS

2013-12-31, 16:16
Brzydkii napisał/a:

Kierowca ch*j zaj***ny, że na pasach wyprzedzał. Jednak pani mogła również łaskawie obrócić głowe w lewo i spojrzeć czy nic nie jedzie. Dodatkowych środków ostrożności nigdy za wiele.



najprawdopodobniej nawet nie masz uprawnien do kierowania pojazdow. kierowca nie WYPRZEDZAL a WYMIJAL.

aleks2002 napisał/a:

k***a widzę, już się odezwały gównojady - specjaliści od ruchu drogowego. @RockyWood ma rację, oby wam kogoś z rodziny ktoś jebnął na pasach to może włączycie myślenie. Po to wy ciule drogowe są w przepisach zapisy bezwzględnie chroniące pieszych, aby taka babka mogła spokojnie przejśc przez te pasy a nie jeden z drugim zapie**alają jak po torze. Ruszyli byście dupy na zachód czy północ europy to by wam wy pomyłki genetyczne pokazano jak się traktuje pieszych. Szkoda, że takie intelektualne ścierwa jak wy dostają prawo jazdy.
Powoli się w Polsce poprawia pod tym względem ale jeszcze nam bliżej do ruskich chamów niż do drogowej cywilizacji.




morda gownojadzie. niech stara prukwa nauczy sie latac skoro nie umie sie rozgladac. i nie przytaczaj tu przykladow z innych panstw bo w ch*ju mamy ich przepisy. jestesmy narodem suwerennym i wyj***ne w to co sobie pedaly z polnocy czy zachodu robia.

mejsidz

2013-12-31, 16:26
Uwielbiam dyskusję pryszczy bez prawka albo z prawkiem i największymi osiągami w jeździe na ręcznym.
Wyprzedzanie na przejściu to wykroczenie, czy się wam podoba, czy nie. Ucieczka z miejsca wypadku i nieudzielenie pomocy to przestępstwo. Ale jak się dostało prawko za kury i kaczki, to trudno to zrozumieć.

kustoszpan

2013-12-31, 16:40
Legion_SS napisał/a:



najprawdopodobniej nawet nie masz uprawnien do kierowania pojazdow. kierowca nie WYPRZEDZAL a WYMIJAL.




morda gownojadzie. niech stara prukwa nauczy sie latac skoro nie umie sie rozgladac. i nie przytaczaj tu przykladow z innych panstw bo w ch*ju mamy ich przepisy. jestesmy narodem suwerennym i wyj***ne w to co sobie pedaly z polnocy czy zachodu robia.


O k***a, ostry zawodnik z ciebie.

aleks2002

2013-12-31, 16:51
@Legion_SS widzę, że następny mistrz prostej się odezwał, więc zanim zaczniesz się wypowiadac 5 minut po rejestracji doczytaj czym się różni wyprzedzanie od wymijania.
DWA Możesz miec w ch*ju przepisy innych państw, ale masz ryju pusty przestrzegac naszych. Przez takie mentalne dna jak Ty ludzie giną na drogach. Wielki k***a patriota się znalazł, mający w dupie życie ludzkie (pomijam już fakt, że twój mały móżdżek nie jesteś w stanie ogarnac jednego zdania zgodnie z zasadami naszej narodowej interpunkcji i ortografii).
Mam nadzieję, że nie posiadasz uprawnień do kierowania czymkolwiek co waży więcej od ciebie bo jesteś intelektualnym zagrożeniem dla naszego kraju.

PoMaluchu

2013-12-31, 16:54
to mój stary, zabijcie ch*ja!!!

hogg

2013-12-31, 18:49
Kto tak jeździ!? Na pewno warszawiacy!

Kapitan Cena

2013-12-31, 19:28
Sam na codzień poruszam się samochodem po mieście gdzie praktycznie wszystkie głównej drogi są wielopasmowe i takie zdarzenia to codzienność, nieważne czy to przez korek na innym pasie czy takich uprzejmych sadoli jak na filmie. Sam miałem podobną przygodę też w nocy (na drugim pasie był korek i gość wyszedł zza stojącego autobusu), ale jechałem wolno i zdążyłem wyhamować, oczywiście pieszy nawet głowy nie odwrócił, miał szczęście, bo mógł ją stracić. Szkoda, że piesi nie mają za grosz wyobraźni, w nocy idąc w czarnej kurtce i ciemnych jeansach cię po prostu nie widać i ty powinieneś o tym pamiętać bo to twój mózg skończy na moim zderzaku, nie na odwrót. A co do tych napinaczy powyżej, przepisy swoją drogą i je rozumiem i jeśli chodzi o jazdę po mieście z mojej strony bez szaleństw, ale jak kiedyś zdacie prawo jazdy siądziecie za kółkiem i zapoznacie się z realiami to zrozumiecie o czym ludzie powyżej pisali.

Espen

2013-12-31, 23:16
Legion_SS napisał/a:



najprawdopodobniej nawet nie masz uprawnien do kierowania pojazdow. kierowca nie WYPRZEDZAL a WYMIJAL.






Chyba ci nie poszło bracie, to nie było wymijanie

tranzystor

2014-01-01, 01:37
Cytat:

Chyba ci nie poszło bracie, to nie było wymijanie



To było omijanie, ale chyba się domyśliłeś o co mu chodziło?

adamas

2014-01-01, 11:02
Facet zgłosił się już na policję. Kamerki zaczynają działać :)

komar

2014-01-01, 13:29
Kierowca sam się zgłosił na policję:

Cytat:

Kierowca czerwonego mitsubishi eclipse, które w poniedziałek 30 grudnia potrąciło na pasach kobietę, został zatrzymany. 33-letni mieszkaniec Gdyni sam zgłosił się na policję.
33-latek zgłosił się w Sylwestra ok. godz. 18.30. Jak powiedział funkcjonariuszom, postanowił sam przyjść na policję po tym, jak w internecie obejrzał nagranie z wideorejestratora. Widać na nim, jak prowadzone przez niego mitsubishi wjeżdża z ogromną prędkością na pasy i zahacza przechodzącą kobietę. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, a całą sytuację nagrał kierowca, który wcześniej postanowił ustąpić pierwszeństwa starszej kobiecie.

Gdynianin przyznał się do winy, został przesłuchany, ale zarzutów jeszcze nie usłyszał. Zależą one od stanu zdrowia poszkodowanej kobiety, która przebywa w szpitalu.


piotrek2703

2014-01-01, 16:39
Lezie taka święta krowa, z głową podniesioną do góry, nie obejrzy się ani nic, więc nie ma co się dziwić

St...........ke

2014-01-01, 22:47
tranzystor napisał/a:



To było omijanie, ale chyba się domyśliłeś o co mu chodziło?



Wiesz, że wymijanie i omijanie to 2 różne czynności? Jak kogoś się poprawia, to powinno się to robić dobrze.

silversurfer

2014-01-12, 12:01
JestęPlebsęJeżdżePKSe napisał/a:

Poznaję tę osobę i wobec tego, że sp***oliła z miejsca wypadku nie mam skrupułów, żeby udostępnić jej ze znanego portalu.


już byście sobie odpuścili te żarty z przekierowaniem na facebooka, zrobiły się żałosne i niesmaczne.