18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Poszukuję filmu/obrazka z tej strony. [ zbiorczy na prośby ]

Pimpek • 2010-06-12, 16:26
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.


Pozdrawiam i z gory dziekuje!

Pener

2011-10-21, 22:35
baki07 napisał/a:

Już znalazłem, nie było łatwo ale przejrzałem rozmowy z gg z całego roku z kumplem i kiedys mu wysyłałem, na hardzie już nie ma ;)


to się poskładannyk ucieszy :amused:

Fenomen.

2011-10-29, 02:21
Siemano, szukam filmiku o produkcji kokainy ( amfetaminy?) gdzies w lesie ( Kolumbia chyba) . Pokana była cała produkcja od zbierania przez jakieś tam sączenie , suszenie itp . to byla chyba jakas 10 minutowa czesc filmu.

~Angel

2011-10-29, 02:26
Cytat:

Siemano, szukam filmiku o produkcji kokainy ( amfetaminy?) gdzies w lesie ( Kolumbia chyba) . Pokana była cała produkcja od zbierania przez jakieś tam sączenie , suszenie itp . to byla chyba jakas 10 minutowa czesc filmu.



tego szukałeś?

http://www.sadistic.pl/jak-sie-robi-kokaine-vt65684.htm

smok

2011-10-31, 09:45
Witam. Szukam szukam i nie mogę znaleźć. Poszukuję filmiku gdzie jakaś tam babka opowiada o swoich prawach, że nie może być poniżana itp itd i nagle znienacka wlatuje jej ku*as do buzi :) Pamięta może to ktoś? to jest stary filmik. Jak ktoś ma to niech tu podeśle :) z góry dzięki

Krzysztov

2011-10-31, 13:00
smok napisał/a:

Witam. Szukam szukam i nie mogę znaleźć. Poszukuję filmiku gdzie jakaś tam babka opowiada o swoich prawach, że nie może być poniżana itp itd i nagle znienacka wlatuje jej ku*as do buzi :) Pamięta może to ktoś? to jest stary filmik. Jak ktoś ma to niech tu podeśle :) z góry dzięki



tak jak powiedziałeś - tagi kobieta, szacunek i od razu wyskakuje.

http://www.sadistic.pl/no-respect-for-women-vt3770.htm

So...........08

2011-11-11, 16:44
Nie wiem czy tu był ten film, ale powinien być.
Był on o facecie który opowiada jak to mu było fajnie jak sobie r*chał świnie, a ona chrumkała z zadowolenia, większość jego filmów była nakręcana z widokiem na twarz i w tle niebieska ściana. Nie mogę go znaleźć nigdzie, widział ktoś?

mcbula

2011-11-28, 21:23
Elo! Szukam swiatecznego filmu, gdzie gosc mial taka zabawke ktora grala jakas melodyjke po czym zlowrogo sie usmiechal. 15 sekund moze trwal. Szukalem po tagach, ale to nic nie dalo. Moze ktos po prostu pamieta tytul. Dzieki z gory!

mcbula

2011-12-03, 22:41
dzieki dzieki!

.:...........:.

2011-12-04, 16:16
Bachor*, a co Tobie nie odpowiada w tym serwisie? :wtf:

Xoltro

2011-12-11, 16:52
Ma ktos może linka, do tego filmiku gdzie dziewczynyjezdzily na deskorolkach a potem byly na koncu opdsumowane ich "rany", albo chociaz muzyke z tego filmiku?

SadystycznyPl

2011-12-27, 03:09
Cześć poszukuje gifa gdzie tańczy laska przychodzi karzeł odpycha laskę i karzeł zaczyna tańczyć
X