18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Poszukuję filmu/obrazka z tej strony. [ zbiorczy na prośby ]

Pimpek • 2010-06-12, 16:26
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.


Pozdrawiam i z gory dziekuje!

arczix

2011-03-17, 00:04
Witam. Szukam filmiku z takiego programu-show (?), gdzie pokazywano zwykłe filmiki z ciekawie wstawioną cenzurą słów, przypadkiem trafiłem na niego przez losowe filmiki i teraz nie mogę znaleźć, proszę o pomoc :-/

k0rdian

2011-03-25, 17:59
Witam :)
Ostatnio gdzieś na Sadolu znalazłem animowanego GIFa z takim śmiesznym czarnuszkiem z dużymi oczami, prawdopodobnie gejem, który patrzył w stronę kamery i bardzo się wzruszał.
Pewnie ktoś się z tym spotkał, a nie mogę znaleźć.

Mógłby ktoś linka podesłać? :P

Daavid94

2011-04-11, 18:31
Siemka. Szukam filmiku o młodym łebku co kozaczy do kamery .
Wypił ileś ta, niby kieliszków wódki.
Bardzo bym prosił o filmik. Wiem że dużo z was wie o co cho .


Tak wg. Są jakieś nowinki u Kuli haha xd ?

ka...........17

2011-07-23, 09:58
Siemka nie wie ktoś albo nie kojarzy filmiku z hardu gdzie azjaci nie wiem hińczycy czy japończycy znęciają się nad kobietami spuszczają się im i strzelają do nich z asg i z granatów gazowych nie mogę go znależć a bardzo mnie jara usunął mi się z ulubionych...

[ Komentarz dodany przez: Lnkk: 2011-07-23, 10:07 ]
Jest temat do poszukiwań, leniu.

swaper

2011-07-23, 10:05
\"hińczycy\" :ks_homer:

Fenel

2011-07-27, 21:14
Szukam filmiku, który prawdopodobnie był na sadisticu, około rok temu.

Jakiś gościu idzie ulicą, otwiera drzwi do kościoła i krzyczy "Ja pie**oleee!". Potem idzie chodnikiem przy ulicy i krzyczy coś do jakiejś babci/księdza.

Cysiek

2011-08-14, 10:04
Witam. Poszukuję filmiku który na tym serwisie pojawił się ponad rok temu. Chodzi mi o film na którym chłopak na małej domówce musi wybrać między seksem z dziewczyną a blantami. Przy końcu filmiku Ona zaczyna grać na gitarze by go przekonać. Filmik na styl "Wrong Hole"

Z Góry Dziękuję za wszelaką pomoc.

pa...........02

2011-09-18, 01:36
Witam !
Ja nie w sprawie filmu ale te poszukuje to nei chcialem tematu zakladac nowego.

Szuka mstrony z hardcorowymi komiksami, na jednym nagi koles w biegl do piaskownicy z siekiera, malej dziewczynce ow siekiera powiekszyl dziure, nasral tam a potem zaczal w to zapinac.


W bodajze prawym gornym rogu stronki byl hitler i swastyka


Kojarzycie ?

pawian12321

2011-09-27, 11:14
Wiem że odkupuje trupa, ale ktoś h*jowo otagował filmik albo jakiś mod go delete. Szukam filmiku w którym jakaś laska w wannie/prysznicu była związana i próbowała się wydostać ale się utopiła, leciała na nią woda chyba ze słuchawki prysznicowej - nawet fajna dupa z niej była. Za pomoc dzięki.

~Angel

2011-09-27, 11:19
Ten pierwszy film został skasowany z forum, link poszedł na PW

Pener

2011-10-13, 09:09
Papa Smerf napisał/a:

Za znalezienie, nagroda :>



autograf prezesa i odbicie łapki alika?

Pener

2011-10-13, 09:39
Papa Smerf napisał/a:

I seks z miss pis


z panią sobecką? :amused:
fapuje jak słyszę jej głos w radiu maryja ;)


Cpt.Doctore

2011-10-21, 17:37
Siema, kojarzycie moze tytuł piosenki, jest to coś a/la takie electro ale z za je bistym teledyskiem, dziewczyna zaciąga faceta do łóżka rozbiera sie uprawiaja sex a potem nagle zmienia sie w jaka meduze wyciaga macki i rozgniatuje mu czaszke ;0 ?? szukam tego juz jakis czas, pamiętam dokładnie teledysk ale nazwa zespołu ucikła wiem ze zaczynała sie chyba na litee H ;D było to na starym hardzie

Dannyk

2011-10-21, 20:03
Dołączam się do prośby, pamiętam dobrze teledysk i muzykę, lecz też nie mogę znaleźć na hardzie tego.
X