18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Poszukuję filmu/obrazka z tej strony. [ zbiorczy na prośby ]

Pimpek • 2010-06-12, 16:26
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.


Pozdrawiam i z gory dziekuje!

larry98

2010-12-17, 20:39
Długo przeglądam sadistic i nie trafiłem jeszcze na żaden film typu snuff, może ktoś chciałby się podzielić?

stuiverke

2010-12-29, 11:13
jakiś czas temu oglądałem filmik na którym koleś puścił pawia przy podnoszeniu ciężarów ale niestety nie mogę go już znaleźć ; ( jak ktoś kojarzy film to bardzo proszę o link.

Z góry dziękuje i przepraszam że zaśmiecam forum takimi pierdołami ale naprawdę mi zależy na tym filmie.

Aerrow

2010-12-31, 01:03
Ostatnio w TV mówili o tym, że na youtube był filmik jak nastoletni chłopak nagrywa walącego kotem o ścianę 3-latka. Ma ktoś może ten filmik? Z yt go usunęli. :( Próbowałem używać szukajki na tym forum, ale niezbyt ją ogarniam. xD Nie wyszukuje mi tego, co chcę. ;p

scypion89

2011-01-08, 23:14
Drodzy Sadyści! Poszukuję filmu który był na hardzie, ale teraz jakoś nie mogę go znaleźc. Było to bukakke, tylko że dziewczyna miała taką tubę wokół głowy i faceci spuszczając się do środka zalewali jej całą głowę aż nie było nic widac i wypełnili całą tubę. Proszę o pomoc!

tolklu

2011-01-11, 13:32
Gdzie jest ta wrzuta z ku*asem i robakami?!!! Chciałem to pokazać mojej dziewczynie! raz na 3 miesiace pojawia się coś przy czym nie da się jeść i znika po 17 min? co to k***a ma być!

Bartass89

2011-02-13, 12:55
Witam. Szukam takiego filmu, nie jestem pewien czy jest on na Sadisticu, ale być powinien, bo to zacny filmik i wstydem byłoby, gdyby go tutaj nie było :P Chodzi o filmik, gdzie jest bodajże 3 kolegów, jeden z nich trzyma butelkę w ręku, stoją chyba koło ławki i pyta drugiego czy ma mu wyj***ć z butelki. Ponawia pytanie "Wyj***ć Tobie czy sobie?". Kolega odpowiada "nie no...lepiej sobie" i koleś wyj***ł sobie butelką w głowę :D Szukałem już na google, YT i Sadisticu i coś marnie mi idzie :/

biggala2310

2011-02-16, 15:28
Poszukuję linku do takiej strony na której jest wiele sadystycznych zdjęć i czym niżej schodzisz tym mocniejsze są te zdjęcia. Kiedyś na Hardzie tam trafiłem, było w którymś z działów Inne/Modyfikacje/Śmierć.

maciejj

2011-03-09, 19:07
siema, okolo rok temu na hardzie widzialem filmik jak uposledzony koles napie**ala sie z wreslingowcem a ten spuszcza mu wpie**ol. Matka uposledzonego byla na widowni i dopingowala syna. Ktos moze podac linka? bede wdzieczny pozdrawiam

pancerek

2011-03-15, 17:00
Cześć wszystkim.
Forumowa wyszukiwarka jest do bani, albo uploader filmiku ch*jowo opisał tagi i nie mogę znaleźć filmiku.

Filmik to był bardzo krótki fragment polskiego filmu, w którym jakiś starszy gość mówi pełnym powagi głosem: "Bo żeby w życiu coś osiągnąć, to trzeba zapie**alać".

Nie umiem tego znaleźć. Youtube'a i Google przeszukałem i nic...

mrrr... rrrr... rrrr...

2011-03-15, 17:30
/watch?v=gxvNGy5jUeA

k***a, to była minuta czasu szukania?
w yt wpisałem by do czegoś dojsć trzeba zapie**alać
-.-'

pancerek

2011-03-15, 18:31
Dzięki. Najwidoczniej niepotrzebnie do wyszukiwarki wklepywałem "w życiu" po "Żeby do czegoś..." ;)
X