18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poszukiwany gangsta jp

Krugers • 2014-07-19, 05:19
Musiał zadzwonić do matki upewnić się czy go jeszcze nie wymeldowała



mi...........dz

2014-07-19, 23:49
Iperyt669 napisał/a:

Mandat za przejście na czerwonym o 2 w nocy, chyba ich poj***ło



Co jak co ale noc to jest okres kiedy psiarnia się nudzi i węszy w poszukiwaniu rozrywki wiec właśnie wtedy należy się najbardziej pilnować ;)

Puszale

2014-07-20, 03:40
Ludzie to debile, nie widzicie całej interwencji, a gadacie, że wystawianie mandatu o 2 w nocy za czerwone światło na przejściu to sk***ysyństwo. Widać po tym matole, że za samo zachowanie powinien przytulić pare kwitów.

LeCezar

2014-07-20, 03:41
Jak policja nagina/łamie przepisy to jest źle, jak poprawnie je egzekwuje też źle, weźcie swoje dupy ogarnijcie.
@up Psiarnię nazywaj to co masz w domu i naucz się szacunku do zawodów, które kiedyś mogą Ci życie uratować.

Kozar

2014-07-20, 14:00
Kiedyś czytałem wypowiedź duńskiego kierowcy który stwierdził (i całkowicie się z nim zgadzam) że na polskich drogach panuje chaos i anarchia, jeśli chodzi o pieszych to na pasach z sygnalizacją stoją na czerwonym jak roboty, bez względu na to czy na ulicy jest jakiś pojazd. Pewnie dzieje się tak przez "policjantów" dla których przepisy są ważniejsze niż zdrowy rozsądek.

Al-Yazir_Ima_Fhatti

2014-07-20, 18:54
ale Wy jestescie brutlani i anty policyjni sadolowie, wszyscy się kłócą i mówią że chodza na czerwonym świetle, gratulacje :D

Krak

2014-07-21, 11:45
I mamusia dopieszcza takiego pasożyta, zamiast przyjechać, skoro już ją obudził, pożyczyć od policjantów pałę i dopie**olić synusiowi za bieżące kłopoty i tego pedała Patryka.

olex

2014-07-22, 15:29
nasza policja k***a ludzi na czerwonym świetle tylko łapać potrafi, jak sie gruby rozpie**ol szykuje to widac po tym jak sp***alaja