18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poszukiwany gangsta jp

Krugers • 2014-07-19, 05:19
Musiał zadzwonić do matki upewnić się czy go jeszcze nie wymeldowała



filipczax_ck

2014-07-19, 11:08
Velture napisał/a:

k***a nie jestem ekspertem ale stawiam ,że to komenda na Mokotowie w warszawie na Malczewskiego (przy basenie warszawiance na puławskiej). Nie pytajcie skąd poznałem.



jesteś konfitura i sypałeś na koleżków :emo:
ale pociesze cie.. masz coś wspólnego z zatrzymanym delikwentem - reprezentujecie podobny poziom intelektualny :tasak:

xjan

2014-07-19, 11:26
k***y policyjne takich policjantów to mi wcale nie szkoda jak się rozpie**olą gdzieś autem w pościgu albo ktoś ich odstrzeli.

jakub1993

2014-07-19, 11:37
Typowe nabijanie hajsu, miałem podobnie jak wracałem z rynku, na przejściu na poczcie głównej (w Krakowie) pusto, cisza, żadnego auta, patrze migające zielone no to wiadomo szybkim krokiem wchodzę i szybciutko przechodzę na drugą stronę, a tu jeb z krzaków dwóch wyskakuje że dokumenciki i że się przechodzi na czerwonym, na nic tłumaczenia że migające zielone i tak dowódca widział co innego... kij że podczas negocjacji i wypisywania mandatu nie przejechał ANI JEDEN samochód, ale stówka musi być...

mondrala

2014-07-19, 11:38
Iperyt669 napisał/a:

Mandat za przejście na czerwonym o 2 w nocy, chyba ich poj***ło



Ja dostałem na początku roku mandat o 3:00 w nocy za przejście w miejscu niedozwolonym, przejście dla pieszych było 20m dalej. Taki kraj...

sancho457

2014-07-19, 11:40
Ale muł ja pie**ole :D

kir3k

2014-07-19, 11:42
Tak jak napisal adam10147 ... byla telewizja i zrobili pokazowke. Jakby kazdego pouczali to w p*zdzie mielibyscie czerwone swiatlo

SzymoN69

2014-07-19, 11:45
Iperyt669 napisał/a:

Mandat za przejście na czerwonym o 2 w nocy, chyba ich poj***ło




hmm czyli w nocy prawa nie obowiązują?...

fondas

2014-07-19, 12:04
czyli tak:

typ dostaje wezwania od prokuratury czy sądu pod rygorem karalności, przymusowego doprowadzenia itp i koleś kilkakrotnie olewa. Zatrzymują go, spisuje OŚWIADCZENIE, że się stawi i po sprawie?

PimpMyDick

2014-07-19, 12:08
Taki raper z niego, a policjant widać kumaty i ciętej riposty się nie bał:
- jak ja teraz mam do domu bez skarpetek dojść?
- Mrozu nie ma.

Jakby ktoś nie zajarzył, to Mrozu to taki pseudo hiphopolowiec.

Jason_x

2014-07-19, 12:33
Powinni mu wpie**olić pałą i dać do klatki z więziennymi pederastami to od razu powróciłaby pamięć :)

~Velture

2014-07-19, 13:57
filipczax_ck napisał/a:



jesteś konfitura i sypałeś na koleżków :emo:
ale pociesze cie.. masz coś wspólnego z zatrzymanym delikwentem - reprezentujecie podobny poziom intelektualny :tasak:


Blisko, blisko.... ale za daleko. Zmartwie cie ale dostałem wezwanie za zakłócanie ciszy nocnej 8-)

crystaldragon

2014-07-19, 14:02
Ale się na siłę przypie**olili do nich. Mandat za czerwone światło o 2 w nocy ? są niezłymi sk***ysynami.

extadm

2014-07-19, 15:06
Kolejny bandyta zostal ujety i juz jestesmy bezpieczniejsi.

O_Co_Ci_Chodzi

2014-07-19, 15:07
Nikt nie zauważył innego absurdu? Poszukiwany za ignorowanie wezwań do sądu.... może wyjść jak podpisze oświadczenie, że się zjawi... Noż k***a ja pie**ole...


A co do samego mandatu to trzeba tępić najmniejsze objawy łamania prawa. W ten sposób udało się zrobić z Nowego Yorku bezpieczne miasto - zero tolerancji. Kto ciekawy niech przeczyta o tym co się działo w USA tak wielbionym przez gimbaze na sadolu, a ci co mają ból dupy do policji niech się k***a jebną w łeb. Skoro wiecie, że za przejście na czerwonym jest mandat to do k***y nędznej do kogo powinniście mieć pretensje? Typowo polskie...nigdy do siebie...

P.S. żeby nie było nie raz coś odj***łem, ale nigdy nie miałem pretensji do kogoś. Jeśli komuś przyj***łem i miałem przez to przypał... miałem pretensje do siebie. Teraz trzy razy się zastanowię zanim coś odjebie, bo myślę o konsekwencjach.

ksz-ksz

2014-07-19, 16:07
@barann, kir3k, szymon69

Prawo jest dla ludzi, a nie ludzie dla prawa. Prawo musi być ścisłe, dlatego jest ścisły przepis, że na czerwonym się nie przechodzi, bo gdyby były jakieś dopuszczalne odstępstwa, to by barany przechodziły na czeronym w środku dnia, utrudniały ruch, a potem w sądzie się kłóciły, że przecież nic nie jechało. Ale idiotyzmem jest, jeżeli w takim jak ten przypadku się kara. I taki kretyn-służbista bez odrobiny pomyślunku stosuje taką karę, bo przecież napisane ma w notesiku, że "nie wolno". Po to mają mózg idioci, żeby myśleć. Już głupotą jest stanie na tym czerwonym jak faktycznie nic nie jedzie, ale już kompletnym idiotyzmem jest karanie za to. I jak tu mieć szacunek do takich polismanów, jeżeli oni zamiast pomagać społeczeństwu, które ich opłaca, nęka je?