18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poszukiwany gangsta jp

Krugers • 2014-07-19, 05:19
Musiał zadzwonić do matki upewnić się czy go jeszcze nie wymeldowała



~Velture

2014-07-19, 06:52
k***a nie jestem ekspertem ale stawiam ,że to komenda na Mokotowie w warszawie na Malczewskiego (przy basenie warszawiance na puławskiej). Nie pytajcie skąd poznałem.

Iperyt669

2014-07-19, 07:34
Mandat za przejście na czerwonym o 2 w nocy, chyba ich poj***ło

Maddogg

2014-07-19, 09:06
Velture napisał/a:

k***a nie jestem ekspertem ale stawiam ,że to komenda na Mokotowie w warszawie na Malczewskiego (przy basenie warszawiance na puławskiej). Nie pytajcie skąd poznałem.

Po pierwsze, kogo to obchodzi, po drugie, chwalisz czy się żalisz? :kawa:

yunius

2014-07-19, 09:20
Wystawianie mandatu za przechodzenie o tej godzinie w momencie kiedy natężenie ruchu jest bardzo małe to jest paranoja. Nic nie jedzie, nie stwarza zagrożenia dla siebie, ani prowadzących pojazdami. Oni nie pilnują w takim przypadku bezpieczeństwa, lecz swojej premii. To są sępy.

sqn2142

2014-07-19, 09:37
przeciez laski lubia ch*jow

niemaniczego

2014-07-19, 09:52
Pałą w łeb, izba potem 48 i od razu przypomni sobie adres gdzie go szukać oraz numer tel. Policja sama się ośmiesza.

Tassadar

2014-07-19, 10:03
Uważam że za cwaniakowanie podczas zatrzymania z miejsca powinno być jakieś 24/48 za utrudnianie. Kto ma k***a obowiązek droczyć się z jakimś debilem. Może akurat idąc ulicą ci policjanci mogli by kogoś uratować, cokolwiek zamiast marnować czas na to zero które za 10 lat najgłośniej będzie krzyczało że Polska ch*jowy kraj roboty nie ma itp.

flyzupan

2014-07-19, 10:14
bez skarpetek jebłem

sz...........r9

2014-07-19, 10:23
W nocy, zero ruchu, a oni zatrzymują przechodniów za czerwone światło. Istne sk***ysyństwo. Nienawidze tej pie**olonej Polski. zaraz po ciapatych, murzynach i cyganach, polaczki to największe kurestwo. Najgorsi pracodawcy za granicą to polaczki, nikt ciebie tak nie wydoi jak polaczek. Wystarczy spojrzeć dookoła. Ja daleko szukać nie muszę. Sąsiedzi, doniosą k***a wszystko, nawet że pies ma za krótki łancuch. Jak coś robie za domem to k***y przychodzą podpatrzeć co robie, za każdym razem.

Sorry musiałem to z siebie wyrzucić. Skończyć studia i albo stąd sp***alać, albo czekać na Korwina

killerZeWsi

2014-07-19, 10:50
Dlatego mam w głębokim poważaniu wszystkie przepisy ruchu drogowego, pie**olone pedały z drogówki mnie nauczyły, że się nie opłaca, bo i tak dopie**olą cię w miejscu gdzie (tak jak tutaj) nie stwarzasz żadnego zagrożenia itd. itp. tylko po prostu postępujesz logicznie - chociażby nie depczesz ze 100 do 50 z hamulcem w podłodze...

barann

2014-07-19, 10:53
I ch*j że jest późno, ch*j że nie stwarzał zagrożenia. Złamał prawo.

szwagier9, nienawidzisz pie**olonej Polski, to wypie**alaj i nie wracaj, bo Cię tu nikt nie chce. No ja pie**ole. Dlaczego "polaczki" za granicą to takie ch*je? Bo w większości właśnie takie ciule wyjeżdżają, a patrioci zostają budować lepszy kraj. k***a, narzekać to każdy potrafi, ale już pie**olone czekanie paru sekund na zielone światło przerasta możliwości "polaczków". Wyobraź sobie, że ja ZAWSZE czekam na zielone, bo takie jest prawo i akurat ten kawałek prawa wydaje się być sensowny. A nawet jakby był ch*jowy to też bym czekał. Jedyne co mógłbym zrobić, to dążyć do zmiany ch*jowego prawa.

k***a studia i sp***alać... Nie czekaj, po filologii i tak dostaniesz pracę jedynie w Maku, a tam Ci się ta wiedza nie przyda.

Ale bólu dupy dostałem... Idę posmarować.

kir3k

2014-07-19, 10:55
Wy jestescie zj***ni??? czerowne to czerwone !!! stoisz i ch*j. oni sa od egzekwowania prawa i to jest ich praca. Jak masz jakis problem to napisz do urzedu miasta zeby swiatła wyłączali w nocy na nieruchliwych ulicach a z tego co widziałem to byłą w ch*j główna ulica. a w nocy lubią zapie**alac samochodami wiec moze Cie cos jebnać. nie raz widziałem dwa samochody na całe miasto ale akurat musiały sie zderzyć

adam10147

2014-07-19, 10:56
Wy wszyscy tam myślicie że oni naprawdę by ich zatrzymali o 2 w nocy? Zwykła pokazówka dla telewizji, co najwyżej mógłby w normalnej sytuacji pokazać palcem a wy już łyknęliście wszystko jak te pelikany.

kupus

2014-07-19, 11:01
barann napisał/a:

I ch*j że jest późno, ch*j że nie stwarzał zagrożenia. Złamał prawo.



Rozumiem, że oficjalnie nie można na czerwonym przechodzić, no ale w takich sytuacjach gdy nie utrudnia się ruchu itp powinni chociaż pouczyć, a nie wlepiać mandaty jak leci... Nie jestem żadnym JP, i szanuje zawód policjanta i nawet sam chciałem do policji iść, ale jak widzę, że za taka błahostkę już trzeba wlepiać mandat, bo tak karzą zwierzchnicy albo mimo tylu etapów, przez które trzeba przejść i tak w policji trafiają się idioci, z którymi później trzeba będzie użerać, to naprawdę mi się powoli odechciewa tam pracować...