18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poszedł na pewniaka

naitsyrk • 2022-07-12, 16:49
I wielce k***a zaskoczony zaistniałą sytuacją...


krasnal_hałabała

2022-07-13, 06:35
Bul_od_bytu napisał/a:

Jak to się mówi: He brought fists into a knife fight
Kiedyś widziałem podobną sytuację przy starym stadionie X-lecia, niestety bez trupa. Naj***ny gość zaczepiał na przystanku Wietnamkę a potem jej męża. Zanim nawet zdążyłem się dobrze przyjrzeć to mały kitajec wyciągnął skądś taką 0.5 metrową maczetę i już przy tym gościu na odległość taką, że mógł mu spojrzeć przez oczy w duszę. Typ obsrany w jednej chwili i już tam przeprasza itd. Akcja jak z filmów z Jackie Chanem. Z tymi małymi k***iami to lepiej uważać bo łapki i postura może mikre, ale zawsze jakiś sprzęt mają pod ręką.



k***a, laser w dupie, jak Kutonapletes.

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-07-13, 09:53
Zobaczcie to 00:10 jest 21 stopni, a ten brudas w kurtce zimowej XD Poj***na akcja normalnie

jessjess

2022-07-13, 12:39
MMA BJJ sreki karateki a na ulicy i tak gościu z kozikie daje radę większemu kolesiowi

Policeman

2022-07-13, 17:06
Obrazu cudownego "zachodniego" świata dopełnia ta białą c*pka w obcisłych portkach w pedalskim biegu by pomóc dindusowi, który gdyby mógł, to by wyj***ł mu przed śmiercią ze 3 kosy w żebra, ot tak dla zabawy.

Gemon

2022-07-13, 19:55
No cóż, stazy na szyję stazy nie założysz.

gordoon

2022-07-13, 20:13
Poradnik jak szybko stracić życie

bartosz121

2022-07-13, 21:26
k***a, ale go zniszczył. Oprócz serca i wstępowej trafił w miejsce gdzie człowiek najszybciej pada. Idealnie wbił się we wspólną lewą i po prostu nie było szans, choćby medycy pojawili się tam szybciej niż policja w Cyberpunku. Ale trzeba być ostro naćpanym, żeby zdecydować się na szarżę na nożownika. Jakbym zobaczył nóż to albo szybciutko sp***alam, albo najpierw oddaję cały hajs i telefon, a później szybciutko sp***alam. Goście bez sensu szukali problemów, a ofiara to już albo kompletnie naćpany/nabity, albo jego ośrodek walki i ucieczki jeszcze się od czasu pobytu w macicy nie rozwinął, w co akurat trudno mi uwierzyć, bo nawet sp***olone umysłowo małpy mają to zaprogramowane. :shock:

poed3

2022-07-14, 22:41
Kamerzysta prawie pierwsza klasa. Wychwycił co najważniejsze i na tym się skupił, szkoda że tak szybko wyłączył. Wróżę karierę w Animal Planet.

korskidegenerat

2022-07-15, 00:39
~VeIture napisał/a:

Ja pie**olę. Teraz jesteś a za chwilę już ciebie nie ma. Masz jakieś 30 sekund na zastanawianie się czy to co się dzieje to prawda czy nie zanim światła zgasną.
Przesrane. Dlatego najlepszą samoobroną jest po prostu unikanie konfliktów na ulicy a nie pchanie się do typa z nożem, szczególnie, że ten się wycofywał więc wystarczyło dosłownie nic nie robić i stać w miejscu.
No miał mniej więcej tyle czasu na przemyślenie tego co my na napisanie komentarza.



Tylko że niektórzy Veltuś nie czują życia dopóki nie poczują aż odchodzi.

Xs...........33

2022-07-15, 01:45
~VeIture napisał/a:

Ja pie**olę. Teraz jesteś a za chwilę już ciebie nie ma. Masz jakieś 30 sekund na zastanawianie się czy to co się dzieje to prawda czy nie zanim światła zgasną.
Przesrane. Dlatego najlepszą samoobroną jest po prostu unikanie konfliktów na ulicy a nie pchanie się do typa z nożem, szczególnie, że ten się wycofywał więc wystarczyło dosłownie nic nie robić i stać w miejscu.
No miał mniej więcej tyle czasu na przemyślenie tego co my na napisanie komentarza.



Słuchajcie kuternogi, dobrze gada!

021ku

2022-07-15, 10:29
Tak realnie wygląda walka z nożownikiem, a nie jak te brodate p*zdy ubrane w kamuflaże od helikona, pokazują. Jeden strzał, 7s i dobranoc.