18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poszedł na pewniaka

naitsyrk • 2022-07-12, 16:49
I wielce k***a zaskoczony zaistniałą sytuacją...


ktototakianunaki

2022-07-12, 17:56
ciezko powiedziec o co poszlo i kto mial racje. natomiast bedac w skorze nozownika. gosciu nie byl atakujacym raczej nie chcial sie bic unikal konfrontacji odchodzil. tamci go atakowali. czy zrobil dobrze? uwazam ze gdyby mu tym nozem wyj***l w brzuch to ciagle moglby byc w opalach i miec skakane po glowie. w sumie ja tutaj nie mam nic do nozownika. a to ze w ogole mial noz w kieszeni czyni go przestepca? gdybym mieszkal w jakims murzynowie to kosa w kieszeni bylaby pewnie jedna z kilka broni w razie czego.a co do dzgnietego typa. mysle ze go nauczyli kultury i juz nie bedzie atakowac ludzi. piekna akcja.

ch*j po obejrzeniu jeszcze raz jednak zmieniam zdanie. ch*j chcial sie napierniczac z nozem. dac mu krzeslo elektryczne czy cos.

ad3k77

2022-07-12, 18:17
ktototakianunaki napisał/a:

ciezko powiedziec o co poszlo i kto mial racje. natomiast bedac w skorze nozownika. gosciu nie byl atakujacym raczej nie chcial sie bic unikal konfrontacji odchodzil. tamci go atakowali. czy zrobil dobrze? uwazam ze gdyby mu tym nozem wyj***l w brzuch to ciagle moglby byc w opalach i miec skakane po glowie. w sumie ja tutaj nie mam nic do nozownika. a to ze w ogole mial noz w kieszeni czyni go przestepca? gdybym mieszkal w jakims murzynowie to kosa w kieszeni bylaby pewnie jedna z kilka broni w razie czego.a co do dzgnietego typa. mysle ze go nauczyli kultury i juz nie bedzie atakowac ludzi. piekna akcja.
ch*j po obejrzeniu jeszcze raz jednak zmieniam zdanie. ch*j chcial sie napierniczac z nozem. dac mu krzeslo elektryczne czy cos.



Dokładnie. Mnie już dawno temu zaatakowali w polskim nadmorskim bulwarze. Dostałem nożem w tętnicę udową. To uczucie jak spada ci ciśnienie krwi w ciele jest przerażające. Po paru sekundach już wiesz co się święci. Dobrze, że mnie znajomi "podwiązali" i obudziłem się w szpitalu, chirurg twierdził, że niewiele brakowało. Od tamtego czasu unikam każdego debila z nożem, chociażbym miał gnata w ręku.

Baldzi

2022-07-12, 18:32
Ten dźwięk lejącej się krwi na podłogę :lol:

jan0sik1

2022-07-12, 18:58
Zabronić dostępu do noży. Proste, przecież to nóż zabija.

Dlatego kurfa powinniśmy miec normalny dostęp do broni. Debile i tak nie będą jej mogli kupić a normalnym ludziom się przyda.

ElPieso

2022-07-12, 19:00
donkapusta napisał/a:

10 s od dźgnięcia do upadku. Oby zdążył przeprosić Boga i się pojednać. Na nic więcej czasu nie było.
tu 10 s.



Kogo?
Religie to syf i w sumie niektórych wyznawców się powinno szlachtować, w odwecie...

kulawiec

2022-07-12, 19:04
Do nożownika należy startować wyłącznie jeśli posiada się szablę, dobrą, metalową pałę, albo jest się odzianym w zbroję.
Ewentualnie można rozjechać autem lub zastrzelić z daleka.

silwerbalk

2022-07-12, 19:13
Nawet ja wiem że małpki chodzą z motylkami i mam 50 na 50 że ch*j ma go w kieszeni i nie zawacha się go użyć :roll: ...i centralnie w gardło k***a ciekawe ile tak stał

Bul_od_bytu

2022-07-12, 19:16
Jak to się mówi: He brought fists into a knife fight :D
Kiedyś widziałem podobną sytuację przy starym stadionie X-lecia, niestety bez trupa. Naj***ny gość zaczepiał na przystanku Wietnamkę a potem jej męża. Zanim nawet zdążyłem się dobrze przyjrzeć to mały kitajec wyciągnął skądś taką 0.5 metrową maczetę i już przy tym gościu na odległość taką, że mógł mu spojrzeć przez oczy w duszę. Typ obsrany w jednej chwili i już tam przeprasza itd. Akcja jak z filmów z Jackie Chanem. Z tymi małymi k***iami to lepiej uważać bo łapki i postura może mikre, ale zawsze jakiś sprzęt mają pod ręką.

mazga50

2022-07-12, 19:20
Pitok napisał/a:

Wystarczy unikać murzynów i innych brudasów. Antidotum na takich jest ołów.



Przy czym aplikować tabletki ołowiane z odległości minimum 2m. Żeby się krwią smolucha nie upaprać.

brytnick

2022-07-12, 19:26
Cięcie 1 klasa ale nadzial sie jak dasilvy na ploty okradając domy

gnojek23

2022-07-12, 19:28
to w Australii.. nie mogę linka wysłać Young man dies after being stabbed at Brisbane train station

zebra2008

2022-07-12, 20:17
z kosą niw wygrasz na pięsci