18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postrzelenie kobiety - Akcja Kapitol

CrazyEdek • 2021-01-06, 22:31
Zwolenniczka Trumpa.


pi...........gi

2021-01-07, 13:26
Gooral2137 napisał/a:

Nie no tak oczywiście, jak PiS ustawia państwo pod swoją modłę, łamie prawo i ma wyj***ne na demokratyczne procedury legislacyjne to oczywiście agresorem są przeklęte lewaki, które przechodzą do ostrzejszych prób presji na rządzie po nieudanych próbach pokojowych, no ale czego innego się mogłem po tobie spodziewać, zanegowałbyś nawet to jakby Kaczyński ci matkę zabił, bo by to do twojego światopoglądu nie pasowało. Po prostu czerpiesz z faktu tego że rządzi PiS jakieś niezrozumiałe dla mnie korzyści i z tego powodu wszystkie fakty wskazujące na to, że to j***na mafia wypierasz lub usprawiedliwiasz w jakiś pogmatwany sposób.
Jak konkubinę facet napie**ala, a ona i tak go broni, bo przecież pieniądze do domu przynosi i w ogóle jest taki męski i nikt na osiedlu mu nie podskoczy,, to się to nazywa syndrom sztokholmski.



Trochę więcej obiektywizmu radzę na przyszłość bo świat ma trochę szerszą perspektywę niż twoja.

Gooral2137

2021-01-07, 13:27
piesbeznogi napisał/a:

A to dla równowagi. Jak czarni rasiści i terroryści z antify palili miasta i napadali na ludzi to media milczały albo przekonywały, że to w imię wolności czy walki z rasizmem. A teraz jak garstka zwolenników Trumpa wdarła się do kapitolu to media robią aferę jakby był zamach stanu.



Które media? Wszystkie jak leci, czy tylko niektóre? Bo jeśli część mediów amerykańskich tak robiła, no to co się dziwisz, w końcu mają wolność słowa i wolność mediów, takie dziwne to dla ciebie? Chciałbyś zmusić media, żeby mówiły to co ty byś chciał usłyszeć prawda? Już wiem czemu na PiS głosujesz.

pi...........gi

2021-01-07, 13:28
Gooral2137 napisał/a:

Które media? Wszystkie jak leci, czy tylko niektóre? Bo jeśli część mediów amerykańskich tak robiła, no to co się dziwisz, w końcu mają wolność słowa i wolność mediów, takie dziwne to dla ciebie? Chciałbyś zmusić media, żeby mówiły to co ty byś chciał usłyszeć prawda? Już wiem czemu na PiS głosujesz.



A widziałeś moją kartę wyborczą, że tak piszesz? XD

Gooral2137

2021-01-07, 13:31
piesbeznogi napisał/a:

Trochę więcej obiektywizmu radzę na przyszłość bo świat ma trochę szerszą perspektywę niż twoja.



Obiektywizm polega na tym, że przyjmuję rzeczy takimi, jakimi są a nie że rozpatruję twój durny światopogląd w jakiejś sprawie. Jeżeli eksperci od prawa i politologii w zdecydowanej większości uznają, że PiS rozpie**ala państwo i łamie prawo i pokazują na to dowody - to znaczy, że PiS rozpie**ala państwo i łamie prawo, bo to jest kwestia faktów, a nie tego czy ci się to podoba akurat czy nie.

pi...........gi

2021-01-07, 13:32
Gooral2137 napisał/a:

Obiektywizm polega na tym, że przyjmuję rzeczy takimi, jakimi są a nie że rozpatruję twój durny światopogląd w jakiejś sprawie. Jeżeli eksperci od prawa i politologii w zdecydowanej większości uznają, że PiS rozpie**ala państwo i łamie prawo i pokazują na to dowody - to znaczy, że PiS rozpie**ala państwo i łamie prawo, bo to jest kwestia faktów, a nie tego czy ci się to podoba akurat czy nie.



Spoko i tak możemy skończyć.

Gooral2137

2021-01-07, 13:33
piesbeznogi napisał/a:

A widziałeś moją kartę wyborczą, że tak piszesz? XD



Nie muszę jej widzieć, jakbyś głosował na cokolwiek innego to byś nie wybielał partii która łamie prawo.
Istnieje cień szansy że ewentualnie głosowałeś na konfę.

pi...........gi

2021-01-07, 13:34
Gooral2137 napisał/a:

Nie muszę jej widzieć, jakbyś głosował na cokolwiek innego to byś nie wybielał partii która łamie prawo.
Istnieje cień szansy że ewentualnie głosowałeś na konfę.



No to jak się bawimy w jasnowidza to ja wiem na kogo ty głosowałeś xD

andrzejrobert75

2021-01-07, 13:37
saves napisał/a:

No proszę... Ale do czarnuszków tak nie strzelali, gdy ci rabowali i palili.



Nie czarnuszków tylko afrykanów,a nie strzelali bo w slusznej sprawie wynosili telewizory.

Ca...........on

2021-01-07, 14:04
Tak wszyscy się pięknie przerzucacie gówno wartymi argumentami, a tymczasem Nancy Pelosi już przegłosowała wczoraj regulamin , który po raz pierwszy od 100 lat uniemożliwia opozycji zgłaszanie poprawek do ustaw przed ich głosowaniem. Oznacza to, że demokraci będą mogli głosować nad ustawami, kompletnie zamykając usta przeciwnikom, mimo że mają ledwo-ledwo 51%.

W ciągu 4 lat powstanie światowy rząd, zobaczycie. Międzynarodówka komunistyczna musi to zrobić, bo to dla nich ostatni dzwonek. Kolejnej szansy mieć nie będą.

0___0

2021-01-07, 14:14



rocaa

2021-01-07, 15:11
USA wlasnie samo sobie obcięło jaja przecież caly swiat sie z tego śmieje takie wojaki rozpie**alające terrorystów w wielu zakątkach swiata takie wojaki wprowadzające demokracje w roznych krajach taka potega i co sie okazuje? ze okładka nie przedstawia wartości książki Stany Zjednoczone obecnie są najsłabsze w swojej historii zdemoralizowane i rozleniwione chcą czy nie chcą paleczke przywódców świata beda musieli przekazać chinom

GerardBacher

2021-01-07, 15:58
htp napisał/a:

Dla mnie PiS to (narodowi) socjaliści, z komunistycznym odchyleniem - każdemu wg jego potrzeb dać za darmo. Nie obrażaj ludzi o prawicowych przekonaniach, porównując ich do pisowców.



Nie obrażaj narodowych socjalistów, PiS nie ma z nimi nic wspólnego. To kato - faszyzm

superslavo

2021-01-07, 16:11
pazuzu napisał/a:

Pewnie to samo zrobią pisdzielce jak u nas przegrają wybory



Najman???

ququa

2021-01-07, 16:18
Niezwyciężony napisał/a:

Jeden atencjusz nie zmienia faktu że jesteście bandą frajerów
I jeszcze gdzie tu masz dowód że jest antifiazem prowokującym na prawackich zadymach a nie prawackim ścierwem prowokującym na BLM ?




dostałes orgazmu ???? czy dopiero dochodzisz


Ni...........ny

2021-01-07, 16:35
ququa napisał/a:

dostałes orgazmu ???? czy dopiero dochodzisz



A co cię to obchodzi pedale ?