18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postrzelenie kobiety - Akcja Kapitol

CrazyEdek • 2021-01-06, 22:31
Zwolenniczka Trumpa.


konradkonradkonrad

2021-01-07, 08:59
nazywanie PiSu prawicą to jak nazwanie tranzystora kobietą :mrgreen:

betonowy_krokiet

2021-01-07, 09:05
GerardBacher napisał/a:

@betonowy_krokiet PiS to nie prawica durniu napinaczu




konradkonradkonrad napisał/a:

nazywanie PiSu prawicą to jak nazwanie tranzystora kobietą



Pokażcie mi niewykształcone prostaki gdzie w mojej wypowiedzi napisałem, że PiS to prawica?

bercisko

2021-01-07, 09:14
Jestem umiarkowanym zwolennikiem Trumpa, lecz jeśli to jego wina to niech ginie.
Masa ludzi protestowała przed Kapitolem. Wystarczyła iskra i wszyscy polecieli jedni za drugimi jak barany.
Podstawowe pytanie brzmi kto był tą iskrą? Czy pijane Rednecki z południa czy kilku cwaniaków z Antify. Tłumem łatwo sie kieruje i zapewnia anonimowość.

mackuu

2021-01-07, 09:34
"Szef waszyngtońskiej policji Robert Contee poinformował o śmierci kolejnych trzech osób - dwóch mężczyzn i kobiety - w związku z środowymi zamieszkami na Kapitolu."
Trump się wizerunkowo z tego nigdy nie pozbiera, a republikanom zajmie to raczej dłużej niż jedną kadencję. Dobrze, że Trump ma chociaż wsparcie w Polsce od artystów dobrej zmiany:
(Uwaga, żenadometr wyjebuje i odzobaczyć się nie da)


ProVVe

2021-01-07, 10:13
betonowy_krokiet napisał/a:

Pokażcie mi niewykształcone prostaki gdzie w mojej wypowiedzi napisałem, że PiS to prawica?



Jesteś j***nym kretynem skoro nie widzisz co piszesz (podpowiem ci, ze zestawienie w tym co napisałeś sugeruje jednoznacznie za kogo uważasz pis...). Ale od skrajnej lewatywy czy fanatycznej prawicy nie można wymagać posiadania rozumu... Chociaz minimum honoru żeby przyznać się do swoich slow, ale na to trzeba być mężczyzna

pi...........gi

2021-01-07, 10:34
pazuzu napisał/a:

Pewnie to samo zrobią pisdzielce jak u nas przegrają wybory



Patrząc na to się dzieje w Polsce to można się spodziewać, że przeciwnicy PiS tak się zachowają jak im się nie uda wygrać

betonowy_krokiet napisał/a:

Piękny widok! To samo czeka prawackie k***y w PL. Koniec PiSlamu zbliża się wielkimi krokami.



A co Ci tak w tej prawicy przeszkadza?

lansnaskary

2021-01-07, 10:38
@rocaa

dokładnie takie same miałem przypuszczenia. sytuacja od czapy, żeby ot tak plebs się wpie**olił na kapitol po 4k golda.
gdzie ochrona? przecież ten obiekt jest strzeżony lepiej, niż granice Polski. postrzelona kobieta jest niczym w porównaniu ze zgruzowaniem dwóch jebitnych wież, ale dodaje do wiarygodności +0,5. podejrzewałem, że wpuścili grupę lewaków którzy dla dobra sprawy chwilowo mianowali się republikanami - ciekawe, zaburzenia osobowości, płci oraz poglądów dla krotochwili - po czym wielka awantura. Zwolennicy trumpa demolują kapitol, takie z nich dzikusy.

poj***ne akcje dzieją się na tym wspaniałym świecie

betonowy_krokiet

2021-01-07, 10:42
piesbeznogi napisał/a:

Patrząc na to się dzieje w Polsce to można się spodziewać, że przeciwnicy PiS tak się zachowają jak im się nie uda wygrać



Srogo się mylisz, to prawackie, narodowe ścierwa zdążyły już spalić mieszkanie w trakcie swojej "pokojowej" manifestacji lub też zamordować Pawłowicza. Co przeszkadza w prawicy? To samo co prawicy w lewicy.

Ni...........ny

2021-01-07, 10:46
lansnaskary napisał/a:

dokładnie takie same miałem przypuszczenia. sytuacja od czapy, żeby ot tak plebs się wpie**olił na kapitol po 4k golda.
gdzie ochrona? przecież ten obiekt jest strzeżony lepiej, niż granice Polski. postrzelona kobieta jest niczym w porównaniu ze zgruzowaniem dwóch jebitnych wież, ale dodaje do wiarygodności +0,5. podejrzewałem, że wpuścili grupę lewaków którzy dla dobra sprawy chwilowo mianowali się republikanami - ciekawe, zaburzenia osobowości, płci oraz poglądów dla krotochwili - po czym wielka awantura. Zwolennicy trumpa demolują kapitol, takie z nich dzikusy.

poj***ne akcje dzieją się na tym wspaniałym świecie



Jak już pisałem, jeżeli tak jest to znaczy że jesteście żałosnymi frajerami. A geniusze z antify zamiast się z wami szarpać, napie**alają was matoły pałami policjantów. Prowokują, sp***alają a prawactwo obskakuje wpie**ol. No k***a genialne :ciasteczkowy:

konradkonradkonrad

2021-01-07, 10:57
protesty BLM gdzie palą i plądrują pół miasta biją i zabijają białych bo są biali TELEWIZJA POAKZUJE BLM JAKO BOCHATERÓW

obywatele weszli do tak jak by sejmu by pokazać niezadowolenie z braku jakichkolwiek działań wyjaśniających całe zamieszanie z fałszerstwem w wyborach TELEWIZJA POKAZUJE TO JAKO ANARHIE :mrgreen:

htp

2021-01-07, 11:01
betonowy_krokiet napisał/a:

Piękny widok! To samo czeka prawackie k***y w PL. Koniec PiSlamu zbliża się wielkimi krokami.



Dla mnie PiS to (narodowi) socjaliści, z komunistycznym odchyleniem - każdemu wg jego potrzeb dać za darmo. Nie obrażaj ludzi o prawicowych przekonaniach, porównując ich do pisowców.

Kosnik1

2021-01-07, 11:05
saves napisał/a:

No proszę... Ale do czarnuszków tak nie strzelali, gdy ci rabowali i palili.



Ale Ty jesteś k***a głupi...

pi...........gi

2021-01-07, 11:23
betonowy_krokiet napisał/a:

Srogo się mylisz, to prawackie, narodowe ścierwa zdążyły już spalić mieszkanie w trakcie swojej "pokojowej" manifestacji lub też zamordować Pawłowicza. Co przeszkadza w prawicy? To samo co prawicy w lewicy.



Ok, czyli nie napiszesz co Ci przeszkadza w prawicy.

betonowy_krokiet napisał/a:

Srogo się mylisz, to prawackie, narodowe ścierwa zdążyły już spalić mieszkanie w trakcie swojej "pokojowej" manifestacji lub też zamordować Pawłowicza. Co przeszkadza w prawicy? To samo co prawicy w lewicy.



A co do tego czy się mylę to nie. To przeciwnycy PiS w ostatnich latach pokazują, że idą w stronę siłowych rozwiązań. Okupacja sejmu, uniemożliwienie wyjazdu posłów z sejmu - to za ich sprawą do dzisiaj do okoła sejmu są barierki, ataki na policjantów w czasie demonstracji, ataki na policjantów w czasie prowadzenia czynności, ataki na wolontariuszy organizacji pro life, ataki na kościół-to za ich sprawą w Warszawie trzeba było ochraniać obiekty sakralne, uniemożliwienie pracy polskich sądów.

Także można się licytować. Ja w Polsce widzę, że to przeciwnycy partii rządzącej pokazują, że jeśli nie wygrają to będą chcieli zrobić to siłą A w razie reakcji władzy będą kreować się na ofiary.

betonowy_krokiet napisał/a:

Srogo się mylisz, to prawackie, narodowe ścierwa zdążyły już spalić mieszkanie w trakcie swojej "pokojowej" manifestacji lub też zamordować Pawłowicza. Co przeszkadza w prawicy? To samo co prawicy w lewicy.



A co do zachowań na marszu to jak najbardziej należy potępiać takie incydenty. Co oczywiście ruch narodowy i prawica zrobiła w przeciwieństwie do swoich oponentów politycznych którzy zachęcają do fizycznych ataków na swoich przeciwników.

Nie wiem jak śmierć Adamowicz połączyć z Polską prawicą więc dalej nie będę ciągnął tego tematu.

pajdaq

2021-01-07, 11:30
Piękne rozpoczęcie dnia :)

Exterminator

2021-01-07, 11:42
saves napisał/a:

No proszę... Ale do czarnuszków tak nie strzelali, gdy ci rabowali i palili.



A najciekawsze jest to że teraz BLM twierdzi że ich właśnie ostro potraktowano....Policjanci byli na kolanach przed nimi a ci twierdzą że ich pacyfikowano. Ale niestety to działa bo większość ma krótka pamięć. Albo to się autentycznie rozkręci do wojny domowej na pełna skalę albo USA jakie znamy zmieni się w klon UE