18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postrzelenie kobiety - Akcja Kapitol

CrazyEdek • 2021-01-06, 22:31
Zwolenniczka Trumpa.


Kurde26

2021-01-07, 18:30
BigBertha napisał/a:

ch*j murzyński tam był co najwyżej, a nie oszustwo wyborcze. Zwykłe kwiki przegranego Trumpstera, jego zwolenników i partii politycznej do której Trump należy. U nas w Polaczkowym zadupiu po przegranej imbecyla Trzaskowskiego pomioty też kwiczały, że wybory sfałszowane....



Chyba nie wiesz o czym mówisz. W to byli zamieszani sędziowie, ich odpowiednik Sasina i jeszcze parę znaczących osób. Więc nie pie**ol i nie porównuj przegranej Czaskoskiego i pie**olenia jego kolegów do tego co odj***ł Bajden (nie pamiętam jak się pisze i w ch*ju mam) a w zasadzie ludzie, którzy za nim stoją. To jest zdemenciały starzec, który jest tylko twarzą a myślę że za nim stoi niezły cwaniak i będzie sterował nim z tylnego fotela.

PieronJasnySzlag

2021-01-07, 19:11
Gooral2137 napisał/a:


I ty się k***a dziwisz że u nas ludzie stosują przemoc, skoro z pisdzielcami się nie da normalnie rozmawiać.
1. Okupacja sejmu była właśnie dlatego że te k***y nie wiedzą na czym polega demokracja i myślą, że jak mają więkoszość parlamentarną to mogą mieć wyj***ne na zdanie 50% społeczeństwa. Inaczej się z nimi nie da gadać.
2. Ataki na policjantów w czasie demonstracji? Aaa, masz na myśli samoobronę przed pisowskimi tajniakami z pałkami teleskopowymi?
3. Ataki na wolontariuszy organizacji pro-life? Masz na myśli blokowanie samochodu i zamazywanie sprejem plandeki, gdyż j***na policja mimo wielokrotnych wyroków sądu zakazujących jeżdżenia z grafikami przedstawiającymi dżem z płodów nawet nie przyjeżdża na miejsce nie mówiąc o przyjęciu zgłoszenia?
4. Ataki na kościół? Masz na myśli namalowanie piorunów na płocie kilku kościołów? Zmasowane ataki na kościoły xD
Cytując Marcina Najmana „Tu nikogo nie ma”.


Nie rób k***y z logiki. Nie masz pojęcia na czym polega demokracja a jedynie prubujesz usprawiedliwiać swój antyPISowski światopogląd. Nie, nie jesteś obiektywny i sam doskonale to wiesz.

AD.3 Nie. Mam na myśli pobicie i ganianie z nożem gościa z pro-life. Jeśli dla ciebie tak powinno się załatwiać ideologiczne spory to jesteś na poziomie zwykłego dindu nuffina.

Wiewór

2021-01-07, 22:52
BigBertha napisał/a:

ch*j murzyński tam był co najwyżej, a nie oszustwo wyborcze. Zwykłe kwiki przegranego Trumpstera, jego zwolenników i partii politycznej do której Trump należy. U nas w Polaczkowym zadupiu po przegranej imbecyla Trzaskowskiego pomioty też kwiczały, że wybory sfałszowane....



Różnica jest taka że w USA nikt wyborów nie sfałszował poza Trumpem którego ziomuś Putin próbował mu pomóc przez neta i wpłynąć na wynik glosowania. Ciekawe że Trump nie pozwolił wyjaśnić tej sprawy nie?
W Polsce wybory były nieuczciwe, nie powszechne, nie dostępne i PiS dosypał głosów na Dude jak się zorientowali że przegrał. Wszyscy o tym wiedza. Po to w końcu przejęli władzę w sądach. Żeby nigdy więcej nie przegrać wyborów

Żałuję że zabili tak mało trampkowych podludzi.

Ghost39

2021-01-08, 01:06
GerardBacher napisał/a:

Nie obrażaj narodowych socjalistów, PiS nie ma z nimi nic wspólnego. To kato - faszyzm



Ty! Nie obrażaj faszyzmu!

I Tak mam będę w was ludzików w komentarzach. Szczególnie tych "usprawiedliwiających" pseudo protesty jednej i drugiej strony. Szczególnie tych brananów co tak bronili protestów przed PiSem okupacji sejmu i tak dalej. Jeśli jesteś poplecznikiem przemocy i gwałtu to znak że ch*ja a nie dorosłeś do demokracji. Tobie krowy szczać prowadzić.

Ile jeszcze historii potrzeba, by udowodnić że rewolucje jedynie przyniosły rzeki krwi, a obecnie są praktycznie zbyteczne i to jeszcze w kraju, gdzie głosem większości możesz zmienić władze. Co do zarzutu jakiegoś cepa tak tępogłowego, że ustawa unijna tego nie przewiduje. WYGRALI WYBORY I MAJĄ WIEKSZOŚĆ. MOGĄ NA WAS(opozycje) LAĆ CIEPŁYM MOCZEM BO MAJĄ WIĘKSZOŚĆ. NA TYM OPIERA SIĘ DEMOKRACJA - RZĄDY WIĘKSZOŚCI. Pozwól, że nawet znaczenie słowa Ci przytoczę Demos - Lud, Kratos - władza Rządy ludu. Większość mają jak się nie podoba to kartka w dłoni i za 4 lata opozycja może wygrać największa beka - Policja na którą tak teraz plujecie wtedy będzie wam tyłki chronić przed debilami.

lukaszow17

2021-01-09, 22:54
chorym napisał/a:

''Tłumy zebrały się w Waszyngtonie, by protestować przeciwko przegranej Donalda Trumpa. Podczas przemówienia przed Białym Domem odchodzący prezydent USA ogłosił, że to on wygrał wybory na prezydenta i ma twarde dowody na oszustwa. Trwają protesty z udziałem tysięcy osób.
Tłum wdarł się do Kapitolu, gdzie doszło do starć z policją. Doszło do postrzelenia kobiety, która znajduje się w stanie krytycznym.''
masz bo ta ameba nawet opisu nie potrafi dać



Dziękuję,