18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

Ra...........og

2010-07-03, 16:21
_XaL_, i może frytki do tego?

not_NULL

2010-07-03, 17:32
Cthulhu, Jeśli chodzi o usuwanie trupów, to chyba nic złego?

A odnośnie dodania 'ilości wyświetlanych wątków' nie widzę w tym nic złego. Na kilku forach na których również się udzielam jest zastosowany taki patent (tez na phpbb by przemo) i nikt nie narzeka.

Ale to tylko sugestia, a nie wymóg.

Scarlet

2010-07-03, 20:07
Cytat:

Jeśli chodzi o usuwanie trupów, to chyba nic złego?



nie ma w tym nic złego, ale nie masz większych problemów? ;)

ferro

2010-07-07, 15:26
a ja tak troche z innej beczki ;) - czy komus oprocz mi strasznie rozciaga i glowna i poczekalnie? Bo forum dziala prawidlowo.

~Vuko

2010-07-07, 15:33
ferro napisał/a:

a ja tak troche z innej beczki ;) - czy komus oprocz mi strasznie rozciaga i glowna i poczekalnie? Bo forum dziala prawidlowo.


Jak ładuje poczekalnie i główną to zdjęcia najpierw są w maxymalnych rozmiarach a dopiero później się zmniejszają. A czemu to nie wiem.

Lord of Suffering

2010-07-07, 15:34
Ja mam rozciągniętą główną bo jakiś zjeb nie potrafi wstawić entera między wstawkami

ferro

2010-07-07, 16:07
@Gawith racja ale u mnie to raczej przeoczenie - tzn. Lord juz odpowiedzial :)

Najpierw w poczekalni sie zj***lo bo tam byl jego temat a potem golwna ;)

@Lord thx, bo myslalem ze cos mi sie w przegladarce zwalilo.

if...........yt

2010-07-08, 08:31
miedziak napisał/a:

W związku z czym chciał bym prosić o jakąś możliwość/opcję w pisaniu postów aby się one nie złączały.


popieram ale nie we wszystkich przypadkach, można było by dodać taki "pstryczek" o treści np. Scal z ostatnim lub coś o podobnej treści.

miedziak

2010-07-08, 22:33
no w sumie racja, bo na pewno by się znalazła masa krzykaczy którzy pisali by wuchtę postów o takiej samej treści albo o podobnej, szczególnie w jakiś drażliwych tematach . Chyba jednak lepiej prosić o komentarz na spamboxie

Vr...........in

2010-07-09, 08:48
Z mojej strony propozycja żeby dział troo zmienić na kartony.tv
I można było tam wrzucać wszystko co na 4funTv od tego Troo po kapitana bombę po misia co wali bro.

not_NULL

2010-07-12, 15:50
Proponuję, po krótkiej debacie na SB, wprowadzenie wyższego pułapu piw potrzebnych do wyjscia na główną, do 20. Bo czasem z poczekalni wychodzi taka tandeta, że czasem aż żal patrzeć...

Bl...........er

2010-07-12, 15:53
_XaL_ napisał/a:

Proponuję, po krótkiej debacie na SB, wprowadzenie wyższego pułapu piw potrzebnych do wyjscia na główną, do 20. Bo czasem z poczekalni wychodzi taka tandeta, że czasem aż żal patrzeć...



Zgadzam się jak najbardziej. Podniósłbym też minimum tagów przy zakładaniu tematu z 2 na 3 lub 4.

miedziak

2010-07-12, 17:03
kurde ta sprawa z tymi piwkami to obusieczne ostrze, bo czasem prawdziwe perełki nie mogą wyjść z poczekalni bo nie wszystkim nowym podchodzą do gustu, a teraz sprawa może się okazać jeszcze trudniejsza. Może lepiej by było wprowadzić jakiś dzienny limity wrzucania nowych tematów. Ale to też nie jest za dobre. Może lepiej rozwiązać ten problem na poziomie wrzucania niektórych chłamowych tematów do sucharów?

Uriz

2010-07-12, 17:36
miedziak, uwierz mi ,prawdziwe perełki obronią się same. Na tym portalu jest jeszcze dużo osób , które wchodzą do poczekalni i to nie są tylko gimbusy.

teken

2010-07-13, 02:27
Ja osobiście poczekalnię przeglądam bardzo często. A moja propozycja ziązana z piwami, którą chcialem już dawno napisać - podnieść nieco wymagany poziom piw, aby film trafił do "popularnych" bo ostatnimi czasy większość średnich filmów dostaje ponad 100 piw od gimbusów, a jak limitem będzie np 150 czy 200 to w popularnych dany film utrzyma się dłużej, a i skorzystają na tym "niedzielni" sadyści (przypuszczam, że tacy są), którzy nie przeglądają 20 stron głównej dziennie, a w popularnych znajdą naprawdę dobre filmy.
X