18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

Skupek

2010-06-28, 17:02
To od razu może dla każdego nadajnik gps ze słoikiem w dupę, co by się nie uj***ł...

Lord of Suffering

2010-06-28, 18:00
Turkusowa Dziewica napisał/a:



Na PSP jakoś śmiga, na dsi gówno widać :D



no ale jakby był sadistic.rss to już by bajka była :D

miedziak

2010-06-29, 03:30
Siemka, kolejna pierdoła z mojej strony. czy dało by się dodać opcję "pokarz wszystkie tematy użytkownika", żeby dało się zobaczyć tylko to co wrzuciła dana osoba a nie szukać w morzu napisanych postów? Wiem że to sporo bo pamiętam jaki problem był z przywróceniem podglądu piw ale to by ułatwiło znacznie szukanie chociażby własnych wrzutek.

Scarlet

2010-06-29, 03:32
absolutnie się z miedziakiem zgadzam, że taka opcja by się bardzo przydała.

Lashlo

2010-07-01, 11:47
Jest możliwość zwiększenia limitu co do wrzucanych .gif'ów do 3MB?

Centurion

2010-07-01, 16:58
Duże gify są straszne transferożerne zarówno dla serwera jak i użyszkodnika, bo ładują się od razu. Preferowane byłoby raczej przerabianie gifów na .avi

Scarlet

2010-07-01, 17:43
czy dałoby się zrobić tak, żeby przy szukaniu po tagach tematy z harda były wyróżnione na czerwono, tak jak np. w podglądzie piw czy w nieprzeczytanych? trochę by to przyspieszyło szukanie konkretnych tematów.

Lashlo

2010-07-01, 17:49
Scarlet napisał/a:

czy dałoby się zrobić tak, żeby przy szukaniu po tagach tematy z harda były wyróżnione na czerwono, tak jak np. w podglądzie piw czy w nieprzeczytanych? trochę by to przyspieszyło szukanie konkretnych tematów.


Tudzież, żeby dało się jak w szukarce zaznaczyć dział w którym chcemy szukać. :]

Ra...........og

2010-07-01, 17:51
W ogóle przydałaby się normalna szukajka do tagów ;)

miedziak

2010-07-03, 09:57
No znowu ja i kolejna pierdoła z mojej strony. Od dłuższego czasu lubię sobie wrzucić po 30-50 zdjęć(sporo z tym zabawy tak swoją drogą) w ramach jednego tematu. Oczywiście jestem humanitarny i nie wrzucam wszystkiego do głównego posta tylko najpierw daję 5 co ciekawszych fotek na zachętę a resztę dołączam w komentarzach żeby nie zaśmiecać głównej strony. No ale właśnie w tym punkcie pojawia się problem polegający na tym że dwa posty napisane jeden po drugim zbrylają się w pojedynczy twór. W związku z czym zawsze muszę kogoś prosić na spam-boxie o jakiś komentarz albo czekać aż ktoś coś wyprodukuje żeby była jakaś przerwa między moimi postami. W związku z czym chciał bym prosić o jakąś możliwość/opcję w pisaniu postów aby się one nie złączały. W sumie to nie jest jakaś pilna ani paląca prośba bo niewiele osób wrzuca jakieś większe ilości zdjęć i nie ma takiego problemu.

not_NULL

2010-07-03, 15:48
Ponieważ większość poważniejszych spraw została już przytoczona, to ja podsunę kilka mniej istotnych kwestii, głównie kosmetycznych:
Po pierwsze sugeruję usunąć nieużywane rangi, razem z odnośnikami, czyli Junior Administrator i Moderator stąd http://www.sadistic.pl/members.htm
Tak samo kolejny trup w dziale statystyk:
http://www.adtaily.com/search?q=sadistic.pl po kliknięciu odnośnika pod wykresami.

Po trzecie - proszę o dodanie opcji 'ilość wyświetlanych postów/tematów na stronie - myślę tutaj o postach w pojedynczych tematach (np żeby można było oglądać naraz 50postów, zamiast co chwilę klikać kolejną stronę) i tak samo na stronie główniej czy poczekalni - aby można było ustawić więcej (lub mniej, jak kto woli) wyświetlanych tematów jednocześnie.
X