18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

4Lokalny2Chłopaczek0

2023-05-25, 01:06
Problem z logowaniem. Od 2 dni po każdym off lapka pokazuję się to. Co to k***a jest token?? Jaki k***a token>?>?
Odzyskać konto można tylko po opcji ,,zapomniałem hasła" ... brak słów :idzwch*j:
A tu screen


PS dałem na stary uploader, bo na wgranie tu screena to trzeba k***a zaszczyt królewski... No brak słów i rozmazany lekko screen.. Ja pie**ole pff..!!!!!!!

~_Yarko_

2023-07-07, 14:07
Często zdarzający się problem (usuwany, potem znowu się pojawiający).
Brak możliwości dołączenie adresu strony jako źródła itp.

Komunikat:
"Używanie skracaczy linków jest niedozwolone"

viking19

2023-07-19, 22:32
nie chcę się przypie**alać, bo Sadola lubię, ale...
od jakiegoś czasu(kilku/kilkunastu dni?) ładowanie i start filmiku to jakiś dramat.
sprawdzane na operze/edge, aktualnie przesiadłem się na firefoxa, i na nim też lipa.
uczciwie adblocka wyłączyłem, ale jest to samo, czyli wielkie goowno.
zanim filmik sie załaduje, to raczej opuszczam kartę, bo ilez można czekać.
to jakiś przejściowy problem?
czy tak juz będzie? xD
ps. lapek jakis 10 letni samsung, win10 aktywowany, żadnych śmieci w przeglądarce, i systemie.
inne portale i jutuby oglądam w 4k, bez najmniejszych problemów(net 100MB światłowód).

Praxis

2023-07-24, 18:36
Sadole i Sadolki - czy ktoś zmagał się w ostatnim czasie z problemem z odtwarzeniem filmów? Ja tylko na sadistic mam problem z playerem - mam gigantyczne ikonki play/pause, opcje głosowe i przewijania. A film na samym dole i nie idzje włączyć na cały ekran. Wszystko jest zaktualizowane i problem występuje tylko na sadistic.

Foto

~_Yarko_

2023-07-25, 20:53
Problemem może być wysoki bitrate wrzucanych filmów.
Sam niekiedy edytuję takie filmy, bo jakości to specjalnie nie poprawia, a "waży" po edycji dużo mniej i ładuje się szybciej..

Milosz176

2023-07-28, 09:44
Praxis napisał/a:

Sadole i Sadolki - czy ktoś zmagał się w ostatnim czasie z problemem z odtwarzeniem filmów? Ja tylko na sadistic mam problem z playerem - mam gigantyczne ikonki play/pause, opcje głosowe i przewijania. A film na samym dole i nie idzje włączyć na cały ekran. Wszystko jest zaktualizowane i problem występuje tylko na sadistic.
Foto





Mam ten sam problem, udało Ci się znaleźć rozwiązanie?

~Angel

2023-07-28, 09:50
Praxis napisał/a:

Sadole i Sadolki - czy ktoś zmagał się w ostatnim czasie z problemem z odtwarzeniem filmów? Ja tylko na sadistic mam problem z playerem - mam gigantyczne ikonki play/pause, opcje głosowe i przewijania. A film na samym dole i nie idzje włączyć na cały ekran. Wszystko jest zaktualizowane i problem występuje tylko na sadistic.
Foto



na telefonie czy kompie tak masz?

Milosz176

2023-07-28, 14:05
Angel napisał/a:

na telefonie czy kompie tak masz?



Na telefonie

~Angel

2023-07-28, 14:19
Milosz176 napisał/a:

Na telefonie



Przez kilka dni coś było zj***ne gdy ustawiło się wersję "na komputer" w przeglądarce ale juz wróciło do normy - chrome i opera działają wyświetlają normalnie na android 13

~_Yarko_

2023-08-10, 18:44
Znowu powtarzający się problem.
Pisałem parę postów wcześniej.

"Używanie skracaczy linków jest niedozwolone"

nastuh

2023-08-20, 22:34
Angel napisał/a:

Przez kilka dni coś było zj***ne gdy ustawiło się wersję "na komputer" w przeglądarce ale juz wróciło do normy - chrome i opera działają wyświetlają normalnie na android 13



Dziś wszedłem na tel na sadola. Nie ważne czy wersja mobilna czy wersja na komputer. Mam dokładnie taki sam problem jak kolega Praxis. Pomysły jakieś?

Chrome, android 11

Zareba111

2023-09-10, 21:55
U mnie też są tylko ikonki start/pause. Android. Jakieś pomysły? Bo tak jakoś nudno bez sadola

_Yarko_ napisał/a:

Znowu powtarzający się problem.
Pisałem parę postów wcześniej.
"Używanie skracaczy linków jest niedozwolone"



Tylko że coś głębiej jest nie tak. Bo nawet przewinięcie do strony X gdzie są rady dodania z 2020r to są widoczne tylko 2ikonki start/pause

viking19

2023-10-15, 05:49
wiem że pytam jako świeżak, ale wcześniej chwilę poświęciłem by odpowiedź znaleźć:
otóż rozumiem, że na sadolu nie ma informacji o czyjejś odpowiedzi(z cytatem bądź bez) na mój komentarz?

CrazyEdek

2023-10-15, 10:30
Nie ma. Możesz samemu ewentualnie sprawdzić w swym profilu. Wystarczy kliknąć w temat gdzie zamieściłeś post.
X