18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

woodzitsu

2010-06-01, 14:43
A ja mam takie pytanie.W którymś temacie kiedyś był link do takiej statystyki z filmami które otrzymały najwięcej piw, ale gdzieś mi zaginął.Czy może ktoś tutaj podać tego linka ? :)

Lord of Suffering

2010-06-01, 14:52
woodzitsu napisał/a:

A ja mam takie pytanie.W którymś temacie kiedyś był link do takiej statystyki z filmami które otrzymały najwięcej piw, ale gdzieś mi zaginął.Czy może ktoś tutaj podać tego linka ? :)



pod forum masz "najlepiej ocenione tematy"

peniseusz

2010-06-02, 06:25
przeglądam harda od końca i spostrzegłem że dużo filmików z obcych serwerów brakuje: 'video zostało usunięte'. np: http://www.sadistic.pl/usmiech-do-kamery-vt8563.htm ( a ten bym se chętnie oglądną :) . bez sprawnego systemu zgłaszania niebawem będzie więcej 'trupów' niż normalnego materiału

sarahblack

2010-06-02, 08:43
penisariusz napisał/a:

przeglądam harda od końca i spostrzegłem że dużo filmików z obcych serwerów brakuje: 'video zostało usunięte'. np: http://www.sadistic.pl/usmiech-do-kamery-vt8563.htm ( a ten bym se chętnie oglądną :) . bez sprawnego systemu zgłaszania niebawem będzie więcej 'trupów' niż normalnego materiału



tak sie sklada, ze mamy tu juz 10 modow i jednego opiekuna harda, ktory trupy i duble wyszukuje, wiec tym sobie glowki nie zawracaj.

Lashlo

2010-06-02, 09:01
penisariusz napisał/a:

przeglądam harda od końca i spostrzegłem że dużo filmików z obcych serwerów brakuje: 'video zostało usunięte'. np: http://www.sadistic.pl/usmiech-do-kamery-vt8563.htm ( a ten bym se chętnie oglądną :) . bez sprawnego systemu zgłaszania niebawem będzie więcej 'trupów' niż normalnego materiału



Jeśli znajdziesz takowy, napisz, że to trup.
Zostanie przeniesiony tam gdzie trzeba, a z czasem znajdzie się działający film na innym serwisie, więc podmienimy. ;-)

kolumbijskisen

2010-06-06, 16:32
od jakiegoś czasu nie działa mi opcja posty nieprzeczytane pojawia się komunikat, że nic nie znaleziono. myślałam, że samo się naprawi ale cóż nie naprawiło się, więc zawracam głowę, bo trochę mi to utrudnia korzystanie z forum.

dback

2010-06-12, 01:56
Ja takie bardziej pytanie techniczne :P
Dlaczego filmiki ostatnio ładują się z zajebistą prędkością? Teraz muszę sobie w między czasie herbatę robić

army

2010-06-12, 20:28
Czy ten odtwarzacz filmów będzie modyfikowany? - strasznie denerwujące jest te "buferowanie" , które polega na załadowaniu filmu od nowa :(

~Conscribo

2010-06-16, 18:44
czy można umieścić FAQ w panelu pod logiem, np tak?



i druga sprawa, jeśli materiał wyjdzie z poczekalni po miesiącu, musi być umieszczany chronologicznie, że jest np na 5 stronie i już nikt go nie zobaczy, czy można to zmienić tak, żeby pojawiały się wg dnia wyjścia z poczekalni?

Lashlo

2010-06-18, 02:33
Conscribo napisał/a:

i druga sprawa, jeśli materiał wyjdzie z poczekalni po miesiącu, musi być umieszczany chronologicznie, że jest np na 5 stronie i już nikt go nie zobaczy, czy można to zmienić tak, żeby pojawiały się wg dnia wyjścia z poczekalni?


- ding dong,
- kto tam?
- dubel! http://www.sadistic.pl/zglos-problem-z-forum-zasugeruj-zmiany-vt26,420.htm#280703

Huehuehuehue.

Aczkolwiek, słuszny :]

[ Komentarz dodany przez: Conscribo: 2010-06-18, 22:22 ]
Błąd, ja nie stawiam przecinka po ding dongu :P

Centurion

2010-06-18, 23:36
Nieprzeczytane posty generują się użytkownikom którzy mają ponad 100 napisanych postów.

Conscribo, to co napisałeś zostało zrobione ;)

Rh...........ox

2010-06-20, 15:06
Jest opcja z video że można wrzucać filmiki bezpośrednio z internetu, nie można zrobić czegoś takiego z obrazkami? Trochę ułatwiłoby to życie ;-)

W

2010-06-22, 20:26
pomysł na zmianę? dorzucić do punktu: 4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta. "jawny trolling" i zbanować Mr.Bean tudzież jemu podobnych podjudzaczy-kipokrytów

miedziak

2010-06-27, 15:07
w sumie to tylko taka pierdoła, ale przydało by się żeby można było oglądać dalej zdjęcia które brały udział w konkursie o słojiku.
X