18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

Lashlo

2010-05-15, 14:34
l00ney napisał/a:

Nie wiem czy juz bylo.pl

http://www.sadistic.pl/beermod.htm

jak naten adres powyzej klikam, to mam blad ogolny

Obrazek


To jest 'stary' podgląd piw.
Zostało to zastąpione bo za bardzo serwer obciążało, ale fakt, linki tu i tam pozostały ;)

~Angel

2010-05-17, 19:39
Czy sadistic jest przystosowany do przeglądania na komórkach?
na moim samsungu monte (przez wifi) nie można odtwarzać filmów, temat się otwiera a okno z filmem nie.
Czy to wina tel czy portalu sadistic?

teken

2010-05-20, 00:17
Mam taką propozycję, żeby obdarowywać ostrzeżeniami wszystkich, co wypisują komentarze typu "PIERWSZY !!", bo portal jest przedni ale niestety gimbusy zaczynają się panoszyć :/

A i pytanko:
- da się jakoś odpracować ostrzeżenie ?

miedziak

2010-05-20, 02:21
ostrzeżenie przecież znika po 30 dniach

teken

2010-05-20, 13:24
A to nie wiedziałem ;] Dzięki. Tak to jest jak się zaczyna czytać po fakcie xd

~Vuko

2010-05-23, 17:21
Dlaczemu nie mam uprawnień, żeby w szukajce znaleźć kogoś po nicku? :/

zaqwas

2010-05-25, 00:20
wyszukiwarka nie przeszukuje tagów

Ra...........og

2010-05-25, 00:36
zaqwas napisał/a:

wyszukiwarka nie przeszukuje tagów


Bo to standardowa szukajka jak na każdym innym forum?

Lashlo

2010-05-25, 07:11
Sugeruję (o ile to możliwe), aby tematy, które wychodzą z poczekalni pojawiały się jako pierwsze na głównej, a nie zgodnie z timestamp'em.
Zdarza się, że dobry temat kisi się po kilka dni w poczekalni, a kiedy w końcu ją opuści, trafia na n-tą stronę, przez co widzi go mniej ludzi i pojawia się więcej dubli.

mrrr... rrrr... rrrr...

2010-05-25, 10:06
Zajebiście by było jakby była opcja ignoruj użytkownika na SB, co powodowałoby brak widzialności jego komentarzy. Wtedy można by normalnie rozmawiać mając gdzieś publiczne sprzeczki czy nawet nie dochodziłoby do takich sprzeczek.

teken

2010-05-29, 15:57
Po co ta zmiana w logowaniu na maila ?
Nie wiem czy to ma jakiś związek, ale jak teraz klikam "zaloguj" to nie mam zapamietanego loginu i hasla :/

~Conscribo

2010-05-29, 16:28
zapewne ze względów bezpieczeństwa. To wpisz maila i se zapamiętaj, na to samo wyjdzie.

Centurion

2010-05-29, 22:57
Logowanie poprzez podanie maila jest podyktowane względami bezpieczeństwa. Codziennie kilkadziesiąt osób ma tymczasowo zablokowane konta na stronie przez kilkakrotne nieudane logowanie. Kwestie automatów spamujących, które próbowały się logować metodą brute-force rozwiązałem już wcześniej poprzez CAPTCHA, ale są przypadki że ludziom mylą się loginy i próbują się zalogować na nieswoje konto.
Logowanie na maila będzie bezpieczniejsze, bo loginy na forum widać, zaś maili nie, to powinno zniechęcić tych którzy próbują wejść świadomie lub nie na konta innych osób.
Przeglądarka powinna zapamiętać dane wpisane w nowe pola. Oczywiście jeśli ktoś korzysta ze swojego komputera sam to najlepiej użyć autologowania.

teken

2010-05-30, 10:25
ok, to coś u mnie, bo teraz nie zapamiętuje mi pierwszego pola :shock:
X