18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

UE = ZSRR?

Sz...........an • 2011-12-11, 00:00


"Znany rosyjski dysydent, antykomunista, autor wielu książek Włodzimierz Bukowski dokonuje niezwykle ciekawego porównania między Związkiem Radzieckim a Unią Europejską. Wizja jaką przed nami roztacza jest przerażająca i niestety bardzo prawdopodobna."

PrusLee

2011-12-12, 16:59
Dr.Ness napisał/a:

k***a, ludzie. Pomyslcie o dotacjach unijnych, odszkodowaniach, kosztach. Dopiero wtedy zabierzcie glos ile na co dala unia a ile Polska. Przypomnijcie sobie ile musielismy oddac siana bo nie WYDALISMY pieniedzy.



Zapytaj mamy o ile % RWE (które jest niemieckie) podnioslo oplate za energie poszukaj wiecej firm które zostały kupione przez zagraniczne firmy(niemieckie brytyjskie francuskie) a musisz im placic bo inaczej nie pozyjesz dokonaj pewnych obliczen i może odnajdziesz te pieniądze które ue dała ci w dotacjach.

I jak kazdy wie zeby zarobic trzeba najpierw zainwestowac!!

lapps

2011-12-12, 17:01
Raynor napisał/a:


Szczerze? Nie wiem jak to się ma do czegokolwiek co napisałem.



bo jestes durny jak but i wierzysz w takie glupoty, ze majac 800 miliardow zadluzenia sie bedziesz preznie rozwijal w unii, ktora sklada sie z krajow jeszcze bardziej zadluzonych, do tego przechodzacych kryzys waluty z wlasnej glupoty i wyrzucajaca przez to coraz wiecej pieniedzy w bloto. i jeszcze wyrywasz rzeczy z kontekstu. obejrzyj sobie filmik kolegi @wladi moze przestaniesz ze smakiem zrec kazde gowno co ci telewizja podstawi

Cytat:

Generalnie widzę ogólnokonserwatywne oszłomostwo, do którego jakoś nie dociera, że Polska obecnie rozwija się najszybciej i panuje w niej nawiększy dobrobyt od dwudziestolecia wojennego. I jakoś nikt nie potrafi udowodnić, że poza UE było by nam lepiej.



jakbysmy mieli rzad, ktory by stawial na wolny rynek to by bylo lepiej, jakbysmy wydawali rocznie tyle miliardow na walke z obywatelami jak teraz to w sumie moze rzeczywiscie lepiej byc w unii. i tak ponad 50% spoleczenstwa bedzie kupowala to telewizyjne pie**olenie, ze legalizacja narkotykow pomaga przestepcom, albo ze wiekszosc spoleczenstwa chce obowiazkowe emerytury. a socjalizm jest jedynym ustrojem, ktory ma prawo istniec :homer: szkoda, ze tak lubicie pozwalac ludziom, zeby wam mowili co mozecie, a co nie

owek

2011-12-12, 18:00
Nigel Farage vs Donald Tusk - parę słów prawdy

Fajny pojazd po Tusku ;)



wersja z napisami - /watch?v=HZYKaAMjdOQ

Ra...........or

2011-12-12, 18:51
Cytat:

bo jestes durny jak but i wierzysz w takie glupoty, ze majac 800 miliardow zadluzenia sie bedziesz preznie rozwijal w unii, ktora sklada sie z krajow jeszcze bardziej zadluzonych, do tego przechodzacych kryzys waluty z wlasnej glupoty i wyrzucajaca przez to coraz wiecej pieniedzy w bloto. i jeszcze wyrywasz rzeczy z kontekstu.



To ty wyrywasz rzeczy z kontekstu czego dowodem jest powyższy cytat - nie powiedziałem słowa na temat długu, czy kryzysu, rozmawialiśmy na temat tego, że unia - pomimo swoich wad - jest nam potrzebna. Tylko ,że chyba w tej dyskusji już skończyły ci się argumenty dlatego zacząłeś drzeć ryja o kryzysie.
800 miliardów zadłużenia? Śmieszne, cały czas jest jakiś kryzys, a prawdziwej biedy, braku wolności słowa, czy dyktatury to ty dzieciaku w życiu nie widziałeś.


A jak jesteśmy już przy cytatach to posłuchaj pułkownika Kuklińskiego: "Dyskusje o problemach, zbyt łatwo zastępuje się dyskusją o ludziach, w których najlepszym argumentem jest epitet". .

KasHer

2011-12-12, 20:23
Pomimo że zbyt wysoki poziom tutaj prezentowany nie jest - wierzę (chociaż agnostyk ;) ) że ludzie przejdą jeszcze pewną drogę do liberalizmu... Może i przez prawicopodobne (nie mówię że złe) rzeczy, ale jednak.
Proponuję zainteresować się głębiej podstawami liberalizmu, filozofią od Locka aż do Rona Paula (cholera wydaje mi się że będzie w przyszłości wspominany, bo ciężko obecnie o ludzi którzy trend dalej reprezentują).

Widziałem tutaj też jakieś homofobiczne, ksenofobiczne hasła... Nie idź tą drogą - idzie za wolnością. Wolność oznacza że i wy sobie miejsce znajdziecie.

Wybaczcie, ale jestem trochę nawalony, a cieszy mnie ten trend "mody na wolność" który obserwuję w młodszych pokoleniach.

lapps

2011-12-13, 00:39
Raynor napisał/a:



To ty wyrywasz rzeczy z kontekstu czego dowodem jest powyższy cytat - nie powiedziałem słowa na temat długu, czy kryzysu, rozmawialiśmy na temat tego, że unia - pomimo swoich wad - jest nam potrzebna. Tylko ,że chyba w tej dyskusji już skończyły ci się argumenty dlatego zacząłeś drzeć ryja o kryzysie.
800 miliardów zadłużenia? Śmieszne, cały czas jest jakiś kryzys, a prawdziwej biedy, braku wolności słowa, czy dyktatury to ty dzieciaku w życiu nie widziałeś.


A jak jesteśmy już przy cytatach to posłuchaj pułkownika Kuklińskiego: "Dyskusje o problemach, zbyt łatwo zastępuje się dyskusją o ludziach, w których najlepszym argumentem jest epitet". .



gdzie rozmawialiscie? z kim rozmawialiscie? czy to jest schowane w tym poscie?

Cytat:

Ta k***a UE i ZSRR to jedno i to samo. Brak wolności słowa, ludzi wywozi się do łagrów, dyktatura, olbrzymie nakłady na wojsko kosztem obywateli, głód bieda, fałszowane wybory, morderstwa, tortury, plany podboju świata.
Niech ten pie**olnięty kacap, lepiej zauważy co teraz Putin wyrabia w Rosji.
Trzeba być debilem, albo dzieciakiem, któremu z dobrobytu się w dupie poprzewracało ,żeby nie zauważyć, że ten film powstał po to by wami manipulować.



a moze w tym?

Cytat:

Ludzie, wy o tych masonach i żydach z ukrycia rządzących światem, tak na serio gadacie? Owszem można zarzucić tej bandzie idiotów i złodziei niekompetencję, no ale k***a, bez przesady...


@Kbojar - No są jednak na tym poj***nym forum ludzie, którzy coś rozumieją, oglądając wiadomości.


(ktory jest k***a perelka, bo zarzucasz tym ludziom, ze sa niekompetentnymi zlodziejami i idiotami, a mimo wszystko w naszej korzysci lezy aby dyktowali nam prawo :szczerbaty: naprawde jestem pod wrazeniem)

w tym to raczej nie
Cytat:

Up.

Poj***ło cię? To nie ja to napisałem



na moje posty do ciebie nie odpisales nic(a sory wytknales mi, ze niewlasciwe autorytety cytuje:{), za to dzielnie stajesz w obronie kogos tam(do tego tez sie pewnie przypie**olisz, ze nie wiem kogo), ktoremu tlumacze, ze da sie przetrwac majac mala powierzchnie. wiec co mam ci na to odpisac? ktos zabrania polsce podejmowac dobre decyzje?
a o unii jako obronie militarnej mi nie pie**ol bo od tego mamy nato dokladnie z tymi samymi krajami + dodatkowymi i jak jedno jest o dupe potluc to drugie tez. a efekty gospodarczej wspolpracy wlasnie widzimy: kolejne panstwa bankrutuja, a nas beda ciagnac za soba. wiec powiedz mi jakie sa te korzysci bycia w unii?


Cytat:


Śmieszne, cały czas jest jakiś kryzys, a prawdziwej biedy, braku wolności słowa, czy dyktatury to ty dzieciaku w życiu nie widziałeś.



fajnie, ze wiesz o tym wiecej od typa, ktory spedzil 12 lat w wiezieniach za walke z komunizmem w zwiazku radzieckim po czym go wymienili jak pierca brosmana w die another day :szczerbaty: od tamtego czasu mieszka w anglii. no ta masz 90 lat to pewnie wiesz lepiej :facepalm: to, ze jeszcze nie wprowadzili bardziej drastycznych metod, jest spowodowane tym ze wprowadzanie faszystowskiego ustroju na taka skale, jeszcze im sie zbrojnie nie udawalao, czego przykladem byl hitler i stalin. teraz robia to po cichu zebys sie zorientowal dopiero jak juz bedziesz pod 100% nadzorem. ogladales equilibrium? :> jak tak to zgrubsza wiesz ocb, jak nie to pie**ol to obejrzyj sobie filmik z linka wladiego

staralem sie bez epitetow ale serio brak sil na ciebie dzieciaku

Ra...........or

2011-12-13, 08:58
Cytat:

gdzie rozmawialiscie? z kim rozmawialiscie? czy to jest schowane w tym poscie?




Tak dokładnie to w kilku postach. Jeden użytkownika Kbojar i dwa moje, no i do tego kilka twoich. Przytoczę ci w kolejności żebyś się nie pogubił


1
Cytat:

Powiem jak to wygląda ze strony ludzi którzy są za integracją (czyli mimnimum liceum bo jednak cos trzeba rozumiec ze swiata ) . Wescie sobie globus :) , ładny co ? Spojzcie na Indie , duze nie ? Teraz loknicjie na Rosje , tez duza ... , teraz paczcie na ameryke polnocna czyli USA + Kanada , lol so big , a teraz zwrocie oczeta na Chiny , ja jebie DUZY kraj !
A teraz polokajcie na Polske , mhm w sumie male zadupie , ale zaraz przeciez nawet jak popatrzycie na CALA europe to w poruwnianiu z powyzszymi male zadupie .

A teraz pomyslcie czemu sie integrujemy bo z malymi smieciami nawet z wielka przeszloscia nikt liczyl sie nie bedzie , i w sumie mozna wybierac miedzy federacja a marginalizacja , stania sie prowincja bez glosu w sparwach swiata a w przyszlosci kto wie moze ktos nas przytuli juz bez naszej zgody bo w sumie czym jest Polska bez ue ? albo , albo czas lowienia z wedki z malutkiej lodzi sei skonczyl teraz na morzach panuja floty rybackie






2
Cytat:

@Kbojar
spojrz na izrael. wystarczy? jak nie to spojrz na szwajcarie, spojrz na japonie. i nie pie**ol
z historia nikt sie liczyc nie bedzie tylko z silnym niepodleglym krajem gdzie obywatel zna swoja wartosc i jest gotow bronic swojej niepodleglosci, a nie byc psem europy i sp***alac do anglii na zmywak. i juz pisalem, ze jesli chodzi o agresje zbrojna to od tego mielismy nato, unia zupelnie nie jest nam potrzebna do bezpieczenstwa. a dodatkowo benjamin franklin czy ktorys tam powiedzial kiedys madre slowa: "kto przeklada bezpieczenstwo ponad wolnosc(ewidentnie eurofanatycy), nie zasluguje ani na jedno ani na drugie"

@prostowoczy
ty to juz wogole jestes popie**olony. jarek to takie samo scierwo jak tusk, nie mniej nie wiecej. oboje sa odpowedzialni za obecny stan rzeczy, razem z walesa kwasniewskim millerem i reszta tej pie**olonej zgrai.





3
Cytat:

pie**olisz

Izrael - Ze wszystkich stron otoczony wrogami, udaje mu się utrzymać niepodległość również dlatego ,że napieprzają każdego kto im podskoczy , ale w praktyce jest to możliwe wyłącznie dzięki pomocy amerykanów i innych krajów zachodnich.
Na dodatek prawie cały czas są w stanie wojny i trudno ludzion normalnie tam żyć


Szwajcaria - Kraj, "neutralny". Neutralność udało im się zachować, bo od wieków współpracują z tymi, którzy akurat są najsilniejsi. Teraz jest to unia europejska, do której co prawda nie należą (ale już do strefy shengen tak), wcześniej był to hitler.


Japonia - Praktycznie nie mają własnej armii (Poza jakimiś śmiesznymi siłami obronnymi), do obrony ich kraju zobowiązani są właśnie amerykanie.


Polska II wojna światowa - silny, niepodległy kraj, "nie damy guzika od munduru" jak mawiał nasz rząd na miesiąc przed tym jak musieli sp***alać do Anglii. Dlaczego? Bo, k***a praktycznie nie mieliśmy sojuszników.





4
Cytat:

ta ale jakos przetrwaly majac powierzchnie mniejsza od polski. a co polacy to cygani, ze caly swiat sie na nas uwzial? japonia przeciez zaatakowala ameryke na 2 wojnie swiatowej i nagle ma wieksza protekcje usa niz kraj, ktory jest od 12 lat z nimi w nato?
jak te wszystkie kraje z nato mialyby nam nie pomoc to, czemu mamy im ufac i byc z nimi w unii i pozwalac zeby nam rozkazywali w kwestii naszego prawa? i na ch*j pie**olisz?



5
Cytat:

Pewnie k***a ,że przetrwały i wiedzie im się całkiem dobrze - dlatego, że miały protekcje a nie dlatego ,że były "silne i niepodległe", jak twierdziłeś. Japonia nie ma "nagle" większej protekcji, ma ją od zakończenia II wojny światowej czyli prawie 70 lat. Myśl jak czytasz



Dalej było:


6
Cytat:

bo jestes durny jak but i wierzysz w takie glupoty, ze majac 800 miliardow zadluzenia sie bedziesz preznie rozwijal w unii, ktora sklada sie z krajow jeszcze bardziej zadluzonych, do tego przechodzacych kryzys waluty z wlasnej glupoty i wyrzucajaca przez to coraz wiecej pieniedzy w bloto. i jeszcze wyrywasz rzeczy z kontekstu.




Już, nadążasz za rozmową?



Cytat:

(ktory jest k***a perelka, bo zarzucasz tym ludziom, ze sa niekompetentnymi zlodziejami i idiotami, a mimo wszystko w naszej korzysci lezy aby dyktowali nam prawo :szczerbaty: naprawde jestem pod wrazeniem)




Tak jakby nasi politycy nie byli. A argumenty na to że leży, użytkownik Kbojar już ci napisał, nie będę się powtarzał.



Cytat:

na moje posty do ciebie nie odpisales nic(a sory wytknales mi, ze niewlasciwe autorytety cytuje:{)




Tak nie odpisałem nic. Cały czas gadasz k***a sam ze sobą. Chyba ,że masz na myśli ten 1 post w którym mówisz o planach podboju świata i rządzie światowym. Wtedy faktycznie zaniechałem konwersacji.


Cytat:

ktos zabrania polsce podejmowac dobre decyzje?




Tak to jest rozwiązanie dla Polski. Należy podejmować dobre decyzje! Że też ci idioci z sejmu jeszcze na to nie wpadli.


Cytat:

a o unii jako obronie militarnej mi nie pie**ol bo od tego mamy nato dokladnie z tymi samymi krajami + dodatkowymi i jak jedno jest o dupe potluc to drugie tez. a efekty gospodarczej wspolpracy wlasnie widzimy: kolejne panstwa bankrutuja, a nas beda ciagnac za soba. wiec powiedz mi jakie sa te korzysci bycia w unii?




Pomyśl raczej o gospodarce, mistrzu. Wojny zazwyczaj wygrywa ten kto ma silniejszą gospodarkę, a nasza wypada blado przy takiej np. Rosji.


Cytat:

fajnie, ze wiesz o tym wiecej od typa, ktory spedzil 12 lat w wiezieniach za walke z komunizmem w zwiazku radzieckim po czym go wymienili jak pierca brosmana w die another




Tak samo jak Sołżenicyn, który również ostro w swoich książkach dopie**alał komunizmowi, ale już Putin to był jego ukochany wódz.

Filmik wladiego obejrzałem. Nie pierwszy i nie ostatni pewnie tego typu film jaki zobaczę.

lapps

2011-12-13, 16:02
Raynor napisał/a:


Pomyśl raczej o gospodarce, mistrzu. Wojny zazwyczaj wygrywa ten kto ma silniejszą gospodarkę, a nasza wypada blado przy takiej np. Rosji.



przeciez dopiero to zacytowales

Cytat:

a o unii jako obronie militarnej mi nie pie**ol bo od tego mamy nato dokladnie z tymi samymi krajami + dodatkowymi i jak jedno jest o dupe potluc to drugie tez. a efekty gospodarczej wspolpracy wlasnie widzimy: kolejne panstwa bankrutuja, a nas beda ciagnac za soba. wiec powiedz mi jakie sa te korzysci bycia w unii?



wyglada blado, a dzieki unii bedzie wygladala jeszcze bardziej blado, az nasze wszystkie dlugi wykupia prywatne firmy typu IG Farben

najpierw jak sie okazuje stwierdziliscie z kolega, ze musimy byc w unii bo waszym zdaniem panstwa o malej powierzchni, nic nie znacza. jak sie okazalo jednak moga cos znaczyc. teraz zmieniasz temat i mowisz, ze powinnismy sie przylaczyc do europejskiego kryzysu gospodarczego, nie pierwszego i nie ostatniego. zdajesz sobie sprawe, ze nasi politycy jak tez politycy w unii sa niekompetentnymi idiotami i zlodziejami, a jednak popierasz dzialania, dajace im coraz wieksza kontrole nad spoleczenstwem i zyciem codziennymi zwyklego czlowieka.
wybacz ale z tego wynika, ze jestes z definicji idiota

filmik obejrzales? to widziales jak z grubsza wyglada stanowienie wladzy w unii europejskiej. ty nie wierzysz w to, ze korporacje stanowia sobie prawo i wygodne dla siebie monopole, a konkurencje po cichu uciszaja. moze mi powiesz dlaczego? mowisz tylko nie i juz i wysmiewasz innych, a sam jestes smieszny bo zadnego argumentu nie podasz. tylko powiesz, ze o teoriach spiskowych nie rozmawiasz. bo co? tylko glupi ludzie mysla, ze cos takiego moze miec miejsce, bo przeciez w telewizji mowili inaczej :roll:

Cytat:

Tak to jest rozwiązanie dla Polski. Należy podejmować dobre decyzje! Że też ci idioci z sejmu jeszcze na to nie wpadli.



no i z czego sie smiejesz? jakos nie podejmuja dobrych decyzji a potem nam wmawiaja, ze oni musieli bo taka sytuacja, nic sie nie da zrobic. a gowno prawda bo sami te sytuacje kreuja.


aha i jeszcze
gregor40 napisał/a:

Generalnie ogarniasz, że za pieniądze UE zbudowane w Polsce 1000km autostrad, 500km jest w budowie, kolejne 1500km dróg ekspresowych.



wedlug internetu, w polsce jeszcze nie wybudowano 1000 km autostrad, a z budowa tez nie spelniaja obietnic wiec co ty pie**olisz?
http://wyborcza.biz/biznes/2029020,101562,8228199.html
http://finanse.wp.pl/gid,14022311,galeria.html?T[page]=2
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/budujemy;35;km;autostrad;rocznie;za;malo;i;za;wolno,76,0,433484.html

dodatkowo polecam
http://www.wykop.pl/ramka/807833/jeden-przejazd-autostrada-kosztuje-tyle-co-czecha-rocznie/

Ra...........or

2011-12-13, 16:57
Up.


Nawet nie chce mi się do końca tego czytać bo wyraźnie nie rozumiesz co się do ciebie mówi. Na wszystkie swoje pytania masz już odpowiedzi w poprzednich postach.
k***a 6 razy się powtarzać i dalej to samo.

EDIT

Aha co do filmiku wladiego
Poszperałem trochę w internecie i ten cały dr Rath, człowiek z wykształceniem medycznym napisał książkę pt. "Dlaczego zwierzęta nie dostają zawałów serca tylko my ludzie".
Fajny tytuł nie? Otóż weterynarze twierdzą ,że zwierzęta tak samo jak ludzie dostają zawałów serca.
Tu masz nawet link http://forum.kardiolo.pl/temat5075.htm w którym koleś pyta o tego całego doktora Ratha i weterynarz mu odpowiada.

Nie przeczę o działalności IG Farben podczas wojny to nawet ciekawie opowiadał, ale podchodziłbym z dużym dystansem do teorii spiskowych tego człowieka.

lapps

2011-12-14, 14:08
Cytat:


Nawet nie chce mi się do końca tego czytać bo wyraźnie nie rozumiesz co się do ciebie mówi. Na wszystkie swoje pytania masz już odpowiedzi w poprzednich postach.
k***a 6 razy się powtarzać i dalej to samo.



od ciebie dostalem, te odpowiedzi? od ciebie dowiedzialem sie tylko, ze japonia izrael i szwajcaria maja czyjas protekcje(niesamowite!) a benjamin byl masonem. i ze monopole na swiecie sa niemozliwe bo.... nie(??jak masz w tym momencie przestac czytac to mi odpowiedz przynajmniej na to i nastepne pytanie) i ze unia nam jest potrzebna bo...tak(????? tu rozumiem mam sie odniesc do powtorki z faktow tvnu w wykonaniu gregora? ze grecja zbankrutowala bo to, irlandia bo tamto, portugalia jeszcze co innego. A TO WSZYSTKO BYLA WINA UNII. jeszcze dorzucil wymyslone z dupy tysiace kilometrow autostrad za fundusze unii). to moze napisz mi wprost, dlaczego twoim zdaniem powinnismy byc w unii? bo tego jeszcze ani razu nie napisales.
czy mam to traktowac jako odpowiedz?
Cytat:


Tak jakby nasi politycy nie byli. A argumenty na to że leży, użytkownik Kbojar już ci napisał, nie będę się powtarzał.



czyli, krotkie przypomnienie: polska musi byc w unii(niewazne, ze wlasnie przechodzi kryzys z wlasnej glupoty, wiekszosc jej krajow ma raczej ujemne pkb, i gospodarczo gorzej wyszla bedac w tej unii niz jakby byla poza nia, a dodatkowo wladza unii moze stanowic prawo w naszym kraju, bez naszej zgody, bo nie mamy ZADNEJ kontroli nad tym), a jako argument mowisz, ze kraje z mala powierzchnia nic nie znacza na swiecie:E coz niektore znacza, niewazne czyja protekcje by mialy, im sie udalo to czemu polsce ma sie nie udac(na to tez nie odpowiedziales), polska w unii i tak bedzie ch*ja znaczyc, a gwarancje bezpieczenstwa mamy ze strony nato. chyba, ze ty wogole jestes zdanie, ze polska powinna byc na stale wcielona do panstwa europejskiego, jako land polski, zeby wszystko na temat naszej polityki bylo decydowane w brukseli, to wtedy moze by rzeczywiscie byla jakas militarna roznica miedzy nato, a unia europejska. jezeli mamy zachowac chocby troche niepodleglosci, to nie ma zadnej militarnej roznicy miedzy nato, ue bo w obu wypadkach ewentualna pomoc opiera sie na godnosci i interesach poszczegolnych panstw. teraz rozumiesz?


i apropo ratha i tych twoich weterynarzy.
na zwierzetach sie nie znam, ksiazki nie czytalem, ale po 3 minutach sledztwa internetowego udalo mi sie odnalezc:
http://www.medycynakomorkowa.com/index.php?option=com_content&task=view&id=28&Itemid=31
gdzie pisze
Cytat:

• Większość zwierząt nie zna zawału serca, ponieważ - w przeciwieństwie do nas ludzi - potrafi we własnym organizmie wyprodukować witaminę C.
• Psy, koty i inne ssaki produkują każdego dnia do 20 g witaminy C. Zwierzęta te już dawno wyginęłyby, gdyby witamina C w dużych dawkach była szkodliwa.
• Niedźwiedzie i inne zwierzęta zapadające w sen zimowy nie dostają zawału serca mimo wartości cholesterolu we krwi na poziomie 400 do 600 mg/dl, ponieważ ściany ich tętnic są chronione przez witaminę C.
• Sama natura przeprowadziła największe badanie nad zawałem serca; Większość zwierząt samodzielnie wytwarza witaminę C i nie zna zawału serca. Tylko my ludzie (oraz kilka gatunków zwierząt) jesteśmy na niego w ogóle podatni.



oprocz tego w tym twoim linku pisza na przyklad:
Cytat:

Psy mogą mieć zawał, jeśli są karmione po *ludzku*. Tak samo zwierzęta roślinożerne miewają zawały. Natomiast drapieżniki na wolności - nigdy.


albo
Cytat:

Myszy tez dlugo nie zyja a dostaja miazdzyce tak samo kroliki, te zwierzaki nie produkuja same witaminy c musza dostawac z pozywieniem.



wiec przykro mi, nic nie udowodniles ;-) rath ma przynajmniej tytul doktora, ten twoj weterynarz ma tylko "wet" w ksywce

wiem, ze trudno sie z tym pogodzic ale unia nie jest nam do niczego potrzebna, a moze byc kula u nogi

Ra...........or

2011-12-15, 20:02
Cytat:

od ciebie dostalem, te odpowiedzi? od ciebie dowiedzialem sie tylko, ze japonia izrael i szwajcaria maja czyjas protekcje(niesamowite!) a benjamin byl masonem. i ze monopole na swiecie sa niemozliwe bo.... nie(??jak masz w tym momencie przestac czytac to mi odpowiedz przynajmniej na to i nastepne pytanie) i ze unia nam jest potrzebna bo...tak




Cytat:

czyli, krotkie przypomnienie: polska musi byc w unii(niewazne, ze wlasnie przechodzi kryzys z wlasnej glupoty, wiekszosc jej krajow ma raczej ujemne pkb, i gospodarczo gorzej wyszla bedac w tej unii niz jakby byla poza nia, a dodatkowo wladza unii moze stanowic prawo w naszym kraju, bez naszej zgody, bo nie mamy ZADNEJ kontroli nad tym), a jako argument mowisz, ze kraje z mala powierzchnia nic nie znacza na swiecie:E coz niektore znacza, niewazne czyja protekcje by mialy, im sie udalo to czemu polsce ma sie nie udac(na to tez nie odpowiedziales), polska w unii i tak bedzie ch*ja znaczyc, a gwarancje bezpieczenstwa mamy ze strony nato. chyba, ze ty wogole jestes zdanie, ze polska powinna byc na stale wcielona do panstwa europejskiego, jako land polski, zeby wszystko na temat naszej polityki bylo decydowane w brukseli, to wtedy moze by rzeczywiscie byla jakas militarna roznica miedzy nato, a unia europejska. jezeli mamy zachowac chocby troche niepodleglosci, to nie ma zadnej militarnej roznicy miedzy nato, ue bo w obu wypadkach ewentualna pomoc opiera sie na godnosci i interesach poszczegolnych panstw. teraz rozumiesz?




Rozumiem. Jesteś jednym z tych którym trzeba wszystko powtarzać 2 razy. Jak już mówiłem - pie**olisz farmazony, a argumenty przemawiające za tą tezą masz w postach wyżej. Na wszystkie twoje pytania już odpowiedziano, albo jesteś za głupi ,żeby to zauważyć, albo nie chcesz tego zauważyć



Cytat:

wiec przykro mi, nic nie udowodniles ;-) rath ma przynajmniej tytul doktora, ten twoj weterynarz ma tylko "wet" w ksywce



Tak tak kolego ci wszyscy lekarze na świecie to skończeni idioci, tutaj dr Rath wymyślił, jak leczyć zawały witaminą C, a przy okazji, wpadł na spisek, który ma na celu przejęcie władzy nad światem przez aptekarzy.

A z linku który ci podałem wybrałeś sobie 2 posty które ci odpowiadały i zignorowałeś 12 innych, które wyraźnie tłumaczyły - co i jak. Że niedobór witaminy C to tylko jeden czynnik powstawania miażdżycy, że zwierzęta tak samo jak ludzie chorują na zawały, mimo iż produkują tą witaminę. Tudzież ,że jeśli nie chorują to tylko dlatego, że
Cytat:

za krótko żyją. Nie zdąrzy się u nich wyprodukować tyle blaszki miażdżycowej




Kończę dyskusję z tobą, jestem już zmęczony reformowaniem idioty.

lapps

2011-12-17, 19:38
@up
ale nadal, zadnych konkretnych argumentow, mi nie podales i nie odpowiedziales na zadne moje pytanie do ciebie. wymienilem ci po kolei podobienstwa unii do zsrr w pierwszym poscie(to, ze nie jest jeszcze, az tak zle jak w zsrr, jest spowodowane tym, ze wladza sie jeszcze nie usadowila w najlepsze, ale powolutku pomalutku ida w tym kierunku), a ty to olales. jak k***a nie masz nic do powiedzenia, to sie nie mieszaj w rozmowe, a nie sie bedziesz potem bronil, ze inni mi juz podali argumenty pajacu.

pamietasz kto to napisal?
Cytat:


A jak jesteśmy już przy cytatach to posłuchaj pułkownika Kuklińskiego: "Dyskusje o problemach, zbyt łatwo zastępuje się dyskusją o ludziach, w których najlepszym argumentem jest epitet"


a teraz takie kwiatki?
Cytat:

Kończę dyskusję z tobą, jestem już zmęczony reformowaniem idioty.


jak juz cos piszesz to sie tego trzymaj, a nie bedziesz pie**olil co ci slina na jezyk przyniesie

Cytat:


Tak tak kolego ci wszyscy lekarze na świecie to skończeni idioci, tutaj dr Rath wymyślił, jak leczyć zawały witaminą C, a przy okazji, wpadł na spisek, który ma na celu przejęcie władzy nad światem przez aptekarzy.



ty uwazaj, bo na swinska grype umrzesz. albo jeszcze gorzej, ptasia:E

Cytat:

Że niedobór witaminy C to tylko jeden czynnik powstawania miażdżycy, że zwierzęta tak samo jak ludzie chorują na zawały, mimo iż produkują tą witaminę. Tudzież ,że jeśli nie chorują to tylko dlatego, że
Cytat:

za krótko żyją. Nie zdąrzy się u nich wyprodukować tyle blaszki miażdżycowej



czytalem to, dlatego zacytowalem:

Cytat:

Myszy tez dlugo nie zyja a dostaja miazdzyce tak samo kroliki, te zwierzaki nie produkuja same witaminy c musza dostawac z pozywieniem.



a wracajac do ratha, to mam jego cytat na temat tej jego ksiazki
Cytat:

The more vitamin C, the more collagen, meaning greater stability for our blood vessel walls and fewer heart attacks. Animals rarely suffer heart attacks because they produce sufficient quantities of vitamin C in their own bodies.



no i wszystko jasne? tylko jak bedziesz chcial odpowiadac, to wszystko pod uwage: link, ktory ci wyslalem, WSZYSTKIE komentarze z twojego linku i cytat ratha, to ci sie wszystko ladnie, spojnie ulozy i wyjdzie, ze tylko pan wet pie**oli od rzeczy. i wychodziloby, ze rath ma racje jesli chodzi o to, ze odpowiednia ilosc witaminy c(ewentualnie w polaczeniu z czyms, tu juz by sie trzeba zaglebic w lekturze pana ratha), zapewnia nam sprawnosc ukladu krazenia.
jak juz mowilem, nic nie udowodniles. no moze oprocz swojej krotkowzrocznosci.
wroc do ogladania wiadomosci ze zrozumieniem, bo juz nic ci chyba k***a nie pomoze