18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Solidarność kibicowska - coś czego rząd nigdy nie zrozumie

Marian Paździoch • 2011-05-10, 15:23
Tusk ruszył grupę społeczną której nie powinien ruszać. Kibice potrafią walczyć o swoje prawa i potrafią wytykać błędy najgorszemu rządowi od 1989 r. To już koniec panie Tusk



gmk69

2011-05-10, 19:52
a według mnie bardzo dobrze zrobili że pozamykali stadiony oprócz tego powinni nałożyć na kluby takie kary że następnym razem sprawdzaliby komu sprzedają bilet no i nie zapomnijmy o kibolach których powinni wyłapać już w trakcie zamieszek a nie szukać ich tydzień po całym zajściu no ale lepiej późno niż wcale więc teraz powinni ponieść oni kary finansowe po kilka tysięcy złotych plus do tego kary za szkody jakie wyrządzili no i oczywiście zakazy stadionowe i nie na kilka lat ale dożywotnio
co do przepisów to również powinno sie je zmienić zwłaszcza te o używaniu pirotechniki w trakcie spotkań przecież oprawy na meczu w których używana jest pirotechnika (mam tu na myśli głównie race) niejednokrotnie przyprawiają widza o gęsią skórke

Executtor

2011-05-10, 19:55
Pierwsze zdjęcia - pokazujące ładną organizację i kulturę odnosi się do kibiców Speedway'a ( żużel ) nawet widać przejazd przez Rybnik na stadion Rybnickich rekinów. Dziękuje... dalej nie oglądam ściemy!

Pan Fasola

2011-05-10, 20:00
Kibice powinni zrozumieć, że to również ich wina. Ci co rozrabiają to na pewno nie są ludzie, którzy wpadają na mecz raz na ruski rok. To są ludzie znani również tym spokojnym kibicom i tu leży ich wina. Skoro wiedzą kto rozrabia, to należy kogoś takiego wydać! Nie rozumiem tej wrogości do Tuska przy jednoczesnym jego braku do chuliganów. Ich się zwyczajnie toleruje, a powinno ścigać.

Marian Paździoch

2011-05-10, 20:01
Executtor

Pokazujesz poziom tych co krytykują kibiców - "gówno wiem, ale się wypowiem". Ta scena to kibice Odry Opole i tutaj nie jestem pewien, ale chyba na mecz z Rowem Rybnik

Executtor

2011-05-10, 20:07
Marian Paździoch - Pozdrawiam i się nie wypowiadam! :]

~Velture

2011-05-10, 20:09
Kto mi powie czym sie różni taka kibolska k***a kopiąca kobiete w plecy (operatorke kamery) od zbieracza bawełny kopiącego leżącego? Ja nie widze różnicy.

makasa15

2011-05-10, 20:11
Powinni wam doj***ć fest ale z tym że najgorszy rząd od tylu lat sie zgadzam PIWO !

Miranda

2011-05-10, 20:28
Obiło mi się kiedyś o uszy, jakim to sposobem w Anglii nie ma burd na stadionach. Ponoć królowa tak się wk***iła, że powiedziała, albo będzie spokój albo zlikwiduję rozgrywki i nie będzie piłki nożnej. I ponoć jest tam spokój na stadionach.

Po komentarzach i takich filmach widzę, że Polska to jest jednak kraj przepełniony idiotami i takie coś by nigdy nie przeszło. A szkoda, bo taki "prawdziwy kibic" jest jak obecna opozycja w rządzie. Co by nie było, będzie krytykował.

Jakby rząd nic nie zrobił po bydgoskiej zadymie, to by marudzili, że "prawdziwi kibice" ucierpieli w bójkach na stadionie i nikt nic nie robi z tym fantem. Jak zrobili to też źle, bo im stadiony zamknęli. Litości, k***a! Na moje to powinni pozamykać wszystkie w p*zdu! Ja tego nie rozumiem, po co ktoś idzie na mecz, a potem niszczy stadion. To tak jak dres osiedlowy, niszczy swoją ławkę, a potem nie ma na czym siedzieć...

diem

2011-05-10, 20:31
Były już filmiki o "prawdziwych Polakach" ojca Rydzyka. Czas na prawdziwych kibiców :D

rixspi

2011-05-10, 20:35
Czy naprawdę imponuje komuś to, że jest wierny jak dobry pies? I to wierny NIE SWOIM ideałom, tylko drużynie. Skąd te ideały? Od znajomych, od ludzi, często od ludzi, których nie cenicie. Często spotykam się z nienawiścią do drugiego człowieka, za to, że jest kibicem innej drużyny. To jest chore.
Bywam czasem na meczach w Łodzi i co do oceny, że kibice są INTELIGENTNĄ grupą ludzi, dorzucę tylko to, że są tak inteligentni jak i nie są. Sprawa nienawiści do Tuska, jest o tyle zabawna, że pewnie sporo osób z grona KIBOLI głosowała na niego, albo w ogóle nie poszła na wybory ( co jest przyzwoleniem na wybór tego człowieka ). Kolejnym zabawnym faktem, jest to, że wielu KIBOLI próbuje budować swoją siłę na sile mięśni. Naprawdę myślicie, że jeśli kogoś pobijecie to jesteście od niego lepsi? Oczywiście nie mówię tu o wszystkich, ale chyba każdy zna człowieka, który próbuje zdobyć świat pięścią. Usprawiedliwianie się, że 'to nie ja jestem zły' nikomu nie pomoże, zamiast buntować się przeciwko zamykaniu stadionów, można zbuntować się przeciw szerzącej się na nich głupocie. Ścieżka dźwiękowa tego filmu pokazuje jedynie, że autorzy tego filmu na siłę zamykają się w pudełku a w dodatku bronią go jak najwyższej wartości.

Pozdrawiam kibiców, którzy nie śpiewają na stadionie tekstów w stylu "j***ć j***ć j***ć [nazwa drużyny]" tylko potrafią dopingować swoją.

Dymekx

2011-05-10, 20:39
Policja się sra Bóg wie czego. Za pałki i za broń gładko lufową i totalną anihilacje zrobić!!! Nie brać jeńców :D !!! Niewinny kibic zdążył by się ulotnić.

Żal mi kiboli i kibiców którzy myślą, że są "kwiatami Polskości" bądź współczesnymi rycerzami :D . Drodzy kibole jesteście kibolami, gównem które dziwnym trafem wybiło z szamba. A kibice jesteście kibicami i tyle nie wiążcie Polski z taką błahostką jakim jest sport.

Pentryt

2011-05-10, 20:51
Velture napisał/a:

Kto mi powie czym sie różni taka kibolska k***a kopiąca kobiete w plecy (operatorke kamery) od zbieracza bawełny kopiącego leżącego? Ja nie widze różnicy.



Ta kobieta ma jkeiś męskie kształty? Pamiętasz jej imię? Helga?[żeby nie było, głupotą jest dla mnie demolowanie stadionu, jeżeli ktoś chce się napieprzać to prosze bardzo tylko w kręgu zainteresowanych]
Bardzo śmieszą mnie niektóre wpisy, myślałem że tutaj jest więcej kumatych ludzi a z tego co widze hipstersi, banany i czytelnicy GW :]

heniek666

2011-05-10, 21:00
Velture napisał/a:

Kto mi powie czym sie różni taka kibolska k***a kopiąca kobiete w plecy (operatorke kamery) od zbieracza bawełny kopiącego leżącego? Ja nie widze różnicy.



ja widze jedna. otoz zbieracz bawelny wie, ze jest tylko zbieraczem bawelny. kibol mysli, ze jest h*jwieczym, i w rzeczy samej jest h*j wie czym :>

Crystecki

2011-05-10, 21:10
diem napisał/a:

Były już filmiki o "prawdziwych Polakach" ojca Rydzyka. Czas na prawdziwych kibiców :D



Były filmiki o no-lifeach. Czas na komentarze prawdziwych pedałów ..I.,

harriseq

2011-05-10, 21:24
idzcie się dalej ponapie**alać!!!!!!! przynajmniej jest naturalna selekcja!