18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Solidarność kibicowska - coś czego rząd nigdy nie zrozumie

Marian Paździoch • 2011-05-10, 15:23
Tusk ruszył grupę społeczną której nie powinien ruszać. Kibice potrafią walczyć o swoje prawa i potrafią wytykać błędy najgorszemu rządowi od 1989 r. To już koniec panie Tusk



lesiot

2011-05-10, 18:40
Kibice sami sobie winni.
Istnieje w klubach i wśród środowisk kibicowskich przyzwolenie na to co się dzieje.

Skoro kibice tacy są poprawni w tym sporze, to czemu żaden nie pójdzie na policje zeznawać i nie poda nazwisk swoich kolegów o neandertalskich zapędach? Nic prostszego. Raz kolega by dostał zawiasy, drugi raz poszedłby siedzieć i prawdziwi kibice by normalnie oglądali mecze.

Kluby i środowiska "porządnych" kibiców bardzo dobrze widzą, kto dymi i kto powinien zamiast na stadionie w pierdlu siedzieć, więc jak chcecie normalnego kibicowania olejcie w końcu zmowę milczenia i wydajcie półmózgich neandertali.

Nie chcecie, wydać i kryjecie bandziorów, to wypie**alć ze stadionów bo warci jesteście tyle co i te półmózgi.

Marian Paździoch

2011-05-10, 18:46
A po co ma iść sprzedawać kolegów? Od tego jest policja, żeby łapała. I ch*j mnie to obchodzi, że są nieudolni. Jak są nieudolni to niech zmienią pracę. Nikt nie ma obowiązku wydawać kolegów.

lesiot

2011-05-10, 19:13
Jak ukrywa przestępców to nich nie narzeka, że nie może wejść na stadion - proste.

edge

2011-05-10, 19:16
Marian Paździoch napisał/a:

Jakie stadiony piździelcu? Z jakiej racji k***a użyłeś tutaj liczby mnogiej. Wskaż matole więcej przykładów z tego sezonu a przyznam ci racje. Ostroi pojechałeś więc pewnie masz w ch*j przykładów - daj 7 z tego sezonu z ekstraklasy.
A bydłem to jesteście wy. Ci którzy spinają p*zdy przez neta a w realnym świecie oczy na czubki butów i z fartem do zapyziałego m2 dzielonego z mamą tatą i 4 rodzeństwa



Idź do fryzjera zetnij włoski, potem na siłke, kup batona, załóż czysty dresik i idź kibicować wpaniały kibicu. Straciliście bramke no cóż czas ponapie**alać innych.

Ten post nie ma na celu obrażanie subkultury dresiarzy.Pozdrawiam.

pdk

2011-05-10, 19:24
ustawy moze i macie w dupie szkoda ze ustawek nie i innych bujek stadiuonowych lub tez poza...

sk.

2011-05-10, 19:26
Przy okazji czytanie ze zrozumieniem się kłania paździoch. Gimnazjum chociaż ukończone? Napisałem "Za grosz k***a kultury nie macie na stadionie" to chyba liczba pojedyncza słowa stadion, ale nie wiem czy dasz rade zakumać. I póki co to sam spinasz p*zde przez neta najbardziej w tym wątku. Najmniejsze psy najgłośniej szczekają. Kończe dialog z Tobą bo nie jesteś partnerem do rozmowy

Marian Paździoch

2011-05-10, 19:29
Edge pokazałeś jakim jesteś imbecylem. pie**olone stereotypy. Nigdy nikogo na stadionie nie uderzyłem, nigdy na stadionie nie dostałem (kilka pał od policji tylko). Mam wykształcenie wyższe magisterskie. Włosy mam średniej długości. Chodzę w jeansach i lubię chodzić w koszulach. Na siłkę już nie chodzę, ale sobie jeżdżę na rowerze. Jak jestem wk***iony po przegranym meczu to idę na piwko a nie napie**alać nikogo. Nie pasuje do stereotypu nie? Nie potrafisz ogarnąć tego, że coś może wyglądać inaczej niż ułożyło się to w twojej, wypełnionej przez medialne gówno, bani.

odrzewo

2011-05-10, 19:32
Koniec? Chyba wasz, buraki mocne w kupie (a kupa=gówno). Won ze stadionów do lasu się napie**alać.

Kn...........rs

2011-05-10, 19:33
Banda chuliganów, którzy chcą za wszelką cenę zabłysnąc. Daleko wam do jakiejkolwiek chwały i szacunku narodu. Sami sobie na to zapracowaliście.

lesiot

2011-05-10, 19:37
Taki dobry obywatel i taki porządny, no wzór cnót... ale w razie co będzie krył bandytów, zajebista sprawa. Może ockniesz się jak jeden z takich stadionowych bandytów, tak dla draki zrobi krzywdę komuś twojemu bliskiemu i wtedy zrozumiesz, że nie warto kryć takich imbecyli.

PS. Magisterką się nie podniecaj, bo dziś po szkołach prywatnych magistrzy to co poniektórzy magistrzy na kasę w biedronce się nie nadają.

Marian Paździoch

2011-05-10, 19:39
A kogo tak biją na stadionach? W jakim to mieście te awantury tak notorycznie się odbywają? Podzielcie się bo nie wiem. Od 10 lat chodzę na mecze i wiem, że to jest rzadkość a tutaj dowiaduje się, że to jest dość częsty obrazek. Podzielcie się

NatanCK

2011-05-10, 19:42
Tacy z was sadysci a napierdlacie na kibicow. Niestety prawda jest okrutna i jestescie p*zdami i sie ich boicie. Co do filmiku Piwko leci miedzy innymi za wstawki Korony Kielce

owek

2011-05-10, 19:44
Ja sie nie dziwie ze Donek sie wk***il i pozamykał stadiony. Wstyd przed Europą i za rok EUROa u nas takie cyrki.

riodoro1

2011-05-10, 19:46
Marian Paździoch napisał/a:

...piździelcu...k***a...matole...ch*j...p*zdy


To tylko jeden post ale:
Cytat:

A bydłem to jesteście wy. Ci którzy spinają p*zdy przez neta


Astarot

2011-05-10, 19:51
Co ten klip ma udowodnić? kolejny frajer z ulicy chce się dorobić? bo z ostatnimi wydarzeniami i interwencją rządu w tej sprawie to to nic nie ma, ''druga strona medalu*''

*to tak porównawczo do przysłowia, bo chuliganka nic z medalem nie ma wspólnego.