18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Senyszyn o płodach

Jad Kiełbasiany • 2012-10-23, 12:59
Przebłysk geniuszu posłanki Senyszyn.



:idzwch*j:

dth

2012-10-24, 14:16
heh... czekam aż kolejne parę osób przyjebie się do zyzyryxy, że plemnik to nie zygota czy cokolwiek w tym stylu. Ja jebie, ludzie, tyle osób przed Wami to zauważyło, ale nie, musicie być oryginalni i napisać to po raz 10 czy 15, żeby pokazać jak bardzo to on jest niedouczony a jacy Wy jesteście mądrzy, tak? ; ) k***a, nóż się w kieszeni otwiera. Założę się, że jak byliście w szkole, to cichutko siedzieliście w klasie gdy Pani zadawała pytanie, a gdy ktoś odpowiedział to powtarzaliście jak papugi, żeby pokazać że też wiecie/"wiecie".

Wszyscy tacy jesteście k***a ludzcy i tak bardzo szanujecie życie, ale jak się k***a urodzi za dużo kociąt/szczeniaków i nikt nie chce wziąć to lecicie uśpić, albo do worka i do rzeki. Opowiadacie żarty o zmielonych noworodkach, oglądacie różne poj***ne zdjęcia z chorobami, śmiejecie się z niedorozwiniętych albo grubych, ale nie, k***a, jak ktoś ma usunąć płód to wielce oburzeni. Płód to nie człowiek i tyle. Jakoś nikt nie ma nic przeciwko odłączaniu od aparatury ludzi ze stwierdzoną śmiercią mózgu, ale jak ktoś nie ma jeszcze mózgu to nie, nie ma mowy, bo to człowiek i w ogóle. Jak ktoś nie chce ciąży to lepiej niech usunie, zanim płód stanie się człowiekiem, niż jak ma później grzebać igłą przy małym dziecku i rozrywać je na kawałki, albo rzucać noworodkiem o progi czy spuszczać w kiblu. Od pewnego momentu płód zaczyna być człowiekiem i wtedy powinno być zabronione usuwanie, bo to zwykłe morderstwo, ale wcześniej to niech nawet te j***ne małolaty sobie usuwają, byle nie za moje pieniądze. Jak ktoś sobie uzbiera kasę to jego sprawa co z nią zrobi, ja nie będę płacił za to że ktoś zapomniał/nie chciał gumki założyć.

Ogarnijcie się, bo jebie hipokryzją na kilometr. Dla mnie sprawa jest prosta: ma mózg w którym zachodzą jakieś procesy= jest już człowiekiem, tyle. pie**olenie o prawie do życia w takim momencie jest bez sensu. Jak się pupilek ciężko rozchoruje i nie da się już nic zrobić, to i tak idziecie do weterynarza, żeby uśpił, bo po co ma się męczyć. Wtedy jakoś nikt się nad prawem do życia nie zastanawia, a z takim psem czy kotem to w zasadzie jak z małym dzieckiem. Możesz zrobić wszystko, bo Ci ufa i nawet nie zdaje sobie do końca sprawy co się właśnie dzieje. Jak mi ktoś wyjedzie z tekstem "ale pies to nie człowiek" to chyba złożę podanie do jakiejś wielkiej organizacji o nagrodę debila roku dla tej osoby. Życie to życie i ch*j, sami tak mówicie. Idąc tokiem Waszego rozumowania powinniśmy wpie**alać padlinę, bo zabijać zwierząt ani roślin nie można. Ale rośliny nie myślą! Och, k***a, ale płody bez mózgu myślą o swojej j***nej przyszłości w beczce po kiszonce. Życie to życie, jak powołujecie się na taki argument to chociaż bądźcie k***a konsekwentni.

A z in vitro to już k***a w ogóle w dupach się poprzewracało. Idźcie się jebnijcie k***a młotkiem w te zakute łby. k***a prawo do życia. Jak kobieta poroni to może powinniśmy ją do więzienia wsadzać za morderstwo, bo nieprawidłowo się odżywiała/nie dbała odpowiednio o siebie/zaszła w ciążę gdy nie powinna? j***na k***a ciemnota. Jeszcze bym zrozumiał gdyby to wyglądało tak, że ta zapłodniona komórka się rozrasta do poziomu dziecka, albo nawet k***a widzialnego gołym okiem, ale tak? Czy Wy k***a nie widzicie, że walczycie o prawo do życia komórki, która gdyby nie ten zabieg, NIGDY by nie została zapłodniona? Nie rodzi się coś w tym tępym móżdżku? Że in vitro się stosuje przy niepłodności? Nie no, bo lepiej niech się żadne dziecko nie urodzi, skoro kilka komórek może zginąć. Przecież to takie oczywiste i humanitarne. j***ni lekarze mordercy próbujący dać dziecko ludziom, którzy inaczej nigdy by go nie mogli mieć.

rz...........ch

2012-10-24, 15:03
rzepich napisał/a:


a'propos aborcji...
czy za każdym fapowaniem i spuszczeniem się w chusteczkę zostaję ludobójcą?
już dawno przebiłem hitlera i stalina razem wziętych...



Arashel napisał/a:


W gimbazie cię niedługo nauczą że plemnik to nie człowiek. Połowa wymaganego materiału genetycznego w nim się tylko znajduje.



ty po prostu sanitarny bystrzacha jesteś!
a teraz grzecznie pobiegnij do swojej nauczycielki od polskiego i spytaj ją co to jest "ironia"
pozdrawiam Jaśnie Oświeconego Fana Atomówek
teraz poskarż się pani, że cię przezywają

PS znalazłem cię na Naszej Klasie:


wyrośnięty jesteś jakiś...
chyba nie zdałeś... parę razy

sorra18

2012-10-24, 16:20
Ludzie k***a na swiecie jest juz 6 miliardow z czego wiekrzosc to bydlo. Problem nie w aborcji tylo w tym ze patole i inne debile plodza dzieci w ilosciach druzyn pilkarskich po czym dzieci zyja w toksycznych warunkach. Nie mowie ze wyrosna na zlych ludzi tylko ze niepowinny tak rosnac. ponaddto so dzieci gwaltow wpadek. Nie jestem zwolennikiem aborcji ani tez przeciwnikiem. Ale k***a nie powinno sie zabraniac ludziom podejmowania swiadomych decyzji. A niektorym powinno sie k***a na sile usuwac dzieci albo wpie**alac czipy bezplodnosciowe. Bo biedne ta sa puzniej te dzieci. Zaraz bedziecie pie**olic ze kim jestem zeby decydowac o loscie dzieci i bla bla bla.

Ale takie sk***ysynskie ideologie typu jest ciaza musi byc dziecko prowadza do tego ze dzieci puzniej maja jak maja wiec kim wy k***a jestescie by zeby popierac brak aborcji a puzniej nazekac ze ludzie ida po pomoc do gminy albo zebraja albo sa biedni heeeeee.

wto992

2012-10-24, 16:41
To wiele tłumaczy dlaczego w Norwegii aborcja dozwolona jest do 3 miesiąca ciąży.

PanPaszczak

2012-10-24, 17:12
pie**olą różni ludzie równo... jak chcesz to rób czyż nie powinno być tak? nie jest to zabójstwo, bo ten płód/dziecko/człowiek jeszcze nie żyje... możecie mnie zjechać, ale jestem zwolennikiem takiej teorii. A chrześcijanie to już k***a wogóle, bóg dał nam możliwość rozmnażania się, ale też możliwość panowania nad życiem i śmiercią, bo dopuścił do stworzenia broni itp. więc logicznie idąc nie jest to grzech
dziękuje dobranoc

SunLee

2012-10-24, 17:57
zyzyryxy napisał/a:

dobrze mówi, bo ci przeciwnicy invitro i aborcji to już pitolą takie farmazony że masakra. Płód bez wykształconych wszystkich organów to nie jest dziecko, bo jeżeli mielibyśmy iść tym tokiem to miesiączka to też aborcja, tak samo jak masturbacja.



Ty też byłeś płodem - zastanawiałeś się jak byś się czuł mielony i odsysany? No bo chyba oczywiste że z płodu rodzi się człowiek a z miesiączki nie.

dth

2012-10-24, 19:25
Cytat:

Ty też byłeś płodem - zastanawiałeś się jak byś się czuł mielony i odsysany?


pewnie mielony i odsysany. A jakbyś się urodziła z porażeniem mózgowym i nie potrafiłabyś samodzielnie założyć koszulki, już nie mówiąc o jedzeniu, jak byś się czuła?

czekaj... wiem: jak warzywo. Z pewnością dziękowałabyś mamie, że Cię nie usunęła, tyle byś w życiu doznała radości przykuta do wózka, nie będąc nawet w stanie się do nikogo odezwać : )

a nie... czekaj, nie dziękowałabyś, bo tego też byś nie umiała zrobić : )

Bula

2012-10-24, 19:35
melemele89 napisał/a:

a zaś się dziwić że są takie przypadki jak w Sosnowcu czy w Pucku.


To może tak: czy Madzia z Sosnowca byłaby szczęśliwszym martwym dzieckiem, gdyby zabito ją kilka miesięcy wcześniej?

dth napisał/a:


pewnie mielony i odsysany. A jakbyś się urodziła z porażeniem mózgowym i nie potrafiłabyś samodzielnie założyć koszulki, już nie mówiąc o jedzeniu, jak byś się czuła?


Co ty pieprzysz? Legalna aborcja w 90% przypadków dotyczyła by zdrowych i prawidłowo rozwijających się płodów, których rodzice zapomnieli gumeczki i teraz trzeba problem zlikwidować, bo tak jest wygodniej.

PanPaszczak napisał/a:

nie jest to zabójstwo, bo ten płód/dziecko/człowiek jeszcze nie żyje... możecie mnie zjechać, ale jestem zwolennikiem takiej teorii. A chrześcijanie to już k***a wogóle, bóg dał nam możliwość rozmnażania się, ale też możliwość panowania nad życiem i śmiercią, bo dopuścił do stworzenia broni itp. więc logicznie idąc nie jest to grzech
dziękuje dobranoc


JAK TO NIE ŻYJE?

Ktoś kiedyś mądrze powiedział:
"Jak według ciebie dziecko przed urodzeniem to nie dziecko tylko płód, to idź do mamy i zapytaj czy mówiła w ciąży: 'o, płód się poruszył!' czy 'dziecko sie poruszyło'"

Brak mi słów...

di...........os

2012-10-24, 19:59
@up

A czemu życie nieszczęśliwe (bo wychowanie się w domu dziecka do sennych marzeń chyba nie należy) miałoby być lepszym rozwiązaniem, niż 'brak życia'?

Jesteś niehumanitarny kolego.

dth

2012-10-24, 20:28
@Bula
jak chcesz wyśmiewać moją opinię, to wyśmiewaj całą, a nie wybrałeś sobie jeden fragment, który w żadnym stopniu nie wyraża mojego zdania.



btw. mówisz, że jak będzie legalna aborcja to tak i tak będzie, a teraz jest nielegalna a i tak puszczalskie małolaty usuwają ciąże, więc nie wiem o co Ci chodzi. To jest argument jak z narkotykami: jak zalegalizujemy to wszyscy będą chodzić naćpani, wszyscy zdechną z powodu przedawkowania itp. Każdy kto chciał spróbować pewnie już to zrobił, a jeśli nie to pewnie to za jakiś czas to zrobi. Zakaz nie ma tu nic do rzeczy. Z narkotykami przynajmniej by się wiedziało, że nie palisz/nie wciągasz/nie wstrzykujesz sobie jakiejś trucizny jeszcze gorszej niż owy narkotyk. Z aborcją by się wiedziało, że lekarz zrobi to porządnie, sterylnie i komplikacji nie będzie, a niedoszła matka zabieg przeżyje.

ellsworth

2012-10-24, 20:37
Akurat popisała się piramidalną głupotą. Owszem, śmierć pnia mózgu przyjmuje się jako jednoznaczną ze śmiercią człowieka, ale nie dlatego, że ktoś ma takie WIDZIMISIE, tylko dlatego, że na podstawie niezliczonych przypadków stwierdzono, że jest to stan NIE ROKUJĄCY ŻADNYCH SZANS NA POPRAWĘ. Gdyby ze "śmierci" pnia mózgu można było powrócić dożycia to NIGDY nie zostałoby to uznane, za definicję śmierci. A teraz pytanie, do tej pani: czy stan dziecka w tym 3 miesiącu ciąży ROKUJE POPRAWĘ, czy nie?
I jak to się ma do jej bezsensownej gadaniny o śmierci pnia mózgu?

kaktunio

2012-10-24, 20:52
Ja patrzę na tą panią (celowość małej litery) i myślę że aborcja jednak powinna być dozwolona już od lat czterdziestych naszego wieku. Do 3 miesiąca to nie człowiek i nikt nie ma pojęcia co to będzie może będzie to chomik albo żubr.

Ork.Fajny

2012-10-24, 21:45
dth napisał/a:

Płód to nie człowiek i tyle. Jakoś nikt nie ma nic przeciwko odłączaniu od aparatury ludzi ze stwierdzoną śmiercią mózgu, ale jak ktoś nie ma jeszcze mózgu to nie, nie ma mowy, bo to człowiek i w ogóle. Jak ktoś nie chce ciąży to lepiej niech usunie, zanim płód stanie się człowiekiem, niż jak ma później grzebać igłą przy małym dziecku i rozrywać je na kawałki, albo rzucać noworodkiem o progi czy spuszczać w kiblu. Od pewnego momentu płód zaczyna być człowiekiem i wtedy powinno być zabronione usuwanie, bo to zwykłe morderstwo, ale wcześniej to niech nawet te j***ne małolaty sobie usuwają, byle nie za moje pieniądze.


"Płód" jest człowiekiem od momentu kiedy kom. jajowa zostanie zapłodniona...
Wtedy już staje się żywym człowiekiem który ma równe prawa z resztą ludzi.
Twoja idiotyczna teoria co do "wyglądu" i lewacka o śmierci pnia mózgu jest idiotyczna bo idąc tym tokiem rozumowania żadne zwierze które nie posiada mózgu nie można uznać ża żywe.
Czyli nagle wszystkie jednokomórkowce, stawonogi i proste mięczaki(i może coś jeszcze o czym zapomniałem) stają się obiektami martwymi.

#rzepich
He... He... He... Zabawne Milordzie...

lesny05

2012-10-24, 22:20
"Na temat aborcji wypowiadają się wyłącznie ci, którym wyskrobanie już nie grozi ... " ~ Janusz Korwin-Mikke