18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Senyszyn o płodach

Jad Kiełbasiany • 2012-10-23, 12:59
Przebłysk geniuszu posłanki Senyszyn.



:idzwch*j:

di...........os

2012-10-23, 23:47
Tak z ciekawości... Jaki ch*j was obchodzi to, czy ktoś przeprowadzi aborcje, czy nie? Może zmusicie wszystkich dorosłych obywateli, by skołowali sobie jakiekolwiek potomstwo? W końcu, skoro już jakaś się zdecyduje na skrobankę, znaczy to, że nie chcę zostać ona matką. A wy ją jednak przymuszacie...



malibu123

2012-10-24, 00:05
A jajko to już kurczak. jutro na śniadanie urządzam holokaust kurczakom

sr...........rf

2012-10-24, 00:10
zyzyryxy napisał/a:

jeżeli mielibyśmy iść tym tokiem to miesiączka to też aborcja, tak samo jak masturbacja.



Dawno temu w szkole uczyli mnie jeszcze o czymś takim co nazywa się zygota. ;)

spajdero

2012-10-24, 00:18
zyz agencie a polucje nocne to tez bys porownal do aborcji ? Czlowiek bez mozgu nawet w formie zygoty to
to unikalne polaczenie naturalnych rozdzielnoplciowych istot czyli zycie.

kucma19

2012-10-24, 00:18
Aktualnie aborcja jest nielegalna/zakazana. Ale ja sie pytam czy jak ktos chce zrobci skrobanke to czy ma w tym jakis problem? Nie ma problemu ze skrobanka w polsce jak i za granicami. Jesli ktos chce to to zrobi wiec po co urzednik ma wiedziec lepiej co matka ma robic? lepiej zeby urodzila i huc bec o podloge i pod celgy? czy lepiej urodzic do sedesu czy do smietnika? malo to takich historii jest? dla jednego 2 miesiace plod to czlowiek a dla drugiego nie a dla trzeciego musi usunac ciaze bo nie ma kto utrzymac kolejnego dziecka. Ktos powie ze nie trzeba bylo sie r*chac. no tak, tylko co kogo to obchodzi. sa to osobiste problemy matki i ojca a urzednik ktory chce to regulowac tego regulowac nie bedzie bo jak bedzie chciala to i tak usunie i tak, albo bedzie skakac po schodach az poroni. rozne historie mozna sie naczytac.

Kazdy sadzi wedlug siebie i sugeruje nie narzucac innym swojego sposobu myslenia bo juz kilku bylo specjalistow w tej dziedzinie, np. wujek Adi czy dziadek mroz józef S.

zonk

2012-10-24, 00:26
zyzyryxy napisał/a:

dobrze mówi, bo ci przeciwnicy invitro i aborcji to już pitolą takie farmazony że masakra. Płód bez wykształconych wszystkich organów to nie jest dziecko, bo jeżeli mielibyśmy iść tym tokiem to miesiączka to też aborcja, tak samo jak masturbacja.


Tylko że płód to zapłodniona komórka jajowa. A miesiączka to sama komórka jajowa więc słabe porównanie.

marcinsud

2012-10-24, 00:38
Katolicy i tak z racji prawa kościelnego aborcji popełniać nie mogą, więc na ch*j się wpie**alają w dyskusję która ich nie dotyczy?

woccow123

2012-10-24, 00:41
zyzyryxy napisał/a:

dobrze mówi, bo ci przeciwnicy invitro i aborcji to już pitolą takie farmazony że masakra. Płód bez wykształconych wszystkich organów to nie jest dziecko, bo jeżeli mielibyśmy iść tym tokiem to miesiączka to też aborcja, tak samo jak masturbacja.


Idąc twoim tokiem myślenia powinno się pozwalać na rozbijanie młotkiem głów noworodkom zanim odetnie się im pępowinę

prosiak43

2012-10-24, 01:17
zyzyryxy napisał/a:

dobrze mówi, bo ci przeciwnicy invitro i aborcji to już pitolą takie farmazony że masakra. Płód bez wykształconych wszystkich organów to nie jest dziecko, bo jeżeli mielibyśmy iść tym tokiem to miesiączka to też aborcja, tak samo jak masturbacja.



Myślałem że w gimbazie juz o tym uczą. Miesiaczka to krwawienie wymywające endometrium i komórkę jajową a nie komórkę zapłodnioną. Co to masturbacja specjaliście nie tłumaczę. Więc abstrah*jąc od in vitro, z twoim logicznym myśleniem jest coś nie tak.

soqu1

2012-10-24, 01:21
Według prawa państwowego czy międzynarodowego śmierć jest definiowana...
Co? To największa bezczelność decydować prawem kto ma żyć, nawet jeśli jest niewinny

Zl...........ny

2012-10-24, 01:36
k18t napisał/a:

mówiłem...? lol



Nie będzie nikomu strzelał z bata taki ojszczypłot jak ty, jak chcą poruszać temat niech poruszają tobie ch*j do tego ;) . W ogóle zastanawiam się jak człowiek z tak obitym ryjem może sam składać litery, normalnie ewenement na skale Gołoty.

el...........iz

2012-10-24, 02:01
szkoda że jej starzy nie mieli takich poglądów jak ona:/ czerwona szmaciara!!!!!

sa...........os

2012-10-24, 06:36
każdy ma prawo do życia, niedawno po moich znajomych krążył taki oto jotpeg:



a dla ciekawskich polecam film, który kiedyś nam dyrektor puścił na PDŻcie, aż dziwne, że go jeszcze nikt nie wstawił:


"Niemy Krzyk"

cz.1


cz.2


cz.3

lapsikoss

2012-10-24, 07:09
@up
Niemy krzyk to propaganda, tak samo jak takie obrazki.
Wejdź sobie na harda i zobacz jak wygląda płód chorego, niedorozwiniętego dziecka w 21 tygodniu ciąży. Zgoła różni się od tego przedstawionego na obrazku, czasem w ogóle nie wygląda jak człowiek, choć przeciwnicy aborcji uparcie twierdzą, że człowiekiem nadal ma być. Sprawdź choćby termin 'akrania', myślę, że to wystarczy.

szpoq

2012-10-24, 07:59
@zyzyryxy: ale pie**olisz. Prawo do aborcji? Bo co? Bo r*chać bez zabezpieczenia i bez konsekwencji?
Pewnie sam byś teraz nie pisał, gdyby twoi starzy mogli cie wyskrobać.

A in vitro - dopuki do tego nie dopłacałem to mi to jakoś bokiem obchodziło. Czemu nie dopłacać tych pieniędzy do adopcji?!