18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kara śmierci

Stachu Wichura • 2010-01-04, 16:42
Przeglądałem sobie dziś wiadomości i trafiłem na ciekawego newsa. Właśnie zapadł wyrok za morderstwa jakie dokonali gówniarze w wieku 19 i 17 lat. W sumie w Polsce co roku jest masa morderstw ale to mnie zaciekawiło bo np. pokazali mordy tych cwaniaków :-)
tu małe info z wp.pl
Cytat:

Na kary dożywotniego więzienia skazał Sąd Okręgowy w Łodzi dwóch młodych mężczyzn oskarżonych o dwa okrutne zabójstwa. Trzeciego z oskarżonych, który w chwili zbrodni nie miał ukończonych 17 lat, sąd skazał na 25 lat pozbawienia wolności.

Niespełna 20-letni obecnie: Krzysztof L. i Bartosz C. skazani zostali na dożywocie. Sąd zdecydował także, że obaj będą mogli wyjść z więzienia dopiero po 35 latach. Najmłodszy z nich niespełna 18-letni Mariusz K. został skazany na 25 lat więzienia. Będzie mógł z niego wyjść dopiero po 20 latach.

Cała trójka została oskarżona o zabójstwo 16-letniego kolegi. Zamordowali go, bo chcieli zobaczyć, jak umiera człowiek. Dwaj starsi ze sprawców odpowiadali także za zabójstwo 32-letniego sąsiada. To zabójstwo miało być "prezentem" na 18. urodziny jednego z nich. Wyrok nie jest prawomocny.


a tu ich ryje






Ciekawi mnie wasze zadanie na ten temat chociaż domyślam się że większość z was będzie za utylizacją tych śmieci.
PS: Szukałem wcześniej i nie ma jako tako dyskusji o karze śmierci. Wiem też że obojętnie co tu zostanie napisane i tak nie zmieni naszego zasyfionego prawa (najlepiej postawić fotoradar w koszu przy drodze i łapać za prędkość czy gonić ludzi za to że ktoś pije sobie piwko w parku czy pali skręta :-/ )

pozeracz_kotow

2010-01-04, 17:26
Cytat:

oko za oko, ząb za ząb. a więc kara śmierci! ;]


A jak ktoś zgwałci kobietę, to potem kobieta ma zgwałcić jego? :P

Do...........io

2010-01-04, 17:26
Policjant na pierwszym zdjęciu chyba walił konia.

balcerro

2010-01-04, 17:27
i znowu moja kochana Łódź :) to miasto ma swój niepowtarzalny klimat :D

Ra...........og

2010-01-04, 17:35
balcerro napisał/a:

i znowu moja kochana Łódź


Zgierz lepszy, tam zabijają za 2,40zl

qrowy

2010-01-04, 17:51
do pieca

materac

2010-01-04, 17:57
Proste, że powinni zapie**alać! Wyobrażacie sobie ile siły roboczej siedzi teraz w pierdlach i wdupca w ciepełku kolacje? Wiem, wiezienie to nie jebajka ale no kuuurwa.. to ma być kara? Niech zapie**alają przy drogach za miskę ryżu albo ziemniaków, a chociaż za cześć kasy co miałaby iść na te drogi, nowe miejsca pracy do pilnowania sk***ieli przy robotach...

dwakilo

2010-01-04, 17:58
Calli napisał/a:

hahahah w dresach do sądu ja pie**ole :szczerbaty:



Nie widzisz, że to wyjściowo-niedzielny dres?

crazy

2010-01-04, 18:14
do gazu a potem spalic

Oddball

2010-01-04, 18:14
kara śmierci to za mało. Oni powinni się męczyć do końca życia (cieżka praca + maltretowanie)

kruchu

2010-01-04, 18:19
chcieli zabic dla zabawy to beda teraz schylac sie po mydlo dla zabawy

el...........un

2010-01-04, 18:24
Kara śmierci, jak najbardziej tak. Raz że z budżetu przeznacza się po eliminacji takiego przykładowego sk***ysyna mniej pieniędzy. Dwa, ma się pewność że podejście, poglądy i geny, nie zostaną puszczone dalej. Trzy, teoretycznie obawa przed karą.
Ale co jak co żyjemy chcąc, niechcąca w katolickim kraju gdzie szanuje się każde życie, niezależnie czy mówimy o płodzie, przewlekle chorym czy takim właśnie przykładowym sk***ysynie.
Pomysł na dyskusje ciekawy, ale jak zwykle nikt nic ciekawego nie wnosi do tematu :P

Gaucho

2010-01-04, 18:47
Do piachu sk***ysynów a nie pasać ich do końca życia za państwowe (czyli nasze). Ewentualnie do ciężkich robót żeby było humanitarnie i mieli okazję zejść 'śmiercią naturalną'. I wykastrować, ewolucji musi stać się zadość.

modrzej1988

2010-01-04, 18:57
Nabić na pal i patrzeć jak się wykrwawiają (najlepiej puścić to w telewizji publicznej ku przestrodze reszty drechów...). Że też Matka Ziemia nosi takie dziadostwo... Nie rozumiem, kto zakazał kary śmierci w tym dziwnym kraju... poza tym nie rozumiem też, dlaczego sąd orzekł, że mogą opuścić więzienie po iluś tam latach... powinni kisić się w ciemnej piwnicy do końca życia... Dzisiejsze więzienia są w lepszym stanie niż niejedno mieszkanie młodego małżeństwa, a na więźnia przypada więcej kasy niż na studenta dziennego... i gdzie tu sprawiedliwość...

borisklinga

2010-01-04, 19:14
sztuczna pokora, łby w dól spuszczone....jesli ja bym mial odwage kogos zabic to na procosie bym przynajmniej łeb do góry zadarł, a nie jak idiota